Подкатегорија:
                   
14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 22 М2 ВО ЧАИРЧАНКА

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 СЕ ...


1 €
или предлог цена
04 фев 20:51Se izdava deloven prostor Bit pazar Centar Cair

se izdava deloven prostor na bit pazar odma kaj mostot pod manex pogo...


По Договор
или предлог цена
24 јан 15:55Deloven prostor na odlicna lokacija!

Се продава деловен простор 20 м2 во Чаир на ул. Џон Кенеди. Со имот...


По Договор
или предлог цена
18 јан 02:38Deloven prostor vo Caircanka

Се продава деловен простор 22м2 во стар трговски центар на втори кат ...


12.000 €
или предлог цена
08 дек 22:17izdavam magacin

izdavam magacin na ulica plasticarska obezbedena so vrata ubava cena ...


По Договор
или предлог цена
04 дек 00:05Deloven prostor ( dukjan )

Се издава деловен простор 50 м2 на Ул.Џон Кенеди на главна улица до И...


1 €
или предлог цена
16 јун 15:01Deloven prostor

Se prodava deloven prostor 250 m2 (PRIZEMJE 50 m2, kat 170 m2, terasa...


По Договор
или предлог цена
17 мај 09:52Deloven prostor Cair

Se prodava deloven prostor 290 m2 (PRIZEMJE 50 m2, kat 200 m2, terasa...


130.000 €
или предлог цена
28 сеп 11:17Se prodava deloven prostor 290 m2 vo Skopje Cair

Se prodava deloven prostor 290 m2 (PRIZEMJE 50 m2, kat 200 m2, terasa...


120.000 €
или предлог цена
06 мар 11:02OPREMEN DELOVEN PROSTOR NA PLOSTAD

Се издава деловен простор во центарот на градот, на Плоштад Македониј...


По Договор
или предлог цена
17 фев 13:45ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 140 м2 на ул. ЏОН КЕНЕДИ

- ОДЛИЧЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ЗА БАНКА, КАНЦЕЛАРИИ, КАСИНО итн.


750 €
или предлог цена
12 окт 10:24izdavam deloven prostor na dzon kenedi

Se iznajmuva deloven prostor na prizemje od 38 m2 vkupno. Podelen na ...


200 €
или предлог цена
08 окт 13:00DelovenProstor

Deloven prostor od 70m² Na dva sprata po 35m²


1 €
или предлог цена
12 сеп 19:10СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО Т.Ц. МАВРОВКА

Се издава дуќан во Т.Ц. МАВРОВКА Канцеларија со тоалет ЦЕНА ПО ДОГО...


1 €
или предлог цена
28 јул 18:23Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам