Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
1410 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva stan na Aco Karamanov br11

Se iznajmuva unikatno namesten stan na Aco Karamanov11. Stanot ima 12...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:22ИЗДАВАМ стан во ДЕБАР МАЛО за ДЕЛОВЕН ПРОСТОР или ЖИВЕЕЊЕ

Издавам луксузен стан изведен по Ваша желба погоден за живеење и канц...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Kupuvam deloven prostor od 200 do 300m2

Ponudete deloven prostor isklucivo za prodazba okolu 300 m2, idealno ...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:28IZNAJMUVAM HOTEL VO CENTAR

HITNO !!! PRODAVAM HOTEL so 3 zvezdi vo CENTAR na Skopje .(GTC vto...


399.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 10:09KAPISTEC- DELOVEN PROSTOR

PROSTOROT SE NAOGA NA UL. SARSKI ODRED BR.7 NA AGOL SO UL. KOZARA NA ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 07:38kancelariski prostor

se izdava kancelariski prostor 108 m2 vo Kapistec,so obezbeden priva...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 22:47IZDAVAM DELOVEN PROSTOR NA BITPAZAR

Kaj avtobuska Bitpazar


999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 19:50SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR 230M2 NA VLEZ NA KLINICKI

Se iznajmuva deloven prostor od 230m2 .Vo Center na 50ta divizija . I...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 16:39EKSKLUZIVEN STAN ZA INDIVIDUALNO DOMUVANJE NA VODNO

ШИФРА 6122 Импулс недвижности издава ексклузивен стан за индивидуал...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 14:49Kancelarii Centar 50m2

Se izdava kancelarija od 50 m2 vo Centar na 1 kat, 2 prostorii + cajn...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:47ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR,RUZVELTOVA

ШИФРА-938 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува простран делов...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:39СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР-15М2

СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР 15М2 НА МЕЗАНИН СО САНИТАРЕН Ч...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:35REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA-CENTAR

ШИФРА- 931 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува атрактивен де...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:35IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 63m2, KLINICKI CENTAR, VODNJANSKA

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POLU SUTEREN 63m2 VO KRUGOT NA KLINICKI CENTA...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:13Atraktivem deloven prostor vo Centar, Ruzveltova 400 m2

ИД:268029- Се издаваат деловни канцеларии во Центар, Рузвелтова со по...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:59Centar delove prostor 60m2 kancelarii mezanin

|Se prodava deloven prostor 60m2 vo centar na mezanin do gimnazija ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:49Izdavam Deloven Prostor Kancelarii 160 m2 Centar Gradski Zid

Odlicna lokacija! Edna golema kancelarija! Tri sredni kancelarii! ...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:59Izdavame kuka 300m2 pocetok na Kozle za kancelarii

Izdavame kuka od 300 m3 na pocetok na Kozle za kancelarii poveke info...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:47Izdavam prazen 50m2 Centar sproti Kjubi za kancelarii

Izdavam prazen stan od 50m2 na 1 kat sproti Kjubi vo Centar vo ponova...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:46СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 95м2 ВО ЦЕНТАР

Se iznajmuva prazen stan vo kukja, so poseben vlez, 4 oddelni prostor...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:23Se prodava stan deloven prostor 81m2 vo centar debar maalo

Se prodava stan 81m2 vo Debar maalo vo blizina na Silbo. Se koristi v...


128.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:08Се продава деловен простор 25м2

Се продава деловен простор од 25м2 на Ул. Мајка Тереза бр.44 (пор. ул...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 08:38Se iznajmuva deloven prostor

Se iznajmuva prazen stan vo kukja, so poseben vlez, 4 oddelni prostor...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 08:29Kancelariski prostor ul.Makedonija

Se iznajmuva nenamesten kancelariski prostor na ul.Makedonija so tri ...


420 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 08:14Se izdava

Se izdvava deloven prostor vo GTC Mavrovka 330 m odgovara za mnogu de...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 01:40Канцелариски простор во Центар

Се изнајмува канцелариски простор во Центар, на кружен тек Дебар Маал...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 21:15Lokal vo TC Bunjakovec

Se prodava lokal vo T C bunjakovec ,na prvi kat so pogled na partizan...


45.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 21:00Deloven prostor od 300- 1600m2 vo strog centar na Skopje

Iznajmuvame delovni kancelarii vo neposredna blizina na Gradskiot plo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 19:14Delovni kancelarii vo Centar na Skopje na 100m od Plostad

Izdavame, delovni kancelarii so kvadratura od 300 do 1300m2 vo Centar...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 19:13ODLICEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

ШИФРА 5510 Импулс агенција за недвижности издава одличен деловен пр...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 16:17ATRAKTIVNI KANCELARII CENTAR 142M2 DELIVI

Agencijata nudi za prodazba kancelariski prostor na prizemje vo Centa...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 15:47РЕПРЕЗЕНТАТИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЛОЦИРАН НА ЦЕНТРАЛНА ЛОКАЦИЈ

* ШИФРА 6186 Импулс недвижности ви нуди за издавање репрезентативен ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 15:08Se prodava Kancelariski prostor (Skopje Centar)

Se prodava deloven prostor Skopje Centar 31 m2 + podrum opremen so r...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 14:06IZNAJMUVAME DELOVEN PROSTOR 34M2 CENTAR SPROTI VODENICA

Iznajmuvame prostor pogoden za kancelariska dejnost 34m2 sproti Voden...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 14:05SE IZDAVA / PRODAVA DELOVEN PROSTOR (DUKAN) OD 20m2 KAJ MVR

Se izdava / prodava deloven prostor vo odlicna sostojba na top lokaci...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 12:00Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 95 квадрати на ул Домабс (Дебар Маало) ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 11:53Se izdava prodazno deloven prostor na atraktivna lokacija

Se izdava prodazno deloven prostor na mosne atraktivna lokacija vo ce...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

01 дек 11:47Izdavam opremeni kancelarii 140m2 Centar 1 kat

Izdavam opremeni kancelarii vo Centar na 1 kat od 140m2 so centralno ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 10:58СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР-700М2

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ОД 700М2 СО ДОГОВОР ЗА ЗАКУП НА ПОДОЛГ ПЕ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 10:51Продавам деловен простор 85 м2 на одлична локација

Продавам деловен простор 85 м2 (впишан во имотен лист) на 4ти спрат, ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 03:01Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам