Куманово
                   
11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava garazno mesto

ITNO se prodava podrumsko garazno mesto na ul.Vlasto Radonjanin br.1 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

02 фев 21:05KUPUVAM GARAZA VO CENTAR ILI OKTOMVRISKA KUMANOVO

KUPUVAM GARAZA VO CENTAR NA KUMANOVO ILI OKTOMVRISKA Revolucija ,Ekon...


500 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

29 јан 12:32Купувам гаража(Рамстор)

Купувам гаража,локалитет ,,Рамстор", 3МУБ или во непосредна околина.


1 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

30 ное 06:41Garaza

Baram da kupam garaza ili parking mesto vo blizina na Kozjak zgrada ...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

20 сеп 08:08Izrabotka na montazni garazi

Vrsime izrabotka na montazni garazi ,hali ,magacini so sendvic panel


По Договор
или предлог цена
Куманово

Гаражи

03 мај 11:33kupuvam garaza kozjak zgrada

kupuvam parking mesto garaza vo kozjak zgrada karsi ramstor 3 ta mub ...


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

07 мар 17:33Kupuvam garaza na Pero Svarc

Kupuvam garaza na Ul. Pero Svarc


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

19 дек 10:39Baram montazna limena garaza

Baram montazna limena garaza


1 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

05 мај 10:32Гаража за паркинг

Се издава гаража за паркинг.Гаражата е обезбедена и има видео надзор....


1.234 МКД
или предлог цена
Куманово

Гаражи

09 мар 11:22izdavam podzemno parking mesto

izdavam podzemno parking mesto vo strogiot centar na kumanovo mob 07...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Гаражи

27 ное 22:53Se prodavaat garazi

Na ul.3-ta MUB vo Kumanovo vo zgrada na Ramstor na nivo PO-2 se proda...


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

27 сеп 15:27Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам