966 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dijaboli 4.5 mm

Se prodavaat dijaboli 4.5 mm vo Edno paketce ima 250 dijaboli


3 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

Денес 09:24Hatsan Hercules Bully 6.35 PcP Vozdusna procitaj...

Se prodava Hatsan Hercules Bully kupena nova pred pola godina staven ...


999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 00:35Нови велосипеди

Се продаваат нови велосипеди, повеќе бои од истата марка


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 20:36  НОВ ОГЛАС

Rolerki roleri

Prodavam roleri br.34-37


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 18:31Fischer RC4 World Cup, SL 125cm, GS 140cm

Продавам FIS детски скии Fischer RC4 World Cup: 1: RC4 World Cup SL ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:53Prodavam konduri za skijanje SALOMON

Продавам кондури за скијање SOLOMON 24.0 38. Во одлична состојба,...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:28HORIZON PARAGON X PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ДО 180КГ. 10Г. ГАР

ПРЕМИУМ ПРОИЗВОДИ ДИРЕКТНО ОД ГЕРМАНИЈА УВОЗ И ЛАГЕР НА ФИТНЕС ОПРЕМ...


2.499 €
или предлог цена
Вчера 14:29KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS ,TERETANA OPREMA SO...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:28Se prodava fitness steper

Se prodava fitness steper. So podesuvač na težina. Mal i kompakten, n...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Staticen soben mini velosiped noetpakuvan Статичен велосипед

Mini staticen velosiped za Race i Noze Nov neotpakuvan . Odličen za r...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava Vibro Shaper

Se prodava Vibro Shaper Fitnes masazer


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Останато

Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

Hi-Tec kaciga za paragliding Hangliding

Prodavam malce koristena carbon kaciga za paragliding ili hangliding ...


4.100 МКД
или предлог цена
Вчера 11:53Prodavam kros trenazer nov TL 005BS

Prodavam kros trenazer nov TL 005BS Kupen od Bidifit. Proban e samo 3...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:29Нова профи торба Head Tour Travel Team

Продавам нова професионална голема торба со тркалца Head Tour Travel ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Голф,Тенис / Справи / Опрема

24 мар 23:27Mma kickboks stitnici za noze Ringhorns

Stitnici za noze(cevanica) Ringhorns Kupeni se novi 2,490 den. 2-3 ...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.990 МКД
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

24 мар 19:04Ролери бр37

Ролери бр 37 со силиконски тркалца. Не многу возени.


1.500 МКД
или предлог цена
24 мар 18:53Чизми за скијање Tecnica cizmi za skijanje

Продавам чизми за скијање Tecnica бр. 28 (42/43) одлична чизма со fle...


4.400 МКД
или предлог цена
24 мар 17:01Prodavam STEPER

Prodavam ocuvan, malku upotrebuvan steper. 076/999-225


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

24 мар 12:21Profesionalna Boks, kick boks, mma, Vreka, Vreki, KVALITET

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
24 мар 11:20Prodavam poluavtomatski Karabin MERKEL SR1

Na lice so odobrenie za nabavka na oruzje -Prodavam poluavtomatski ka...


2.850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

24 мар 08:31Машини и клупи од Gym & Life Италија - купени нови од фабрик

Продавам опрема од GYM-LIFE Italy. www.gym-life.net Купена нова од п...


500 €
или предлог цена
24 мар 03:30Alpina спортски очила

Многу малку користени, сочувани, како нови.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

23 мар 20:21Prodavam Skii

Prodavam polovni ski so vezovi: HEAD SuperShape 170cm = 250 evra HEAD...


1 €
или предлог цена
23 мар 15:47Cevli Alpina Recco MS1, broj 41

Prodavam cevli za skijanje Alpina Recco MS1 broj 41.


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
23 мар 11:45Cevli Alpina RM5 28.5 (43-44)

Prodavam cevli Alpina RM5 broj 28.5, odgovara na broj 43-44, malku ko...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
23 мар 11:45Prodavam Victorinox nozinja

Malku koristeni. Kako Novi Beloto 2000, srebrenoto 3000. Zaedno 4500...


2.000 МКД
или предлог цена
23 мар 11:45Binokular - Galileo Dvogled 20X40 - Двоглед 20 x 40

Nov Dvogled 20x40 Galileo Po kargo dostava e 150 den


1.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

23 мар 11:34Dvogled 30x60 - Binokular 30 x 60 - Двоглед

Нови двогледи 30х60 Следува футрола Достава низ МК се доплаќа 150 д...


599 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

23 мар 11:34Mini Binocular Dvogled BUSHNELL 22 x 25 Clear Vision

Prodavam mal dvogled Binocular BUSHNELL Optika 22x25 Clear Vision 1...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

23 мар 11:31Germanski Dvogled PANDA 20x50 čista slika - NOV

Dvogled PANDA 20x50 168m/1000m Odlicen kvalitet i slika.. izra...


1.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

23 мар 11:28Elektronsko Pikado - Електронско Пикадо - НОВО

Електронско Пикадо, работи со 3 батерии од 1,5В, или со адаптер... И...


3.000 МКД
или предлог цена
23 мар 11:17Zelen Laser Pokazuvac - green laser pointer - rechargeable

Ви го претставуваме нашиот нов зелен ласерски покажувач на полнење, с...


550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

23 мар 11:17Sprej za samozastita solzavec za samoodbrana

Biber Sprej za samoodbrana zafatnina 80ml 150 den e dostava niz MK


499 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

23 мар 11:15METALNI NOGARKI ZA CEVKA NA PUSKA

Prodavam novi metalni nogarki za puska.Ednostavni za koristenje i mon...


1.550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

23 мар 10:46RUSKI VOEN DVOGLED MODEL BAIGISH 20X50

Достава на рака или по карго.Моделот Baigish е двоглед со широк спект...


2.050 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

23 мар 10:42Sprava za strukiranje, za zadnik i butovi

Spravata e odlična za ženi i devojki koi sakaat da imaat dobar struk,...


60 €
или предлог цена
23 мар 09:31ADIDAS WAKO 200 КИКБОКС РАКАВИЦИ КОЖА САМО ВО pride mk

Кик-бокс ракавици adidas WAKO • Дизајниран за интензивна обука • Ви...


По Договор
или предлог цена
23 мар 08:00FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


86.000 МКД
или предлог цена
23 мар 07:58SOLE FITNESS 65 ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ 6МЕС. КОР. ДО 165КГ.

Се продаваат две ленти за трчање SOLE FITNESS MODEL F65 https://ww...


1.600 €
или предлог цена
23 мар 07:57ДЕТСКИ БОКС РАКАВИЦИ PRIDE 6 OZ. SAMO VO PRIDE.MK BOXING GL

BOXING GLOVES KICK BOXING GLOVES БОКСЕРСКИ РАКАВИЦИ КИКБОКС РАКА...


2.000 МКД
или предлог цена
23 мар 07:56Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам