Скопје Центар
                           
14101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СТАН ВО ЦЕНТАР 65М2 ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР/КАНЦЕЛАРИЈА

Се изнајмува стан со површина од 65 м2 во постар објект во Центар на ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

22 мар 09:13Промовирано

IZDAVAM STAN VO CENTAR - BUNAKOVEC

stanotena vtori kat vo individualna kuca kompletno namesten { masina ...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

07 мар 13:00Промовирано

Се издава полуопремен канцелариски простор од 345 м2 погоден

Издаваме полуопремен канцелариски простор од вкупно 345 м2 во деловна...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

15 мар 13:24Промовирано

Plac vo Vizbegovo

Se prodava plac-niva vo Vizbegovo vo mestoto vikano Konjski dol 1050m...


32.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:04Izdvam stan na vodno, povolno 200 evra

Izdavam pod renta stan na vodno, potocno kaj stara panorama vo zgrada...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:36SOBA APARTMAN ZA NOKEVANJA I ODMOR

Hotel Fama do MAVROVKA


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 18:29ГТЦ Соби-Апартмани за одмор и релаксација

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 18:25Kratok prestoj Краток престој

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST A...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 18:25STAN ZA DELOVNA NAMENA-KAPISHTEC

SILVER City Partner agencija izdava stan za delovna namena vo Kapisht...


900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 17:47  НОВ ОГЛАС

Nivi vo Krivogastani

Se prodavaat nivi vo Krivogastani i Vrboec Vrboec imoten list br 371 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:46Се Издава Дукан Во ГТЦ 18м2

Се издава дукан во ГТЦ на 1-Спрат на главното шеталиште, дуканот има ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 17:42  НОВ ОГЛАС

DNEVNO GARSONJERA VO CENTAR-800 den

se izdava namestena garsonjera kaj ramstor za dneven odmor 800 den a ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Соби

Денес 17:40Се продава деловен простор во Дебар Маало

Се продава деловен простор на атрактивна локација во Дебар Маало, Рам...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 17:39СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - КАЈ МЛЕЧЕН

ШИФРА: 2075S ЦЕНА: 99.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава тр...


99.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:34  НОВ ОГЛАС

KANCELARII 290m2 CENTAR SOBOREN HRAM

sifra: 17839 Se izdava nov kancelariski prostor 344m2, vo strog ce...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 17:17Deloven prostor salon vo strog centar 150m2 plostad Filip 2

Се продава деловен простор од 150м2 во строг центар на Скопје на плош...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 17:03  НОВ ОГЛАС

Lokal vo TC Bunjakovec

Se prodava lokal vo T C bunjakovec ,na prvi kat so pogled na partizan...


45.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 16:38SE PRODAVA NOV 3-SOBEN STAN KAJ RAMPA NA NEVENA GEORGIEVA

ШИФРА-1352 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава 3-собен стан во...


94.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:21  НОВ ОГЛАС

Se prodava nov stan vo Debar Maalo so dvor

Се продава двособен стан со површина од 41м2 (дневна, спална соба и к...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:08SE PRODAVA 3-SOBEN NAMESTEN STAN KAJ MLECEN, TAFTALIDZE

ШИФРА-1351 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава 3-собен стан во...


99.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:54  НОВ ОГЛАС

SE INAJMUVA 214 M2 DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

35942-CENTAR-se inajmuva 214 m2 deloven prostor vo Debra Maalo, prost...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 15:45Стан за краток престој и ноќевање

Се изнајмува стан за краток престој и ноќевање во близина на Клинички...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:45SE PRODAVA 4-SOBEN STAN VO KAPISTEC

35204-KAPISTEC-zad domot za deca bez roditeli, 70 m2, 4-soben, na 3 k...


105.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:453-SOBEN STAN VO KAPISTEC, KOMPLETNO RENOVIRAN

35866-KAPISTEC-kaj poranesna direkcija na Zito Luks, 82 m2, 3-soben, ...


124.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:44NOV, 2-SOBEN STAN VO CENTAR

34548-CENTAR-pred nova zeleznicka stanica, 51 m2, 2-soben, na 3 kat v...


81.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:442-SOBEN STAN VO CENTAR SPROTI MVR

35524-CENTAR-sproti MVR, 72 m2, 2-soben, na 5 kat vo zgrada od vk. 6 ...


101.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:44KOMPLETNO RENOVIRAN, 3-SOBEN STAN VO CENTAR

35406-CENTAR-sproti Pionerski Dom Karpos, 57 m2, 3-soben, na 3 kat vo...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:43KAPISTEC, 4-SOBEN STAN VO PONOVA ZGRADA

35362-KAPISTEC-kaj cveten pazar, 110 m2, 4-soben, na 7 kat vo zgrada ...


203.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:43Kukji na prodzba, Vodno, Przino i Crnice

Fotografii od ponudenite nedviznosti mozete da vidite na nasata veb s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:42CETVOROSOBEN STAN VO CENTAR, VODNJANSKA

ШИФРА- 956 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава стан во Центар,...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:36Репрезентативен деловен простор, во Аеродром

ШИФРА- 725 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува репрезентатив...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:36SE PRODAVA 4 - SOBEN STAN KAJ ZELEZNICKA

ШИФРА- 1232 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава 4-собен стан в...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:35SE IZDAVA 3-SOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR, KAPISHTEC

ШИФРА- 1349 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува трособен, ре...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:35  НОВ ОГЛАС

NAMESTEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, VODNO

ШИФРА- 1070 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прос...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:35REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA-CENTAR

ШИФРА- 799 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изјамува репрезентативе...


9 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:35KUKJA ZA DELOVNA NAMENA VO CENTAR

ШИФРА- 1283 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува куќа во Цен...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:35DELOVEN PROSTOR OD 540m2 VO DELOVNA ZGRADA

ШИФРА- 1174 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прос...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:35REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR,DEBAR MAALO-KALA

ШИФРА- 1065 „ДЕЛТА“Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:34SE PRODAVA EKSLUZIVEN, PROSTOREN I SVETOL STAN VO KOZLE

ШИФРА- 1256 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава прекрасен, про...


260.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:34SE PRODAVA PREUBAV 3 - SOBEN STAN VO KOZLE

ШИФРА- 1254 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава преубав трособ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:34SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR BLIZU UNIVERZALNA

ШИФРА- 1227 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава 2-собен, ренов...


67.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:34SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR KAJ TRIUMFALNA

ШИФРА- 1126 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува канцелариски...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:34SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR-MVR I KLINICHKI

ШИФРА-1220 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава двособен стан в...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:34Страна 1 од 353

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам