4396 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel astra h 1.7 Cdti

OPEL ASTRA H 1.7CDTI ✅ KOLATA E IDEALNA ZA POCETNICI✅ REGISTI...


3.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:34Промовирано

Golf 7 2.0 TDI 4x4 R line 2015 godina full oprema kako novo

Golf 7 2.0 TDI R line 2015 godina full oprema kako novo registriran ...


14.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 00:24Промовирано

Opel Corsa 1.0 Benzin 2004 Reg Do 10 Mesec

Se Prodava Opel Corsa 1.0 Benzin 2004 Redizajn Registriran Do 10 Mese...


1.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

09 мар 12:10Промовирано

Hyundai galloper

Se prodava proizveden 1998 ima pominato 237.000km. Kupen vo hyundai s...


5.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:36MERCEDES E200 AUTOMATIK BlueEFFICIENCY

070980191 CENA : 10200 EU ✅ BEZ ZAMENI MERCEDES E200 AUTOMATIK B...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.200 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:28Citroen C1 1.0

Citroen C1,registriran do avgust 2023 so zelen karton,klima,servo,ele...


3.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:15CITROEN C5. 1.6 HDI

-Sega Uvezen Od Belgija🇧🇪🇧🇪 -Plateni Davacki Do Registracija -200...


5.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:12Hyundai 1.6 Dizel 2010 god

-Nov Uvoz 🇫🇷🇫🇷🇫🇷 -Plateni Davacki Do Registracija -1.6 Dizel 66...


4.899 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:12Citroen C3 Picasso 1.6 hdi

-Nov Uvoz -Plateni Davacki Do Registracija -2009 god -1.6 HDI 66...


5.190 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:12Audi A3 2.0 TDI (140ps)go2009 FACELIFT SportBack TOP SOSTOJB

Prodavam Audi A3 2.0TDI(140Ps) FACELIFT SportBack 2009 God vo Makedon...


7.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:09MERCEDES ML320 CDI 2010

Mercedes ML 320 cdi 2010 212000 km 4 novi gumi Servisiran motor men...


14.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.900 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:08POLO 1.4D

Prodavam Polo 2003 1.4 disel 59kw odlicno ,mala potrosuvacka , regis...


28 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:05OPEL VECTRA 1.8 plin

Opel Vectra 1.8 so atest plin . TOP SOSTOJBA...


2.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:48BMW X5 3.0d (235Ps) 7-SEDISTA PANORAMA KROV 2008 SO FULL OPR

Bmw X5 3.0d(235Ps) X-Drive 7-SEDISTA 2008 God vo Makedonska Sobracaj...


13.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:36PROIZVODSTVO I REPARIRANJE NA SEKAKOV VID NA SPOJKI

Proizvodstvo i repariranje na sekakov vid na spojki (perifleks,bowex,...


1 €
или предлог цена
Денес 10:32REPARIRANJE NA SPONI

Repariranje na sponi za site vidovi na teski tovarni vozila kako i gr...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:25REPARIRANJE, GUMIRANJE NA TRKALA

Proizvodstvo i repariranje, gumiranje na trkala za gradezni masini( g...


1 €
или предлог цена
Денес 10:25Prodazba na akumulatori

Prodazba na Akumulatori(Baterii) za Teski tovarni vozila (kamioni,avt...


1 €
или предлог цена
Денес 10:23Seat Altea 2.0 TDI

Za poveke inf Tel...078 379 753


4.350 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:18Audi A6 3.0TDI Avtomatik Quattro 2013 Full MOZE ZAMENA

Prodavan Audi A6 3.0 TDI Avtomatik Quattro 4×4, proizveden 12.2012god...


17.999 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
19.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:13Opel Corsa D 1.2 2009

Opel Corsa D, 1.2 benzin, 2009 godina, 120 000 pominati so servisna k...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:10Bmw 318 plin A-test

Bmw 318 so A-testiran plinski ured, registrirano cela godina i servis...


2.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:1016ki 5x112 vw r16 golf audi 215/60/16 215/60r16

Gumi kupeni 15-06-2020. vo odlicna sostojba. pominati kilometri 20.00...


350 €
или предлог цена
Денес 10:08Fiat bravo 2008godina 1.6 120ks multijet Panorama

SE PRODAVA FIAT BRAVO 1.6 multijet 2008god.120ks so panorama krov so ...


4.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:58DELOVI ZA MERCEDES 078281272

Polovni delovi za Mercedes i Servis W211 W203 W210 W202 W124 W...


100 €
или предлог цена
Денес 09:57Fiat Ducato 2.0MultiJet 115ks 2013god

Fiat Ducato 2.0 multiJet 115ks 2013god odlicna sostojba mnogu socuv...


8.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 09:57Ford Fiesta 1.4 Tdci 2008god Redizajn Full

Ford Fiesta 1.4 TDCI 70ks 2008god Sega uvezena od Germanija so komple...


3.350 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:57Prodavam BMW 320d vo ekstra sostojba

Prodavam BMW 320d avtomatik So ful oprema, Kolata e cuvana i odrzuv...


10 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:45Skoda Oktavia 2.0tdi 2012

Škoda Octavia 2.0 TDI 110ps Servisirana Reg do 20.08.2023 +z.karton


6.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:45FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS, 6 BRZINI - Regsitriran - 2012god.

PRODAVAM FORD FOCUS 1.6 TDCI 70KW/ 90 KS - REGISTIRAN CELA GODINA...


6.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:37Prodavam AUDI A4 B8 2.0 TDI

Prodavam AUDI A4 B8 2010/2009 godina 2.0 TDI 120ks 6brzini registrira...


7.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:25Citroen c3 1.4 hdi

Prodavam odlicno socuvan Citroen C3 1.4 HDI 50KW 2002 godina,redovno ...


2.450 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:25MAZDA 2 1.4 CDI

Mazda 2 1.4 cdi 2008 god. Registrirana do Februar mesec 2024 god. O...


4.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:24SEAT LEON "vo delovi"

-Polovni i novi avto delovi za seat leon


1.111 €
или предлог цена
Денес 09:22CITROEN VO DELOVI

-Citroen C1 -Citroen C2 -Citroen C3 -Citroen C4 -Citroen Xsara Pi...


11 €
или предлог цена
Денес 09:22Novi karoseriski delovi za Mazda3

Novi karoseriski delovi za Mazda3 so naj povolni ceni niz cela Maked...


123 €
или предлог цена
Денес 09:22Peugeot Vo Delovi

-Peugeot 107 -Peugeot 207 -Peugeot 206 -Peugeot 307 -Peugeot 308 ...


111 €
или предлог цена
Денес 09:22Mazda 5 vo delovi

Polovni delovi za mazda -Mazda 5 -Mazda2 -Mazda6


1.111 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:22Nissan Pixo Vo delovi

-Nissan Pixo -Suzuki Alto


111 €
или предлог цена
Денес 09:22FORD POLOVNI DELOVI

Polovni delovi za Site vidovi na Ford Modeli


111 €
или предлог цена
Денес 09:22Se prodava Alfa Romeo GT

2005 gt 150hp reg 075-617-607reg cela godina napraen servis


2.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:15FIAT BRAVO 1.6

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120ks -VO BESPREKORNA SOSTOJBA -NAPRAVEN ...


4.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:05Ford Ka 1.2 Benzin

Se prodava Ford Ka 1.2 51 kw 123820 KM UVOZEN OD BE🇧🇪SO SERVISNA K...


3.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:05Страна 1 од 110

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам