Кавадарци
                           
634 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Куќата е со приземје, спрат и подрум. Исто така има двор и гаража. Ку...


96.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
105.000 €
Кавадарци

Куќи / Вили

09 јан 22:55Промовирано

Hala

Se prodava hala vo industriska zona dik strasho pingur.Za poveke info...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Se izdava dukjan na Ul Resavska br 11

Dukjan od 90m2 se izdava Segasen dneven centar za decinja I privatn...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 20:00Продавам викенд/куќа на Тиквешко Езеро

Идеална локација со поглед кон Тиквешко Езеро . Нова градба Цена по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 19:59Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 19:59Izdavam kukja vo strogiot centar na Kavadarci

Се продава спрат од куќа во центарот на Кавадарци спроти О.У Димката ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 19:59Se prodava stara kukja vo s.Vozarci

Stara kukja so voda, struja, kanalizacija,industriska voda


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 19:00SE PRODAVA NIVA VO S. MANASTIREC OPŠTINA ROSOMAN

SE PRODAVA NIVA OD 5.8 DEKARI VO KATASTARSKA KLASA:PRVA. VODA DONESEN...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 17:42Urbaniziran gradezen plac

Se prodava urbaniziran gradezen plac so geodetski elaborat 1055 kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 16:26Парцели 519 и 520 с.Крњево Кавадарци

Се продават парцели со вкупна површина од 1000м2


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 16:25Комплетно уредена куќа на екстра локација!!

Се продава комплетно реновирана куќа и веднаш вселива со дворно уред...


140.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 15:41Kupuvam kuca

Kupuvam srat od kuka 50 do 60 m2, moze i postara gradba ednospr...


2.222 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 15:14Se kupuva stan

Se kupuva stan do 50m2 do 30 000 e


11.111 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 15:12Niva vo industriska zona

Se prodava niva vo industriska zona,nad terminalot na angro promet. ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 14:56Дуќан во Новиот центар 51 м2

Дуќанот е комплетно реновиран со должина на излог од 6 м. Погоден за...


160 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 13:03Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Hala

Se prodava hala vo industriska zona dik strasho pingur.Za poveke info...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


37 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 11:09Se izdava

50 m2 So dogovor moze da bide opremen Pogoden za IT Ordinacija P...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 09:32DELOVEN PROSTOR

Se izdava Dukan 50 m2 so prostor da se dodadat uste 50 Extra lokac...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 09:25SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR!

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO OPSTINA ROSOMAN, DUKANOT E NOVA GRADBA, VO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 09:14Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на супер локација во градот на улица 7 Сеп...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 09:05Se prodava Plac

Se prodava Urbaniziran Plac so Markica so Asfaltirana ulica, Voda, Ka...


34 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 06:57Се издава дуќан

Се издава дуќан од 12m2 со тоалет на ул.Мито Хаџи Василев бр.35 во ...


4.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 22:32Se prodava vikendica na tikveskoto ezero

Se prodava vikendica na tikveskoto ezero. Nova gradba, so povrsina od...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

Вчера 22:23Kukja,plac,kuzuf,Bosava,kupuvam!

Kupuvam stara kukja so plac vo selata vo mesnosta na kozuv,BOHULA,BOS...


10.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 21:11SE PRODAVA PLAC OD 940m2 VO MOKLISTE MOKLISHTE МОКЛИШТЕ

Се продава плац во Моклиште/Mokliste/Moklishte со површина од 940 м2,...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Вчера 19:46Се продава куќа/// Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор. Инф...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 19:28Се издава стан

Се издава стан од 52 М2 во Лепотиците на приземје, јужна страна , пог...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 18:45zemja za fotovoltaicni paneli

Се продава/издава атрактивно земјиште од 7 декари (7000м2) за поставу...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 17:58Se izdava dukan od 58 m2

Se izdava nov dukan vo Kavadarci so povrsina od 58 m2 so sirok izlog....


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 17:44Apartmani Kavadarci

Izdavam apartmani za kratok i podolg prestoj vo centarot na Kavadarci


1.250 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Соби

Вчера 16:45СЕ ИЗДАВА ЗА ПОДОЛГ И КРАТОК ПРЕСТОЈ - ЦЕНТАР

Се издава за подолг и краток престој ,стан во строг центар -плоштад ,...


1.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 16:05Se izdava dukan

Se izdava dukan na ulica 7mi Septemvri sproti penzionerski dom. Kon...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 14:57Se izdava stan

Stanot e ne namestes, od oprema poseduva samo kujna. Se naogja odma n...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 14:31Kupuvam stan

Lokacija Nov Center 1 ili 2 sprat. < 77 m2 Ponudi na viber


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 13:37Prodavam stara kuka vo centarot na gradot

Prodavam stara kuka vo centralno gradsko podracje,ulickata pod Kargo ...


16.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 12:29Дуќан Нов Центар Кавадарци

Се издава дуќан во новиот центар во Кавадарци. Погоден е за секаква ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 12:26Tikvesko Ezero- BRUSANI Lozje

Prodavam lozje na Tikvesko ezero 1 ha zasadeno so 3600 pracki vran...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 11:35Se prodava lozje (лозје)

Se prodava lozje vo s.Dabniste so povrsina od 8dekari. 4dekara smede...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 11:25Се продава куќа

Се продава куќа на два спрата во вкупна површина од 330м2, стар дел 5...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 09:56Se izdava stan vo Skopje (naselba Kozle), 60m2

Se izdava stan vo naselba Kozle , Opstina Karpos , Skopje. Stanot e...


300 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 09:39Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам