Брвеница
                   
59 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Extra AUDI A2

Ekonomicno vozilo ... parking video/sensors .... led RGB EnterieR_**...


3.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 17:43Lada 2103 SL 1500 1979g pali vozi reg. cela g. 071315639

Lada 1500 2103 SL 1979g pali vozi registrirana cela godina 1500e...


1.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 15:26  НОВ ОГЛАС

VW Touran 1.6 diesel dsg-automatik 7 Sedishta

Volkswagen touran 7ulse 1.6 tdi Dsg automatik 7 brzini 7 ulse Godin...


12.700 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 17:51GOLF 6 1.6 TDI 2012 god MATCH Extra Sostojba

Shitet se Prodava VW Golf 1.6 TDI Match BlueMotion Tech Full Oprema...


9 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 17:51GOLF V 1.9 TDI 66KW GOD 2005

GOLF V 1.9 TDI 66KW GOD 2005 KLIMATRONIK PARKING SENZORI TEMPOMAT ...


5.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

17 мар 13:18golf 7 1.6 tdi full kasko super stanje

Објавени: јан. 07 2023 05:12 Моментално гледате: 3 Golf-VII-1-6-TDI-...


13.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

17 мар 13:00golf 5 1.9tdi super sostojba

Објавени: ноем. 06 2022 02:04 Моментално гледате: 2 Golf-V-1-9-TDI-в...


5.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

17 мар 13:00Mercedes c220 W203 Elegance

Kolata e vo dobra i ispravna sostojba raboti se na nea,smeneto e skor...


3.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

15 мар 14:04Opel Astra 1.6

Prodavam menuvam opel Astra Registrirana do 3 mesec 076222176


1.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

13 мар 21:27GOLF 5 1.9 66Kw 90Ps GOAL VERSION 2006

☎️ 070703399 ☎️


5.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

12 мар 17:14GOLF 5 1.9 105Ps 2005

☎️ 070703399 ☎️


4.700 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

12 мар 17:14SEAT LEON 1.9 105Ps 2006

070703399


4.600 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

12 мар 17:14BMW 120d 177Ps 2007

KOLATA UVEZENA OD CH🇨🇭🇨🇭 SO SITE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA S...


5.900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

12 мар 17:14Citroen C5 2.7HDI 2008 Limuzina

Registriran cela godina. Novi zimski gumi. Servis napraven vo ofici...


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

06 мар 22:00Golf 7 1.6 Tdî bluemotion 2013 77kw

se prodava Golf 7 1.6 tdì CLH ( kod na motor) dpf 2013 77kw 105ks man...


11.900 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 мар 13:55Prodavam ili menuvam za avtomobil na Mk.tablici.

Napraveni se site servisi.


2.650 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

02 мар 15:13Kako novo Ford Fiesta

Full oprema mnogu socuvana top sostojba reg cela godina 078333320


3.600 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

01 мар 17:01Mecedes Benz A Class

071 272 657 Moze zamena za pogolema kola.


6.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

16 фев 07:07FORD MONDEO 2.0 DIZEL REG. CELA GOD. MOZE ZAMENA

ASTRA G 1.6 8 VENTILI IMA PLIN REG. AVTOMATIK TOP SOSTOJBA SERVISIRA...


1.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

13 фев 13:51Golf 5 1.9 90kw

Golf 5 1.9 90kw Registriran vo dobra sostojba Kontakt tel: 070347669


4.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

12 фев 11:34Skoda Octavia 2012 - 1.6tdi 4x4

Prodavame Skoda Octavia 2012 - 1.6tdi 4x4 Voziloto e uvezeno od Svaj...


6.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

06 фев 17:31Bmw 530d. E60

PRODAVAM BMW 530D 2004 *KOLATA E MNOGU DOBRO ODRZAVANA I E REDOVNO ...


6.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

04 фев 14:07Mitsubishi Pajero 4х4 3.2 diesel

Во одлична состојба, има летни и зимски гуми со алофелни!!


10.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

15 дек 18:47Mercedes Benz

E 270 CDI. Motor menuvac prednica odlicni servisiran redovno zimski g...


5.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

30 ное 16:41Opel Astra

Se prodava opel astra mozhe i zamena


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

19 окт 14:04Hyundai terrakan

Hyundai terrakan 2002 servisis ful redukcija ispravno 247 iljadi.pomi...


6.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

03 окт 16:12Vektra

Kolata e vo solidna sostojba


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

26 сеп 16:39Golf 6 1.6

Kolata e odlicna sostojba, napraven e generalen servis Fevruari 2022 ...


7.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

02 авг 20:51Opel Astra 1.9 - 2005g.

Цена по договор!!


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јул 16:46Audi Q7 S-Line

Napomena Kolata ne e za “Devojki” Se Prodava Moze Zamena ...


12.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јул 15:55Bmw X3 TOP sostojba

proba kade sakate sakate voziloto go imam 5 god i non stop se vozi NE...


6.550 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

22 мар 10:01BMW E39 535i V8 FULL OPREMA

- FULL SERVIS - ABS, ASC - AIR BAG - PARKING SENZORI - GREACI NA ...


3.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

20 мар 19:34Opel astra h 1.8benzin Mozna zamena

Opel astra h 1.8 Kolata poseduva od oprema Tempomat Parking senzo...


4.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

22 дек 14:56Bmw 530

Se prodava bmw.530d so full oprema Komplet servis uvoz sfajcaria so...


6.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

03 ное 09:40KUPUVAM CORSA PUNTO

PONUDETE CORSA PUNTO DO 800 EVRA


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

06 мар 19:58Shitet audi

Audi A4 2,0 TDI 2007 F1 full oprem Servis ulje,filtera,kaish,pump...


6.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 фев 19:251.9tdi

Vo perfektna sostojna 1.9tdi 2005 god 5 sedista reg.cela.godina smene...


4.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јан 09:21Passat b6 2008 god

Kolata e vo perfektna sostojba 2008 god 100kw noviot motor full oprem...


6.100 МКД
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јан 09:17Bmw x5 3.0d odlicen

Dzipot e vo extra sostojba redovno servisiran avtomatik full oprema m...


6.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јан 09:12Passat cc

Passat cc Vo odlicna sostojba 2.0d registriran kolara e max socuvana


11.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

08 дек 14:42Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам