Гази Баба
                           
1408 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stanovi na kejot na rekata Vardar

Продажба на станови од 41м2 до 92м2 со 1, 2 и 3 спални соби на одличн...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda, 64m2

Se izdava 2-sob namesten stan vo Kisela Voda, 64m2 so cetralno parno...


220 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

29 јан 19:17Промовирано

Продавам куќа на влезот во населба Ченто со 870м2 двор

Продавам куќа од 88м2 изградена 1964 година со двор од 870м2, гаража ...


160.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 09:37Промовирано

prodavam zemjodelsko zemjiste

prodavam zemjodelsko zemjiste vo jurumleri na mnogu solidna lokacija ...


29.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:59Атрактивен плац

Куќа+ барака лепенка се продава на инвенститор за изградба на зграда ...


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:21SE IZNAJMUVA STAN 70M2

Iznajmuvam Stan vo nova zgrada so moznost da opremi. Info na 0783...


350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 18:12  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM TROSOBEN PROSIREN STAN VO MADZARI 76+20m2

Se prodava trosoben stan vo Madzari vo blizina na Shmeki, na samo 4.5...


80.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 18:11NOV STAN vp EAST GATE 72m2 - 1450

НОВ СТАН ВО ИСТ ГЕЈТ Трговскиот ц ентар 65м2 со тераси 7м2 вкупно ...


1.450 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 17:44  НОВ ОГЛАС

Stan vo hipodrom

Se iznajmuva stan vo hipodrom vo novite zgradi namesten zvoni 0782624...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 17:42Baraka vo Zelezara slepa ulica

Se prodava baraka so dogradba vo naselba zelezara slepa mirna ulica z...


140.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:40Prodavam niva vo Gorno Konjari 10.000m²

Prodavam niva vo Gorno Konjari 10.000 m² .so dimenzii 200m x50 m. ...


1 €
или предлог цена
- 83 % Попуст
6 €
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:24Се продава куќа во Ќерамидница

Се продава куќа во Ќерамидница 55м² во имотен лист, со проширено купа...


78.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
79.000 €
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:56Novi ednosobni stanovi dostapni vo 44,45,47,48m2

Ви го претставуваме станот со најмала квадратура во DDS Building! ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 15:20  НОВ ОГЛАС

Prodazba na novi stanovi od 76,77,78 i 79m2

🏢 Дали станот 7️⃣7️⃣ м2 има доволно простор за Вас? 🔹 Оваа квадр...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 14:45  НОВ ОГЛАС

KUCA VO KERAMIDNICA

Se prodava kuka vo keramidnica na ednonasocnata ulica izleguva na pat...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:13DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:06Posleden stan 43m2

Последен стан од 43м2 со 1 спална соба на одлична локација со прекрас...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Stanovi na kejot na rekata Vardar

Продажба на станови од 41м2 до 92м2 со 1, 2 и 3 спални соби на одличн...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Izvonredna prilika za stan na kejot na Vardar

Извонредна прилика за стан 49м2 со 1 спална соба на одлична локација ...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Magacin, Hala

Se prodava skoro nov Magacin izgraden 2019ta godina vo Indzikovo (Cen...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

Денес 13:00Dukan vo T.C Biser

Se prodava dukan vo Aerodrom T.C Biser 20m2 na vtor sprat cena 31000...


31.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Se prodava kukja

Se prodava kukja so golem dvor i so bavcha, renovirana, cena po doggo...


65.000 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
80.000 €
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Се бара магацински и канцелариски простор

Компанија од Скопје бара деловен простор за изнајмување: магацин 500-...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 300м² во Ченто

Се продава плац од 300м² во Ченто. Плацот се наоѓа на улица Жеглање ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Plac Stajkovci

Плацот е на одлична локација и се наоѓа на ќош, вода, одвод, струја д...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:56Stan vo Hipodrom 60m2

Се продава празен стан во Хиподром, Hipodrom, 60 м2, плус 5м2 подрум,...


850 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 12:53Plac-Niva 1800m2 s.Idrizovo

Se prodava niva na atraktivna lokacija. Nivata se naoga na glavniot ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:49Se prodavaat stanovi vo gradba vo Avtokomanda

s 757 Se prodavaat stanovi vo gradba vo Avtokomanda so slednite kv...


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 12:48Se prodava plac

Se prodava plac vo Ilinden br.parcela 1435/2 blizu Belvi so gradezna...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:07DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 12:03DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 12:02Se izdava trafika vo centarot na Madzari

Agencija izdava trafika od 12 m2,za sekakva namena,vo samiot centar n...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:45SE PRODAVA SEMEJNA KUCA VO n.CENTO/КУЌА н.Ченто

SE PRODAVA kuka vo n.Cento pozadi stadionot na "Boris Trajkovski",so ...


85.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:38СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО БЛИЗИНА НА РЕМЕДИКА-102М2

СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН И 2- ПАРКИНГ МЕСТА ВО БЛИЗИНА НА...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 10:33СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:32Se prodavaat stanovi Cento sproti Sarlota

Agencija prodava gotovi stanovi vednas vseliv so imoten listi vo C...


900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 10:15SE PRODAVA GARSONJERA 27m2 VO AVTOKOMANDA

Se prodava stan, garsonjera od 27m2 na 3 kat so lift, edna prostorija...


1.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:59SE PRODAVA STAN TROSOBEN OD 68m2 KAJ MERCEDES

Se prodava stan od 68m2 so dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i ku...


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:58SE PRODAVA DVOSOBEN STAN 55m2 KAJ FON

Se prodava stan od 55m2, so edna spalna soba, dnevna so trpezarija i ...


1.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:57SE PRODAVA STAN 52m2 DVOSOBEN VO EAST GATE

Se prodava stan od 52m2, so edna spalna soba, dnevna so trpezarija i ...


1.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:56Атрактивно зелјиште за инд.објект во н. Идризово

3060М2 дворното место Цената е 210.000 евра во населба Идризово ...


210.000 €
или предлог цена
Денес 09:51TROSOBEN STAN VO ZELEZARA, KAJ REMEDIKA

ШИФРА- 868 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава готов трособен ...


1.350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:44SE PRODAVA STAN 58m2 VO KOMPLEKS CORNER RESIDENCE VEDNAS SPR

SE PRODAVA STAN 58m2 VO KOMPLEKS CORNER RESIDENCE VEDNAS SPROTI FON U...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 09:30Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам