Подкатегорија:
                   
251 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади ТЦ Бисер во нас. Аеродром. Деловните...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Промовирано

ПОНУДА НА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

ПОНУДА НА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР Се издава деловен простор (75м2)во Аеродр...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:47Се издава деловен простор

Се издава деловен простор позади ТЦ Бисер во нас. Аеродром. Деловните...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Издавам деловен простор/ Izdavam deloven prostor

Се издава деловен простор (дуќан) во ТЦ Три Бисери, на приземје со по...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:23PRAZEN TROSOBEN STAN VO PORTA-2,ZA ZHIVEENJE ILI KANCELARIJA

ШИФРА- 843 „ДЕЛТА“Агенција за недвижности изнајмува празен стан в...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:41Одличен деловен простор

Се изнајмува деловен простор од 279 м2 во Аеродром, во зградата позна...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:42СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 50м2 ВО АЕРОДРОМ

Се издава деловен простор позади ТЦ Бисер во нас. Аеродром. Деловните...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:20Delovni kancelarii pozadi capitol

Se izdava deloven prostor 70 m2 vnatresen prostor 10 m2 terasa 4 kanc...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 07:04Се продава сток куќа Босс во Велес

Се продава ,се издава деловен простор во Велес.575 квадрати на одличн...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

01 дек 20:45Izdavam deloven prostor kaj 3biseri 80m2

Izdavam deloven prostor kaj 3biseri 80m2


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

01 дек 16:06Deloven kancelariski prostor 170m2 Aerodrom

renoviran kancelariski prosotor vo Aerodrom, vo delovna zgrada pozadi...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 13:26SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 101m2 VO AERODROM NA PRIZEMJE

Se izdava deloven prostor do 101m2 vo Aerodrom na ul. Franjo Kluz nas...


1.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 €
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

01 дек 11:59IZDAVAME DELOVEN PROSTOR 75M2 POZADI MAJCIN DOM AERODROM

Izdavame deloven prostor 75м2 vo Aerodrom pozadi Majcin dom.Prostorot...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 11:57IZDAVAME KANCELARISKI PROSTOR 48M2 ZELEZNICKA

Se iznajmuva stanbeno-deloven prostor, vo zgrada sproti Glavnata Post...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 11:08IZDAVAME DELOVEN PROSTOR 50M2 TC BISER AERODROM

Се издава деловен простор позади ТЦ Бисер во нас. Аеродром. Деловните...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 10:34Izdavam-Prodavam hotel P+5 vo Makedonska Kamenica1300m2

Prodavam hotel vo Makedonska Kamenica P+5 od 1.300m2 cist imoten lis...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

01 дек 09:59SE IZDAVA DUKJAN KAJ TC.BISER AERODROM

Сити Партнер Агенција издава дуќан во Аеродром на одлична локација до...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 09:47Deloven i magacinski prostor

Se izdava deloven i magacinski prostor 45m2 vo naselba lisice na glav...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 дек 09:19Deloven prostor.

Se izdava deloven prostor vo Lisice na glavna ulica so sopstven parki...


1 €
или предлог цена
30 ное 21:20ЛЕВЕЛ 7 - ЕКСКЛУЗИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - 180м²

Изнајмување на ексклузивен деловен простор на премиум локација во Аер...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

30 ное 14:54Novo Lisiche, Aerodrom, pogoden za marketi, kancelarii

Se izdava deloven prostor od 1.500 metri kvadratni vo Reonski Centar ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

30 ное 12:54ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО БЛИЗИНА НА ТРИ БИСЕРИ

ШИФРА- 497 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава атрактивен дело...


540.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

30 ное 08:52DELOVEN PROSTOR-AERODROM

ШИФРА- 312 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува празен канцел...


3.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

30 ное 08:51Издавам простор за фризерски салон

Издавам простор поволно за фризерски салон


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

30 ное 07:22Deloven objekt 130m2 so plac 550m2 vo Lisice

Se prodava deloven objekt od 130 m2 so plac od 550 m2 vo naselba Lisi...


1 €
или предлог цена
29 ное 11:50СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ -18М2

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЛИСИЧЕ 18М2 ,НА ПРИЗЕМЈЕ СО САНИТАРЕН Ч...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

29 ное 10:37Izdavam lokal

Izdavam lokal na prizemje so dvor, vo Aerodrom, pogoden za poveke nam...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

29 ное 10:25Se prodava dukan vo Aerodrom 46m2

Se prodava deloven prostor- dukan vo Aerodrom od 61m2, pozadi Kapito...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 ное 11:24ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ

ЗА РАЗВОЈ НА УСПЕШНИ БИЗНИСИ НА НАЈУБАВАТА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ. ВКУ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 ное 10:29ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ

ЗА РАЗВОЈ НА УСПЕШНИ БИЗНИСИ НА НАЈУБАВАТА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ. ВК...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 ное 10:29ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ

ЗА РАЗВОЈ НА УСПЕШНИ БИЗНИСИ НА НАЈУБАВАТА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ. ВК...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 ное 10:29Се продава или изнајмува деловен простор во Ново Лисиче

Деловен простор од 105м2 во Ново Лисиче, во зграда на приземје, се пр...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

27 ное 13:00Na prodazba Deloven prostor

Se prodava Deloven prostor na Bul. Avnoj 74 A, poranešen salon za meb...


400.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

25 ное 15:38СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 96м2 ВО АЕРОДРОМ

Stan od 96 m2 (85 m2 kancelarii + 11 m2 balkon), na 1 kat, so 3 kance...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

25 ное 11:22SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO N.LISICHE - REONSKI

ШИФРА- 935 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува полу наместе...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

24 ное 13:56DELOVEN PROSTOR SO LOKACIJA VO AERODROM,POZADI LISA CENTAR

ШИФРА 5842 Импулс недвижности издава стан за деловен простор/канце...


260 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

24 ное 11:25НОВ ТРОСОБЕН СТАН ЗА ДЕЛОВНА НАМЕНА, ВО АЕРОДРОМ

ШИФРА- 867 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува празен трособ...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

24 ное 09:40Се издава продажно-деловен простор н. Аеродром

Се издава ексклузивен продажно-деловен простор на одлична локација во...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

23 ное 21:16Se izdava deloven prostor vo Reonski Centar, pozadi Lisa

ИД:261299 - Se izdava deloven prostor vo Aerodrom, pozadi Lisa so pov...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

23 ное 13:25Деловен простор во Ново Лисиче

Се продава деловен простор во Ново Лисиче, спроти паркот Писта, 14м2,...


16.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

22 ное 15:21PREMIUM DELOVEN PROSTOR VO LUKUSUZNA DELOVNA ZGRADA

ШИФРА- 452 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


13 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

22 ное 14:25Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам