Гази Баба
Подкатегорија:
                   
180 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam nov DELOVEN prostor vo CENTO

Izdavam nov prostor na pocetok na Singelik/CENTO, sproti benzinskata ...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 15:10СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Канцеларии+изложбен простор во кругот на МЗТ фабриката

Деловен простор по високи станарди на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТР...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:41Se iznajmuva pod kirija

Magacinski i kancelariski prostor vo Keramidnica pozadi Pivara , na s...


2.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 12:35Atraktivni Kancelarii 170m2 do Saemot. Parking.

Se izdavat kancelarii vo blizina na saemot,do Komunalna Higiena.(poza...


3 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 10:52Hala so deloven prostor i dvor

Se prodava prostor od 1000 kvadrati od koi 350 kvadrati se hala(zatvo...


1 €
или предлог цена
26 јан 14:03Se iznajmuva dukjan na glavna ulica vo Kisela Voda

se iznajmuva deloven prostor / dukjan vo Kisela voda na glavna ulica ...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 јан 08:17Se prodava deloven prostor vo Cento

Se prodava deloven prostor vo Cento 34m2 ,vednas do pazarceto kaj mar...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

25 јан 18:37ZOARA BUSINESS CENTER

Се изнајмува деловен простор во непосредна близина на EAST GATE MALL....


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

25 јан 13:00Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor od 760M2 vo Centarot na Prilep cena po dog...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

24 јан 12:40Се издаваат магацини 50м2-500м2 утоварна рампа видео надзор

Магацините се посебни просториии преградени со ѕидови и клуч од истит...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

24 јан 09:04DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

23 јан 11:22DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

23 јан 11:20DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

23 јан 11:19IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

23 јан 11:18Деловен простор Во Маѓари

Се издава деловен простор во Маѓари над Зегин во големина од 100m² ...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

22 јан 12:17Se izdava deloven prostor-glavna ulica vo T.Madzari Polvolno

Se izdava deloven prostor za bilo kakva namena na glavna ulica Blagoj...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

20 јан 15:31DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

20 јан 11:44Deloven prostor Dzon Kenedi 251m2

Se prodava deloven prostor 251 m2 (PRIZEMJE 48 m2, kat I terasa 203m2...


105.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

20 јан 10:52Во Автокоманда, Се продава објект со намена Б1 и Б5

Се продава ОБЈЕКТ за болница 1.000.000 евра со површина за градба 2...


1.000.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

17 јан 16:54Se izdava pod kirija fantasticna lokacija na izlez od Skopje

Se izdava dukan - magacin pomegju dva carinski sklada Fersped i Deni ...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

17 јан 12:56Se izdava kancelariski prostor 320m2 + 30m2 terasa

Se izdava okeanski deloven prostor / kancelariski prostor 320m2 + 30m...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

16 јан 13:48СЕ ИЗДАВА

Деловен простор два дела 2х27со два тоалета ,два клима уреди + тераса...


70 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

13 јан 17:58DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

12 јан 20:35DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

12 јан 11:44Deloven prostor vo TC Hipodrom

Se prodava deloven prostor od 37m2 vo trgovskiot vo nas. Hipodrom, so...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

11 јан 14:27IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 140M2

IDAVAM MAGACIN VO CENTO 140M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

11 јан 10:39DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

11 јан 10:39ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ЗА Д.ПРОСТОР КАЈ ФОН - 51м²

Се изнајмува нов стан за д.простор - канцеларија,во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

10 јан 12:10Magacin,hala,deloven prostor

Se iznajmuva magacin hala od 300m2 so prostor okolu halata od 700 m2....


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

10 јан 12:04Kancelariski i magacinski prostor, proizvodni hali

Се издава : 1. Канцелариски простор од 150м2 до 2500м2 2. Мага...


1 МКД
или предлог цена
10 јан 09:10DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

09 јан 14:22Продажба на нов деловен простор дуќан во населба Ченто

Се продава нов деловен простор во населба Ченто карши Макоил бензинск...


950 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

08 јан 11:11Magacini 100-440m2

Izdavam magacin od 330m2 , 5 m visina, lizgacka vrata,sendvic krov, ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

04 јан 22:20DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

03 јан 11:53DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

03 јан 11:51DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

03 јан 11:51DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

27 дек 11:19Атрактивно зелјиште за инд.објект во н. Идризово

3060М2 дворното место со објект од 210ме Цената е 210.000 евра во ...


210.000 €
или предлог цена
26 дек 16:35СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава празен деловен простор во населба Хиподром, ул.Благоја Стев...


240 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 дек 15:41Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам