4138 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD TRANSIT 2.0 TDCI L4 MAXI 96 KW 2017 Godina

Cena : 14.200€ + DDV FORD TRANSIT 2.0 TDCI L4 MAXI 96 KW 2017 Godina...


14.200 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina

Cena : 10.000€ + DDV MERCEDES CITAN 111 CDI 81 KW 2015 Godina MA...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

TOYOTA Land Cruiser 100 4.7i 238hp V8 2004god- Off Road

🏁 Се продава џип ТOYOTA Land Cruiser AWD модел Ј100 4.7i V8 мотор 13...


16.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
17.000 €
Денес 08:31Промовирано

CITROEN JUMPER 2.5 OBICEN DIZEL

Pali vozi, 2001 godina Registrirano do 9 mesec


3.600 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 11:17CITROEN C4 1.6 HDI

Registriran do 12 mesec Zelen karton cela godina Dva para gumi letn...


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 €
Денес 11:17IVECO DAILY 2.8 TURBO DIZEL

Voziloto e registrirano cela godina 1997 godina Pali vozi


1.950 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Денес 11:17Mercedes Benz C220 CDI

Kolata e vo perfektna sostojba registriran do 03.11.2023 godina napra...


1 €
или предлог цена
Денес 10:52PEUGEOT 301 NOVO 74.000km PRV GAZDA 2016GODINA

Se prodava odlicno socuvano vozilo so samo 74.000km, kupeno od salon ...


7.500 €
или предлог цена
Денес 10:48650cc SUZUKI BURGMAN 2006 SO SMENET KAIS

Motorot e mnogu zacuvan Ima smeneto kais I zapcenici Electricen viz...


3.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 €
Денес 10:48Citroen C5 2.0 HDI

Citroen C5 2.0 HDI 140 ks, 2011 god. 210300 km. (Neuvezuvan). Citroe...


6.900 €
или предлог цена
Денес 10:28Astra H 1.3cdti 2007 god.

Redovno odrzuvano vo odlicna sostojba, novi gumi, nov akumulator, dv...


4.000 €
или предлог цена
Денес 10:05Galaxy

Se prodava ford galaxy 2009 god registriran do 07/23 god so zelen kar...


5.555 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.777 €
Денес 09:43Priklucna oprema za motofrezi i motokultivatori

Само во Агриа Центар Штип - најголем избор на дополнителна опрема за ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:42Ford focus

Ford focus Registriran do 3/2024 Titanium nivo na oprema Dvozons...


9.333 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.595 €
Денес 09:42Pumpi za vadenje voda

Агриа Центар Штип Ви предлага пумпи за вадење вода од 1,5", 2", 3" и ...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:42НЕШТО НАЈДОБРО...

Овој модел е нешто најдобро ОД КАТЕГОРИЈАТА НА МОТОФРЕЗИ Поради след...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:42Citroen C3, benzin 1.4,na 90.000km,Reg.cela godina

Колата е многу сочувана, има поминато 90 000км,и е увезена пред 3 год...


3.500 €
или предлог цена
Денес 09:32Motokultivator Villager VTB 842 Prime

Мотокултиватор Вилаџер ВТБ 842 Приме. Мотокултиваторот е со 2 брзини...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:26Bellini - 110 / 1G - 80

Ова е поголемиот брат на Bellini - 100 и 1G - 75. Успешно го продава...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:26Motokultivator MF 360

Мотокултиваторот има дизел мотор со рачно стартирањето. Има 2 брзини...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:26Motokultivator 1G-105/Bellini-130, 13 ks.

Мотокултиваторот 1Г - 105 е наменет за повеќе работни операции во сит...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:26ALUMINSKI BANDAZI

AL.BANDAZI ZA POVEKE VIDOVI NA VW


Денес 09:22aluminiumski bandazi za volkswagen 17ki

bandazite se vo dobra sostojba ne farbani 5_110


150 €
или предлог цена
Денес 09:22DELOVI ZA MERCEDES C220 cdi W203

limarija enterier aluminiumski bandazi


76.430.146 €
или предлог цена
Денес 09:22Kufer za kola komplet so drzaci

Povise vidovi na drzaci za vozila


1 €
или предлог цена
Денес 09:22Delovi za wv cadyy 2009god 1.9tdi 77kw

Se sto vi treba za motor od kedi 1.9tdi


1 €
или предлог цена
Денес 09:21TENKI REZERVNI GUMI

za site tipovi Mecedes Audi BMW VW Opel Fort Citroen Mazda Tojo...


Денес 09:21Mercedes ml 2.3 benzin na delovi

Se za nego motor menuvac racen enterier


76.430.146 €
или предлог цена
Денес 09:21DELOVI ZA MERCEDES Eklasa w211 e220cdi e320cdi

se za niv


76.430.146 €
или предлог цена
Денес 09:21RENO KLIO 1.5DCI

Voziloto e vo ekstra sostojba 170000 km Ful oprema klima rabote serv...


3.200 €
или предлог цена
Денес 09:21Delovi za Mercedes c180 benzin

Se za nego motor menuvac evrokuka


76.430.146 €
или предлог цена
Денес 09:21Nova perka za (ladenje)Audi A3 TDI 1997

perka za ladenje Audi A3 TDI 1997


80 €
или предлог цена
Денес 08:59Vw Volkswagen New Beetle 1.9.tdi Klima 66kw#

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


2.500 €
или предлог цена
Денес 08:55Vw Volkswagen Polo 1.2 blowmotion ful

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


5.700 €
или предлог цена
Денес 08:55Vw Volkswagen Golf 4 1.9 tdi 81kw Klima ///

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Денес 08:53TOYOTA Land Cruiser 100 4.7i 238hp V8 2004god- Off Road

🏁 Се продава џип ТOYOTA Land Cruiser AWD модел Ј100 4.7i V8 мотор 13...


16.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
17.000 €
Денес 08:31Keeway Benelli

Motorceto e max socuvano 2017 god extra


1.000 €
или предлог цена
Денес 08:10  НОВ ОГЛАС

Toyota chr 18 hybrid

Voziloto e uste pod garancija ima pominato 28 000km.kupeno vo m.k.vre...


24.990 €
или предлог цена
Денес 08:02Vw tiguan 4motion led panorama alkantara

Kilometri originalni ne vrakani proverka za kilometri po vasa zelba.m...


14.900 €
или предлог цена
Денес 08:02Golf 3 benzin 1.4

Kolata e odlicna za godinite. Garazirana bez korozija. Zdrav i socu...


1.700 €
или предлог цена
Денес 07:39CITROEN C3 1.0 FACE LIFT 60.000KM NOVO - 2015

CITROEN C3 1.0 FACE LIFT 5 VRATI KOLATA IMA POMINATO SAMO 60.000k...


6.200 €
или предлог цена
Денес 07:37  НОВ ОГЛАС

ALANSER ZA DAF CF 85

Alanser za daf cf 85 360 kona 2008 godina inf 078 522 380 vlatko


1.111 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 07:05ALANSER ZA IVEKO

Prodavam alanseri za iveko 078 522 380 vlatko


111 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 07:05Страна 1 од 104

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам