Кавадарци
Подкатегорија:
                   
52 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hala

Se prodava hala vo industriska zona dik strasho pingur.Za poveke info...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Se izdava hala vo demir kapija 820 m2

Se izdava/prodava hala vo demir kapija. Prethodno koristena kako konf...


1 €
или предлог цена
Денес 14:41Hala

Se prodava hala vo industriska zona dik strasho pingur.Za poveke info...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Se izdava Dukan 120 m2

Se izdava dukan 120m2. na ulica: Bulevar Makedonija 52 Kavadarci ...


5 €
или предлог цена
Вчера 10:28Се продава ОБЈЕКТ -С.Рибарци

Објект во с.Рибарци на самиот пат за Росоман


1 €
или предлог цена
03 фев 17:45Se izdava magacinski prostor

Se izdava magacinski prostor od 100m2. 0d 600m2 Poveke info na 07020...


1 МКД
или предлог цена
03 фев 07:34Se izdava ili prodava

071 383 230


78.000 €
или предлог цена
01 фев 08:05Се продава/издава деловен простор 32m2

Се продава/издава деловен простор-дуќан од 32m2 . Се наоѓа на улица ...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 22:44Se izdava prostor od 90m2

Se izdava prostor od 90m2 kaj katnata garaza nad policijata. Prostoro...


По Договор
или предлог цена
21 јан 12:46Деловен простор на Тиквешко езеро

Деловниот простор е заведен во имотен лист со површина од 78м2 исти...


По Договор
или предлог цена
20 јан 04:57SE IZDAVAT POVECENAMENSKI OBJEKTI

Objekt A- 1294 m2 B- 643 m2 C- 916 m2 Kontakt Tihomir 072250883


По Договор
или предлог цена
09 јан 14:22Se izdavaat Hali/Hala Magacin/Magacini Kavadarci

Se izdavaat 3 hali vo Avtoremont Glisic pod benzinska pumpa Gala na 5...


По Договор
или предлог цена
03 јан 17:46Se izdavaat Hali/Hala Magacin/Magacini vo Kavadarci

Se izdavaat 3 hali vo Avtoremont Glisic pod benzinska pumpa Gala na 5...


По Договор
или предлог цена
03 јан 17:46се продава или изнајмува хала

se izdava i prodava hala dve ladnjaci odvoeni 500 m2 viljuskar na ...


111 €
или предлог цена
03 јан 08:54СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ НА ГРАД КАВА

Се издава деловен простор во централно подрачје на град Кавадарци, го...


По Договор
или предлог цена
19 дек 12:20Се изнајмува

Се изнајмува Деловен простор Канцеларија , Дуќан


7.000 МКД
или предлог цена
16 ное 21:10Се издава дуќан во нов центар

Се издава дуќан наменет за канцеларија лоциран позади рестораните Киц...


1 МКД
или предлог цена
07 ное 13:00ИЗНАЈМУВАЊЕ НА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР: • Корисна површина 150 м2 • Ло...


5 €
или предлог цена
31 окт 13:00SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor na 6ti sprat Spratot moze dase podele i na ...


По Договор
или предлог цена
23 окт 08:35Se prodava deloven objekt

Se prodava deloven objekt vo s sopot Kavadarci. Objektot e so povrsin...


130.000 €
или предлог цена
16 окт 10:33Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор со површина од 12м2 во близина на првиот...


По Договор
или предлог цена
13 окт 18:53DELOVNI OBJEKTI - HALI - MAGACINSKI PROSTOR

се продаваат деловни објекти во с сопот. 1. 2x730 m2 2. 410 m2 3....


1 €
или предлог цена
13 окт 18:30Се издава/продава деловен простор во Кавадарци

Се издава/продава деловен простор во Кавадарци, во новиот центар, кај...


По Договор
или предлог цена
02 окт 23:39Se izdava/prodava deloven prostor ...

Se izdava/prodava deloven prostor od 112m kvadratni, pogoden za kafic...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 13:00Se izdava deloven prostor

Delovniot prostor e 125m2 vo Kavadarci na ul. Mosa pijade bb. Prosto...


По Договор
или предлог цена
20 јул 14:23Се издава деловен простор 110м2 -Кавадарци

Се издава деловен простор со површина од 120m2 Деловниот простор се...


По Договор
или предлог цена
12 јул 15:37Се продава деловен простор во Кичево

Се продава деловен простор со површина од 276 м2 на ул. 11 Септември ...


5.330.786 €
или предлог цена
04 јул 07:34Deloven objekt-VATASA 217m2

Se prodava deloven objekt vo Vatasa na glavna i mnogu frekfrentna uli...


1 €
или предлог цена
19 јун 16:25Се издава деловен простор во центарот Кавадарци

Се издава деловен простор со површина од 42м2 во центарот на Кавадар...


По Договор
или предлог цена
07 апр 15:38Се издаваат ладилници - Кавадарци

Се издаваат 5 ладилници (посебно) со вкупна површина од 1090м2 на ул...


По Договор
или предлог цена
29 мар 11:34Се издава деловен простор - Кавадарци

Се издава деловен простор со површина од 130м2 на улица Западен Булев...


По Договор
или предлог цена
29 мар 11:24Се изнајмува деловен простор - стара Шпаркасе Банка

Се издава деловен простор на одлична локација во Кавадарци. Слободен...


1 €
или предлог цена
08 фев 20:02ДЕЛОВЕН ПРОСТОР со квадратура од 40м3

Имотен лист бр.11931 Кавадарци


30.000 €
или предлог цена
08 фев 13:27Se izdava deloven prostor

...


По Договор
или предлог цена
03 јан 15:39Se izdava deloven prostor na patot Kavadarci-Negotino

Шифра:PP1029 Се издава нов деловен простор на одлична локација н...


2 €
или предлог цена
28 окт 10:47Се издава деловен простор во Кавадарци спроти River Soft

Се издава деловен простор во Кавадарци наспроти продавницата River So...


По Договор
или предлог цена
02 сеп 13:42Се издава магацински простор

Се издава магацински простор со површина од 80м2 во индустриска зона ...


По Договор
или предлог цена
05 апр 23:02Dukan Дуќан Deloven objekt Деловен објект

Dukan Дуќан Deloven objekt Деловен објект 15м2 Улица Егејска 16 Цен...


5.000 МКД
или предлог цена
31 мар 18:28Se izdava rabotilnica/ magacin

Se izdava rabotilnica/ magacin vo starata fabrika Taska od povrsina 2...


По Договор
или предлог цена
20 мар 12:23SE IZDAVA HALA OD 500m2

se izdava hala od 500m2


1 €
или предлог цена
08 јан 17:44Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на ул. Страшо Пинџур бр.59/б- Кавадарци Пов...


100 €
или предлог цена
23 ное 21:28Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам