Аеродром
                           
5813 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvam stan za kratok i dolg smestaj

Stanot e potpolno nov se naoga vo naselba Micurin kaj disko Despina (...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

26 сеп 19:09Промовирано

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади ТЦ Бисер во нас. Аеродром. Деловните...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Apa...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

20 јул 10:10Промовирано

Apartmani za kratok prestoj

Изнајмувам нов наместен апартман за краток престој, дневно, неделно, ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:50Plac

Se prodava plac na glavnata ulica patot golno gorno lisice do serviso...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:39prodazba na baraka so dvorno mesto vo naselba lisice

Број на соби: 3 Квадратура: 56 m² Број на спратови: 1 спрат Греење...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 15:31KUKA VO NOVO LISICE

Se prodava moderna kuka vo Novo Lisice koja ima plac od 2186 m2 i vku...


460.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:30Kompletno namesten 56 m2 Stan Aerodrom Micurin

Станот е вселив од 1ви декември 2022 и може да се види во било кое вр...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:27PRAZEN STAN VO AERODROM

Se izdava prazen nevseluvan stan vo Aerodrom vo neposredna blizina na...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:25Се изнајмува нов стан во Аеродром

Се изнајмува нов невселуван стан во Аеродром, во новата зграда на Гол...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:19Izdavam deloven prostor kaj 3 biseri 80m2

Izdavam deloven prostor kaj 3 biseri 80m2


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 14:57Plac vo Pripor

POVEKE INFORMACII NA: 070 200 700 Hari Se prodava plac vo Pri...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:42ПОНУДА НА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

ПОНУДА НА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР Се издава деловен простор (75м2)во Аеродр...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:47KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:23Издавам наместен стан кај Еквилибриум во Аеродром

Издавам целосно опремен стан во зградата на Голден арт пред Еквилибри...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Prodavam stan vo Aerodrom(do Amerikan koledz)

Prodavam nov nevseluvan stan vo Aerodrom na 3ta Makedonska brigada,ve...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава четирисобен стан во Ново Лисиче / Novo Lisice

Се продава четирисобен стан (95м2 - 3 спални соби, дневна, кујна, 2 б...


1.150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се изнајмува празен стан во Аеродром

Се изнајмува празен стан во Аеродром од 39м2. Локација: Трета Македо...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава дуќан

Се издава дуќан од 42м2 во Нас.Ново Лисиче на бул.В.С.Бато карши Лиса...


1.111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Стан за краток престој / Stan za kratok prestoj

Се изнајмува стан за краток престој со локација во Аеродом, веднаш до...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava parking vo Aerodrom / Се издава паркинг во Аеродом

Се издава гаражно место во комплекс Урбан гарден во Аеродром на бул. ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 13:00Нов целосно луксузно опремен стан во Аеродром

Се издава комплетно опремен 2-собен стан во Аеродром спроти Американ ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади ТЦ Бисер во нас. Аеродром. Деловните...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Se iznajmuva Nov Stan vo Aerodorm

Se iznajmuva nov stan vo aerodorm pogoden za delovon prosto na 1 kat ...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:28Се продава плац од 563м2 во Населба Лисиче

Се продава плац од 563 м2 во населба Лисиче, во непосредна близина на...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:23Stan 100m2 duplex mičurin 1300eu.cdi bmw audi jeep dzip

077 905 596 Se prodava prazen stan duplex na 4ti kat potkrovje otvore...


130.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:16IZDAVAМ UBAVO NAMESTEN STAN VO NOVO LISICE FON I MERCEDES

IZDAVAM NOV DVOSOBEN STAN 50M2 KAJ SALONOT MERCEDES I FAKULTETOT FON!...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:07Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат станов...


1.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:01Prodazba na kukja vo Naselba Lisiche

Se prodava kukja (Finska dobro sochuvana baraka so dogradba) vo Nasel...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:59se prodava kukja

Prodavam kukja vo naselba Vardarska,opstina Aerodrom,so dvorno mesto ...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:50Plac vo Dolno Lisice ograden so kapija

Prodavam Plac ograden so kapija vo dolno lisice. So cist imoten list...


35 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:40Se iznajmuva stan vo Aerodrom kaj PIOM / Synergy

Izdavam celosno namesten stan vo Aerodrom kaj PIOM / Synergy so vkupn...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:35Aerodrom 55m2 prazen- se izdava 180 eu

Agencija za nedviznosti izdava dvosoben stan vo Aerodrom( sproti Skop...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:48  НОВ ОГЛАС

Plac vo Bardovci kaj crkvata

Se prodava plac vo Bardovci kaj crkvata so ubav pogled i obezbedeni p...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:46Продавам стан во стар Аеродром

Се продава 4 собен стан во стар Аеродром спроти Три Бисери на многу у...


160.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:10Се изнајмува гарсоњера од 25 m2, во Ново Лисиче.

Се изнајмува празна гарсоњера од 25 m2, на втори спрат, на Бул. Видое...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:57Ексклузивен простор-Дел од поранешно Ред Кафе

1-Се издава деловен простор од 33 м2 на Ексклузивна локација во Аерод...


111 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 09:31Издавам деловен простор/ Izdavam deloven prostor

Се издава деловен простор (дуќан) во ТЦ Три Бисери, на приземје со по...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:23NIVA 3500 M2 GORNO LISICE

NIVA 3500 M2 GORNO LISICE


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:15KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:10Odlicna lokacija na sam avtopad plac niva kukja

Odlicen Palc se prodava na sam avtopat Katlanovo kon Skopje so . Ima ...


23 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

Денес 08:26STAN VO AERODROM

IZNAJMUVAM STAN VO AERODROM DO SKOLOTO GJORGJIJA PULEVSKI NA 3 KAT SO...


11.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:47prodavam plac vo dolno lisice so cista dokumentacija

placot e so struja voda odvod asvalt ima cista dukomentacija moze ve...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:14Страна 1 од 146

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам