Куманово
                           
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava dukan 100m2 na Nagoricki sokak pozadi pazarce

Se izdava dukan na Nagoricki Sokak pozadi zeleno pazarce vednas sprot...


250 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 13:49Се издава дуќан

Се издава дуќан на улица Октомвриска Револуцуја бр.49


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

05 фев 17:00SE IZDAVA

Se izdava deloven prostor vo strog centar od 80m2 na 1sprat sproti g...


3 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

03 фев 22:30Се продава дуќан во населба-Трговски{куманово}

Дуќанот е 43мњ во центар на населба трговски поволен за било која нам...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

03 фев 19:13Se izdava Dukjan, ducan vo centar

Dukjanot e 30m2 na 1 sprat ima poseben vlez, wc pregraden na 2 dela. ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

03 фев 00:05Izdavam lokal

95m2 lokal so poseben prostor od 30m2 na najprometno mesto vo Kumanov...


7 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

02 фев 22:34Се продава дуќан

Се продава дуќан во ТЦ Гарнизон. 1200еур по м2


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 фев 16:11Se prodava dukjan vo centar (Kasapski Krug)

Dukjanot e 20m2 so galerija na sprat 15m2, so dva sanitarni čvora, ce...


46.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 фев 13:00Dukjan

Se izdava dukjan pod kirija78m2 Ul530 Br37 Pukovsko na glaven pat. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 фев 12:42DUCAN OD 35 M2 NA NAGORICKI SOKAK (KARSI KOBRA)

Se prodava ducan od 35 m2 na ul. Ivo Lola Ribar (Nagoricki Sokak) ved...


42.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 фев 08:23IZDAVAM DUCAN

Ducanot se naogja na 3 MUB, na mnogu dobra lokacija. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

31 јан 20:15SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR OD 32 m2

DELOVNIOT PROSTOR SE NAODjA NA UL. OKTOMVRISKA REVOLUCIJA BR.11 VO...


36.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

31 јан 16:49Се издава дуќан, 30м2

Се издава дуќан, 30м2 Локација - ул. Oктомвриска Револуција, бр.47, ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

31 јан 07:36Se izdava ducan

se izdava ducan 25 m2 vo centar na ulica ilindenska 40 , kompletno ...


200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

30 јан 11:56Се издава дуќан под кирија

Дуќанот е нов до сега не е издаван под кирија,со површина од 20 m2, с...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

28 јан 10:28SE IZDAVA DUĆAN

Se izdava dućan pod kirija na ul.Oktomvriska Revolucija sproti Staklo...


12.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 јан 17:40Се издава Дукјан под кирија

Се издава дукјан на Октомвриска револуција број 60,спроти градска пек...


100 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 дек 20:36Се издава деловен простор (поранешен “Биртекс”)

Се издава деловен простор (250 м2) со магацин (110 м2) - поранешен “...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

30 ное 21:45Se izdava Ducan

Ducanot se naodja na Oktomvriska Revolucija br:11 od 70 m2 nasproti T...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 ное 21:31Se izdava Ducan

Se izdava ili prodava Ducan od 69 sqm na Bulevar Treta MUB 172. Lokal...


350 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 ное 12:37ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО

Деловен простор во строгиот центар на Куманово, на улица „Илинденска“...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 ное 22:43Se prodava ili izdava ducan od 36m2

Ducanot se naoca na ul. Gucman ispod (korner skara na kilo)


700 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 сеп 19:48Se izdava deloven prostor OKTOMVRISKA REVOLUCIJA

Se izdava deloven prostor vo ulica Oktomvriska Revolucija br.36, loka...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

07 сеп 19:38Бул 3-та МУБ

Се продава дуќан на ул. 3-та МУБ бр 52, на приземје во стамбена зград...


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 авг 14:50Se izdava dukjan inf na 070236090

Se izdava dukjan karsi shkola Toli Zordomis informacii samo na 070236...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 авг 10:30Se izdava dukjan

dukjan 40 kvadrat + dvorno mesto i maganic vo dvorot cena po dogovor ...


333 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 авг 20:49shitet lokali

shitet lokali ne lokalitetin e garnizonit ne katin e trete permbi caf...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

27 јул 10:01Se iznajmuvaat pod kirija 4dukjani EFTINO

Dukjan 1- 34m2 so 2wc m/z so klima 250evra Dukjan 2-27m2 so 1wc so k...


250 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 јул 13:54Се продава/издава дуќан - трафика под Рим-Париз

Prodavam(izdavam ducan od 8kvadratni metri( trafika ispod Rim-Paris) ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

06 јул 12:16Dukan na idealna lokacija

Se izdava dukan na super lokacija, 44m2, toalet, klima (magacince 3m2...


21.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

19 јун 20:35SE IZDAVA DUKJAN

Se izdava dukjan na ulica Goce Delcev od 75 m2. Za povekje informacii...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

18 мај 01:57Se prodava dukjan vo strog centar (Suma)

Se prodava dukjan od 82m2, se sostoii od edna golema prostorija, plus...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 мај 22:10Се продава дуќан на одлична локација во Куманово

Се продава дуќан 45 м2 на одлична локација за повеќе намени , во Кума...


58.500 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 мај 14:37Se izdava deloven prostor vo naselba Zelen Rid

60m2 deloven prostor vo naselba Zelen rid


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

06 апр 00:54СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ОД 286 м2ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО

Се издава дуќан на атрактивна локација во центар на Куманово. ул. До...


5 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

23 мар 11:09Se izdava dukan - deloven prostor od 80m2 vo strog centar

Dukanot se naogja vo centar na Kumanovo na ul. Kiril i Metodi vednas ...


250 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

10 мар 06:06Se izdava podrum vo centar na zelen pazar Kumanovo

se izdava podrum 120 kvadrata vo exstra sostojba vo perfektna lokacia...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 фев 20:33Се продава/издава деловен/станбен простор во Куманово

Се продава/издава деловен и станбен простор во центарот на Куманово, ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

22 фев 15:44Izdava - Prodava

Se izdava ili prodava deloven prostor za sekakva namena


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

07 фев 13:00Se izdava ducan vo garnizon

Se izdava ducan vo strog centar na gradot do frizersko studio Deki. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 јан 23:35Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам