Скопје Центар
                           
10601 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kratok Prestoj

Izdavanje garsonjera za kratok prestoj vo Centar kaj simpo 900 den...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

22 јан 09:21Промовирано

Апартман за краток престој

Издавам Апартман за ктаток престој во центар на одлицна локација цело...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Итно се продава стан во Капиштец/Старо Водно

ИТНО се продава стан убаво наместен од 49 м2 во Центар 2, Старо Водно...


85.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se izdava stan ubava lokacija vo Debar maalo kaj Apce

Se izdava stan 43m2 namesten vo mala zgrada nova gradba prak...


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 01:32Се издава стан деловен простор

Добра локација, обезбеден паркинг, тераса 10м2. Карши гимназија Jоси...


330 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
335 МКД
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:03Дуплекс со поглед на Водно

Фантастичен дуплекс на одлична локација во Центар. Мирна уличка во еп...


128.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:44ВО ЦЕНТАР ГРАДСКИ ЅИД-ТРОСОБЕН СТАН

Во центар ГРАДСКИ ЅИД,се продава стан со две спални,на ул,Даме Груев ...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:28Nov stan vo Cair pozadi LediKom i Lirija

Se prodava novi stanovi vo mala zgrada pozadi Ledikom i Lirija na 120...


59.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:54Kratok prestoj | | Short stay/краток престој

Се издава апартман во центар Дебар маало за краток престој. Се наоѓа...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:51ВО Г. Т. Ц. СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64.25 М2.

ВО ГРАТСКИ ТРГОВСКИ ЦЕНТАР КУЛА 1 СЕ ИЗДАВА ИЛИ ПРОДАВА СТАН ОД 64.25...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:10VO GRADSKI ZID SE IZNAJMUVA KOMPLET. NAMESTEN STAN OD 92 M2

VO GRADSKI ZID SE IZNAJMUVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN. STANOT SE NAOGA...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 21:09Солун Се продаваат 8 станови 25m² - 33m²

Солун, населба Вардари, се продава вториот кат од зграда со вкупна по...


640.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:04Apartment for Sale in Nea Kalikrateia Halkidiki

Nea Kallikrateia Halkidiki Apartment for sale on the 1st floor and ex...


65.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:04Каљвес Халкидики се продава стан од 59м2

For sale apartment 58.53 sq.m. on the 1st floor in Kalyves, Halkidiki...


105.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:04SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ DRZAVNA

SE IZDAVA NAMESTEN STAN


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:04Стан на продажба

Се продава стан во Центар спроти пионерски дом Карпош, реновиран, со ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 17:52Izdavam Dvosoben Stan 55 m2 Crnice

Odlicna lokacija! Dnevna! Kujna! Spalna! Kupatilo! Agencija! ...


235 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:49Izdavam Trosoben Stan 67 m2 Strong Centar

Odlicna lokacija! Namestena kujna! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! ...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:45Izdavam Nov Dvosoben Stan 70 m2 so Dvor na Vodno Soravia

Odlicna lokacija! Golema dnevna! Spalna,! Kujna! Kupatilo! Teras...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:44Izdavam Trosoben Stan 85 m2 vo Crnice

Odlicna lokacija! Komplet namesten! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo!...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:44Izdavam Dvosoben Stan 50 m2 Centar Univerzalna

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Klima! Parn...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:43Izdavam Garsonjera vo Kapistec

Odlicna lokacija! Nmaestena! Dnevna! Kujna! Kupatilo! Terasa! ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:42Nov trosoben stan vo Centar

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Centar 85m2 (kaj Univerz...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:28Se izdava stan vo Centar, Debar Maalo / Центар, Дебар Маало.

Се издава спрат од куќа во Дебар Маало. Станот е со 3 спални соби, 2...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:13STAN NA DAN/ SHORT STAY CENTAR - SKOPJE

Mодерни апартмани во строгиот Центар на самиот Кеј за краток или подо...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:08Stan od 50m2 so edna spalna vo Aerodrom

Се продава стан од 50м2 во зградите пред Мајчин дом. Станот располаг...


75.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:05  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA NOVA GARSONJERA VO KISELA VODA!

SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA 32 KVADRATA SO IMOTEN LIST SO PAR...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 16:04DVOSOBEN KAPISTEC SO GARAZA

SIFRA 19091 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava garsonjera kaj katolicka

Se prodava garsonjera kaj katolicka 32m2 komplet namestena


55.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:30Nov namesten 70m2 trosoben D.Maalo-Kam market

sifra 23216 Se izdava kompletno namesten i opremen trosoben 70m2 ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:26NAMESTEN DVOSOBEN STAN SO GARAZA VO CENTAR, MVR

ШИФРА- 1110 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува убаво намес...


290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:22  НОВ ОГЛАС

Moderen stan od 52m2 vo Crnice K.Voda

Се продава наместен стан од 52м2 во Црниче во К. Вода. Станот распола...


93.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 15:12  НОВ ОГЛАС

Se izdava novo opremen stan vo centar

Fully new furnished 3 room apartment (70m2) for rent in the city cent...


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:40STAN NA DAN VO STROG CENTAR-20 EV

se izdava za kratok prestoj namestena garsonjera vo centar na Skopje(...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:39СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ГТЦ-60М2

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ГТЦ,СО ВНАТРЕШНА ПОВРШИНА ОД ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:33Se prodava trosoben stan 60m2 vo Centar sproti Drzavna

s 786 Se prodava stan 60m2, so 2 spalni sobi. Na 3 kat od 4 so lif...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:33СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР-85М2

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР НА 3 КАТ СО КВАДРАТУРА ОД 85М2 ВНАТРЕШНА П...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:32Se prodava dvosoben stan 41m2 vo Debar Maalo

s 791 Se prodava stan 41 m2, so 1 spalna soba. Nova gradba. Na 1 k...


2.150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:31PRODAVAME LUKSUZEN STAN VO CENTAR KAJ ARKADIJA

Prodavame luksuzno namesten stan vo Centar kaj bivsa Arkadija. Se na...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
275.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:31PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA CENTAR

Се продаваат станови во градба на ексклузивна локација во строг цента...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:07SE PRODAVA ULTRA LUKSUZEN DUPLEKS NA VODNJANSKA

Se prodava ultra luksuzen dupleks na Vodnjanska so pogled kon Vodno


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:07SE PRODAVAAT 6 APARTMANI NA VODNJANSKA

Се продаваат шест апартмани на Водњанска, идеални за студенти или дне...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:06Се продава нов стан 82м2 кај Corner Residence

Се продава нов стан 82м2 на 2 спрат Кујна со трепезариа Дневна соба...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 14:02Страна 1 од 266

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам