Скопје Центар
                           
13644 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава комплетно опремен 75м2 стан - католичка, центар

Се издава комплетно опремен невселуван 75м2 стан, со две спални, цент...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:20НОВ ОГЛАС
Промовирано

Se izdava renoviran stan vo Karpos 4

Се издава целосно реновиран и наместен стан во Карпош 4 на Ул. Никола...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

25 јан 22:52Промовирано

Se izdava stan pozadi Katolicka

Se izdava stan pozadi Katolicka kompletno namesten so nov mebel. Stan...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:21Промовирано

НАМЕСТЕН СТАН ЗА ИЗДАВАЊЕ

Се издава нов наместен стан на Водно во близина на ресторан Баба Цана...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:59Se prodava nov stan 101m2 sproti Viva fresh

Se prodava nov,nevselen stan 101m2, so 2 spalni sobi i golema dnevna ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:26stanovi Centar Skopje/properties Center of Skopje

Посредувамe во продажба на трособни и повеќе собни станови во Центаро...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:21Нов стан Дебар Маало 61м2

Се продава нов 3 собен стан во Центар, позади Броз кафе,многу функци...


1.750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:04NAMESTEN DVOSOBEN STAN SO GARAZA VO CENTAR, MVR

ШИФРА- 1110 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува убаво намес...


290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:54Се продава нов стан 82м2 кај Corner Residence

Се продава нов стан 82м2 на 2 спрат Кујна со трепезариа Дневна соба...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:30NOV DVOSOBEN 50m2 CENTAR-VERO-JUMBO

sifra 17424 Se izdava nov dvosoben stan 50m2 na 1- vi kat vo nova ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:28KANCELARII NA MEZANIN 57m2 CENTAR RAMSTOR

Sifra br. 19730 SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 57m2 NA MEZANIN VO CEN...


72.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:28DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR IZDAVAM

Izdavam deloven prostor od 20m2, vo Delovniot centar PALOMA BJANKA na...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:22Se izdava stan pozadi Katolicka

Se izdava stan pozadi Katolicka kompletno namesten so nov mebel. Stan...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:21Kuka od 215m2 vo Kozle

ШИФРА А309 Се продава кука 215м2 и двор 344м2 во населба Козле.Куќат...


270.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:19SE PRODAVA STAN 71m2 VO CENTAR

Се продава стан во Центар близу бугарска амбасада со површина од 61+1...


1.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:16ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАР

ШИФРА 6213 Импулс недвижности издава Деловен простор на атрактивна ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:12SAMOSTOJNA KUKJA NA MIRNA I TIVKA LOKACIJA-VODNO

* ШИФРА 6214 Импулс недвижности ви нуди за издавање самостојна куќа...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:10Garsonjera-ul.Makedonija za dneven prestoj-luksuzno namesten

Apartman(garsonjera 20m2) - za kratok presoj na ulica Makedonija-koml...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:02Se izdava stan vo Centar pred Narodna banka

Se izdava stan vo Centar pred Narodna banka nov i kompletno moderno o...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:48Se prodava Stan vo Topansko

Se prodava Stan vo Topansko na Ul.Metodija Mitevski do skoloto Rajko ...


59.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:43Kancelarii na ul. Makedonija

Agencija Casa iznajmuva kompletno renoviran i opremen kancelariski pr...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:36Nov dvosoben vo Centar Bunjakovec

Agencija Casa prodava nov dvosoben stan vo Centar 57m2 (Bunjakovec) v...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:36SE PRODAVA NOVA GARSONJERA VO KISELA VODA!

SE PRODAVA NOVA VSELIVA NAMESTENA GARSONJERA 32 KVADRATA SO IMOTEN LI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:36Се издава комплетно опремен 75м2 стан - католичка, центар

Се издава комплетно опремен невселуван 75м2 стан, со две спални, цент...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:20  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA LUX NAMESTEN STAN DZEVAHIR-2 SPALNI

SE IZDAVA LUX NAMESTEN STAN VO DZEVAHIR 81 M2 SO DVE SPALNI, DNEVNA ...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:17  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DVOSOBEN POSEBNA KUJNA RUZVELTOVA

SIFRA 47984 POVRSINA 60 KAT 4 Dnevna soba Posebna kujna i posebn...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:15  НОВ ОГЛАС

Izdavam garaza vo Centar

Издавам гаража во Центар кај Соборен храм, под Клуб на новинари. Гара...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Денес 14:14IZDAVANJE NAMESTEN STAN POZADI UNIVERZALNA 50 M2

SE IZDAVA NAMESTEN SOLIDEN STAN POZADI UNIVERZALNA SALA NAD VUCKO PRO...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:06  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan 87m2 vo Kapistec

Се продава стан 87м2 во Капиштец во близина на кафичот Интермецо. Ста...


156.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:56  НОВ ОГЛАС

IZDAVANJE TOP STAN AVTOKOMANDA -2 SPALNI TOP CENA

SE IZDAVA NAMESTEN RENOVIRAN STAN VO AVTOKOMANDA NA 4/4 KAT , BEZ LIF...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:53  НОВ ОГЛАС

Prodavam renoviran deloven prostor vo T.C Biser Aerodrom

Se prodava povekjenamenski prostor od 25 kvadrati vo trgovskiot centa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:50SE IZDAVA DVOSOBEN NOV HOTEL PANORAMIKA VODNO

SIFRA 4795 POVRSINA 45 KAT 1 Dnevna soba so kujna Posebna spalna s...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:49  НОВ ОГЛАС

STAN NA DAN VO STROG CENTAR-20 EV

se izdava za kratok prestoj namestena garsonjera vo centar na Skopje(...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:48SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN VO KAPISHTEC SPROTI RAMSTOR

ШИФРА -1037 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува трособен наместен стан в...


420 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:48SE IZDAVA DVOSOBEN NOV 50 DIVIZIJA HISTOLAB

SIFRA 4794 POVRSINA 50 KAT 1 Dnevna soba so kujna Posebna spalna s...


290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:45  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA GARSONJERA NA RUZVELTOVA KON KAPISTEC

SIFRA 4793 POVRSINA 40 KAT 2 Dnevna soba so kujna Greenjeto e c...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:42  НОВ ОГЛАС

Kratok prestoj apartmani Skopje - Centar

🆕🆒НАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ 🆕🆒THE BEST AP...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:35Izdavam stan do vero jаmbo

Се издава стан во центар во близина на Веро Јамбо. На само 2 мин од ж...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:29IZDAVANJE TOP STAN CENTAR 60 M2

SE IZDAVA NAMESTEN , RENOVIRAN STAN VO CENTAR SPROTI RAMSTOR 5 KAT S...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:28  НОВ ОГЛАС

Nov namesten 70m2 trosoben D.Maalo-Kam market

sifra 23216 Se izdava kompletno namesten i opremen trosoben 70m2 ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:27Extra ureden renoviran trosoben 70m2 Centar kaj Gr. Ambasada

sifra 18575 Se izdava extra ureden renoviran trosoben stan 70m2 Ce...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:27Trosoben stan vo Strog Centar kaj Mr. Jack

Agencija Casa prodava stan vo Strog Centar 80m2 (sproti Mr. Jack) 2 s...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:24Se prodava stan 86m2 vo Park Residence

📌Се продава стан 86м2 во Park Residence. Станот располага со една с...


180.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:24  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 342

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам