Подкатегорија:
                   
42 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ADIDAS WAKO 200 КИКБОКС РАКАВИЦИ КОЖА САМО ВО pride mk

Кик-бокс ракавици adidas WAKO • Дизајниран за интензивна обука • Ви...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:00ДЕТСКИ БОКС РАКАВИЦИ PRIDE 6 OZ. SAMO VO PRIDE.MK BOXING GL

BOXING GLOVES KICK BOXING GLOVES БОКСЕРСКИ РАКАВИЦИ КИКБОКС РАКА...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:56ADIDAS SPEED BOXING PROFI ВРЕЌИ ЗА УДИРАЊЕ Designed in USA

ADIDAS SPEED BLACK/GOLD ВРЕЌИ ЗА УДАРАЊЕ НОВО НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА AD...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:56ADIDAS SPEED 50 BOXING KICK BOXING TRENING РАКАВИЦИ САМО ВО

adidas boksačke rukavice SPEED 50 • dizajnirane da bi optimizirale b...


2.400 МКД
или предлог цена
20 мар 16:31EVERLAST Самостоен штанд за вреќа и брза круша PRIDE.MK

Самостоен штанд за боксерска вреќа и брза круша • цврста метална к...


18.000 МКД
или предлог цена
20 мар 16:30Boks Rakavici, Vreki, Vreka, Bokserski, Bokserska

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
20 мар 11:41Mma kickboks stitnici za noze Ringhorns

Stitnici za noze(cevanica) Ringhorns Kupeni se novi 2,490 den. 2-3 ...


1.990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

20 мар 08:05ADIDAS FLASH WKF КАРАTЕ КИМОНА ЗА ДЕЦА И МЛАДИНЦИ PRIDE.MK

ADIDAS KARATE KIMONO FLASH, ZA DECA I MLADINCI Адидас карате кимо...


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

17 мар 08:46Novi profesionalni boks, mma, kick boks vreki vreka

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
13 мар 12:09PRIDE PROFESIONALNI VREKI ZA TRENING NA SITE BORECKI VESTINI

www.pride.mk ALPE SPORT Bul:Kuzman J. Pitu 24/15 Skopje nova ze...


По Договор
или предлог цена
12 мар 09:45PRIDE THAI/KICKBOXING ШОРЦЕВИ САТЕН САМО ВО PRIDE.MK

PRIDE THAI/KICKBOXING ШОРЦЕВИ САТЕН Продавница за карате,џудо,кикб...


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

11 мар 11:32ADIDAS WAKO KICKBOXING ШТИТНИЦИ ЗА СТАПАЛА само во pride.mk

ADIDAS WAKO KICKBOXING СЛУЖБЕНИ НАТПРЕВАРУВАЧКИ ШТИТНИЦИ ЗА СТ...


По Договор
или предлог цена
11 мар 11:32ADIDAS ADIZERO kickboxing/taekwondo kacigi samo pride.mk

Адидас шлем за кикбокс/таеквондо ПРИКАЗНА Конструкцијата на овој ...


По Договор
или предлог цена
11 мар 11:32Profesionalna Boks, kick boks, mma, Vreka, Vreki, KVALITET

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
10 мар 11:31PROFESIONALNI TRENERSKI FOKUSERI KOZA SAMO VO PRIDE.MK

NOVO NOV MODEL Професионални тренерски фокусери Заоблениот дизај...


3.750 МКД
или предлог цена
31 окт 14:45PRIDE-EVERLAST-ADIDAS PROFI OPREMA ZA BORECKI SPORTOVI

WWW.PRIDE.MK ALPE SPORT Bul:Kuzman J. Pitu 24/15 Skopje nova ze...


По Договор
или предлог цена
28 окт 14:56Штитници за нозе

Продавам нови штитници за нозе неупотребени купени 1400 ден. Ги прода...


1.000 МКД
или предлог цена
16 окт 11:01KVALITET PRED SE!!! 10G. GARANCIJA! OTVORI OGLAS!

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 09:36ADIDAS KICK BOXING WAKO OPREMA 2021/2022 SAMO VO PRIDE.MK

NAJNOVI MODELI NA ADIDAS WAKO KICK BOXING OPREMA ZA TRENING I NA...


По Договор
или предлог цена
11 авг 12:05Prodavam novi kvalitetni mma (ufc) rakavici

Prodazba na novi ekstra kvalitetni profesionalni rakavici za mma (ufc...


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 09:04Novi profesionalni boks, mma, kick boks vreki vreka KVALITET

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
10 јун 10:26Vreki, Vreka, MMA Rakavici, Bokserski Rakavici, UFC

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
08 јун 09:09Boks Rakavici, Bokserski Rakavici, KickBoks

Prodavam novi bokserski rakavici, golemina 6oz, 8oz, 10oz, 12oz, CENA...


2.000 МКД
или предлог цена
11 мај 09:34Se prodava vreka za boks 075 248 280

Se prodava vreka za boks idealna za vezbanje i topenje kalorii 075 24...


2 €
или предлог цена
10 мај 18:58ADIDAS BOXING- KICK BOXING- KARATE- TAEKWONDO- JUDO- FITNESS

VI JA PRETSTAVUVAME NAJNOVATA LINIJA NA OPREMA I OBLEKA ZA BORECKI SP...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Останато

07 апр 21:06PRIDE KIMONA ZA KARATE 120,130,140,150, 160,170,180,190CM.

КАРАТЕ ОПРЕМА КАРАТЕ КИМОНО ОПРЕМА ЗА КАРАТЕ АДИДАС ПРИДЕ ADID...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

15 мар 16:06ADIDAS IBA BOKSERSKI MAJCI I SORCEVI Diamond NEW PRIDE.MK

Само во pride.mk добивате високо квалитетна оригинална опрема за бор...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

14 мар 17:30Prodavam novi kvalitetni mma (ufc) rakavici 1.500mkd

Prodazba na novi ekstra kvalitetni profesionalni rakavici za mma (ufc...


1.500 МКД
или предлог цена
01 дек 05:23ADIDAS BOXING KICK BOXING 2021 NAJNOVI MODELI RAKAVICI PRIDE

POCITUVANI, VE IZVESTUVAME DEKA SE PRISTIGNATI NAJNOVITE MODELI 20...


По Договор
или предлог цена
02 ное 08:29Prodavam novi kvalitetni boks rakavici, bokserski 2.000mkd

Prodavam novi bokserski rakavici, golemina 6oz, 8oz, 10oz, 12oz, CENA...


2.000 МКД
или предлог цена
08 окт 05:11PRIDE САМОСТОЕЧКА ВРЕЌА ЗА ТРЕНИНГ ПРОФЕСИОНАЛНА PRIDE.MK

PRIDE.MK ви ја претставува сосема новиот модел на Самостојна вреќа...


14.999 МКД
или предлог цена
31 авг 12:36Venum Contender black Kimono za jiu jiutsu/judo

Кимоно за бразилско џиу џитсу/џудо од фирмата Venum,модел:Contender 2...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Останато

30 мај 13:34BOB XL SAMOSTOECKA PROFESIONALNA KUKLA ZA UDARANJE USA

PRIDE.MK Самостојна кукла за удирање со бокс Боб XL Оригинална ...


45.000 МКД
или предлог цена
30 јан 11:50Штитник за заби Leone

Наменети за сите борци - ММА, Тајландски бокс, кик-бокс, карате ... ...


300 МКД
или предлог цена
24 јан 21:53ADIDAS BOKS RAKAVICI NOVI MODELI 2019 SAMO VO PRIDE.MK

POCITUVANI, VE IZVESTUVAME DEKA SE PRISTIGNATI NAJNOVITE MODELI 20...


По Договор
или предлог цена
10 ное 16:29ADIDAS AIBA BOKSERSKI DRESOVI NOV MODEL 2019

• Наменети за боксерки кои бараат подобри перформанси на боксерските ...


3.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

01 окт 11:10Zastita za stapala za mma, kick boks i drugo 1.000mkd

Prodavam novi zastiti za stapala za vezbanje, udiranje vo vreka, vo f...


1.000 МКД
или предлог цена
15 јун 08:41Zastita za stapala za mma, kick boks i drugo 1.000 МКДЦената

Prodavam novi zastiti za stapala za vezbanje, udiranje vo vreka, vo f...


1.000 МКД
или предлог цена
06 апр 06:18AKCIJA NA ADIDAS RAK. I STITNICI ZA NOZE WKF KARATE PRIDE.MK

AKCIJA!!! SAMO VO PRIDE.MK -adidas® novi WKF karate rukavici 1600D...


По Договор
или предлог цена
05 мар 11:41Детско кимоно

Ново детско кимоно, големина 150 см.


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

20 јан 15:28Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам