Подкатегорија:
                   
79 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Издава магацински простор

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џа...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:51SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA KUMANOVO LOKALITET ,,STAR P...


1 €
или предлог цена
02 фев 14:25Se prodava il dava s kirija

Se prodava ili se dava s kirija objekt od 850 m2 vo inustriska zona ...


1.400 €
или предлог цена
31 јан 20:34Prostoria

Se izdava prostoria od 840m2 bez stubovi 2 ulaza struia voda ulaz so ...


1.350 €
или предлог цена
31 јан 20:34Objekat

Se prodava objekt 1400m2 -dvor 3000m2 ? Sredeno sfe komplet renoviran...


123.456.789 €
или предлог цена
31 јан 20:33Se izdava magacin od 200 m2 vo s. Vojnik do mlin

Se izdava deloven prostor od 200 m2 opstina staro nagoricane opremeno...


По Договор
или предлог цена
31 јан 09:19Izdavam kukja za kancelarii igroteka ili ziveenje

Samo na ovoj broj: 078305130 078305130 Kaj bunarce levo od soko...


220 €
или предлог цена
30 јан 09:17PRODAVAM - MENUVAM ZA KOLA, IZDAVAM

Menuvam trafika za kola ili drugo - dajte ponuda , izdavam za 3000 de...


700 €
или предлог цена
27 јан 07:27Се издава/продава деловен простор.

Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите маш...


1.050 €
или предлог цена
26 јан 13:52Se izdava deloven prostor 330m2 vo naselba Karposh

Se izdava deloven prostor pogoden za kancelarii, izlozben ili magacin...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 13:52ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ СО СИЛОСИ ВО КУМАНОВО

Деловни објекти + 3 Силоси запишан на ИЛ 1201 за КО Биљановце - ВОНГР...


19.589.235 МКД
или предлог цена
26 јан 10:51ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КУМАНОВО

Деловен Простор запишан на ИЛ 71110 КО Куманово, во вкупна површина о...


3.660.921 МКД
или предлог цена
25 јан 15:19Se prodava deloven objekt

Se prodava deloven objekt na Ul. Mosa Pijade karsi kiflara Fres Ze...


20.000 €
или предлог цена
22 јан 17:03SE PRODAVA OBJEKT

Prodavam objekt na 15 km od Kumanovo vo opstina Staro Nagoricane vedn...


1 МКД
или предлог цена
18 јан 08:24Kancalarii i magacin vo Kumanovo 170m2

Izdavam deloven prostor od okolu 170 m2 . Kompletno namesten i oprem...


400 €
или предлог цена
17 јан 22:17Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven objekt:povrsina 52m2i podrumski del 43m2 na bul Okt...


400 €
или предлог цена
14 јан 10:18Prostori

Se izdava prostoria struja industriska vodo vo ulaz na dvete strani...


123.456.789 €
или предлог цена
11 јан 16:13Objekt

Se prodava objekt od 1320 m2 vo industriska zona kumanovo poseduva go...


250 €
или предлог цена
10 јан 15:20Prodavam kombiniran stanben i deloven prostor

Info samo na ovoj broj 077511756 077511756 Se prodava dukjan i st...


49.000 €
или предлог цена
03 јан 08:08Se izdava deloven prostor vo Kumanovo

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
30 дек 13:29Se izdava objekt za rabotilnica, fabrika ili dr.

►Se izdava deloven prostor vo industriska, Bedinje Kumanovo, na najub...


По Договор
или предлог цена
30 дек 13:29Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 35 м2 во петтокатница на плоштад.


1 МКД
или предлог цена
26 дек 20:40Se prodava deloven prostor

Se izdava deloven prostor ,pogoden za sekakov vid na rabota,raspolaga...


По Договор
или предлог цена
20 дек 15:39se izdava deloven prostor

se izdava deloven prostor 54 m2 lokalitet star palas, vtor sprat


300 €
или предлог цена
16 дек 14:49ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 55 м2 КУМАНОВО

Во центарот на Куманово под поранешен ресторан "Рим Парис" на "Трет...


1.111.111 €
или предлог цена
13 дек 14:58Деловен простор 265 м2 Куманово

Вo центарот на Куманово,под поранешен ресторан "Рим Парис",на "Трета...


1.111.111 €
или предлог цена
13 дек 14:39Се изнајмува деловни простории / delovni prostorii

Се изнајмува деловни простории. Едната е 45м2 Другата 90м2 Дел...


По Договор
или предлог цена
06 дек 19:08ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ВО ARCHOME

Во тек е продажба на деловни простории во комплексот ArcHome - Кумано...


По Договор
или предлог цена
06 дек 08:45Podrumski Deloven prostor na Treta MUB

Se prodava! Podrumski (deloven) prostor so povrsina od vkupno 111 m2...


665 €
или предлог цена
05 дек 09:03SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA KUMANOVO LOKALITET ,,STAR P...


1 €
или предлог цена
28 ное 14:07Se izdava objekt za magacin vo Kumanovo.

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
25 ное 18:30Se peodava deloven prostor

Se prodava/iznajmuva deloven prostor vo naselba Vera Kotorka so magac...


По Договор
или предлог цена
23 ное 18:29Iznajmuvanje na prostor

Se iznajmuva prostor od 60m2. Lokacija 150m nad pazar na ulica Tode M...


1 €
или предлог цена
13 ное 10:39СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 750м2

Се Издава или Продава Деловен Простор 750м2 на едно ниво погоден за с...


1 €
или предлог цена
07 окт 22:49Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 42м2 и магацин од 14м2 на Ул. Браќа Ри...


1 €
или предлог цена
02 окт 19:52KOMERCIJALEN OBJEKT

Povolno prodavam deloven prostor vo centar, po cena za stanben kvadra...


1 €
или предлог цена
14 сеп 13:27Se prodava ili Izdava deleoven objekt !!

Se prodava ili izdava deloven prostor.Vo koi se vkluceni sobi za pres...


290 €
или предлог цена
05 сеп 10:52Izdavam deloven objekt

Izdavam deloven objekt od 150m2 vo kumaovo vo naselba babin dol, mest...


250 €
или предлог цена
18 авг 00:33SE IZNJMUVA DUKJAN VO STROG CENTAR NA KUMANOVO

SE IZNAJMUVA DUKJAN VO STROG CENTAR NA KUMANOVO NA UL.GOCE DELCEV BR....


250 €
или предлог цена
30 јул 11:43SEprofava ilisedv sokirij

LSeproava objeka voindustriska zona bedinje kumanovo 65% idadenso kir...


300 €
или предлог цена
30 јун 17:40Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам