Кочани
                   
1105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION PANORAMA MK TABLI !

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION , 3,0 DIZEL MOTOR SO 240 KS PROIZVEDEN ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:38Промовирано

VW PASSAT VARIANT

Se prodava VW PASSAT VARIANT 2.0 TDI 140 KS..Kolata e bo odlicna sost...


5.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 13:18Промовирано

FORD KUGA 2.0 140ps TDCi Titanium 4x4 SUV

Se prodava FORD KUGA 2.0 4x4 Kolata e vo Avstrija na Avstriski tabl...


14.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Seat Altea 1.9tdi

Seat altea 1.9..77kw. 2007godina registirana do 6.2023 Klima. El...


4.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:45SE PRODAVA MERCEDES E270 CDI VO ODLICNA SOSTOJBA

Mercedes E 270 2002/3,napraven mal i golem servis smeneto ulje vo mo...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:32Peugeot 206 1.4 benzin plin dizna full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakva maana full oprema plin dizna...


1.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:20Renault Megane 1.9dti

Se prodava vo odlicna sostojba 1.9 dti so mala potrosnja ne trosi ulj...


1.050 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:25BMW 530D E60

BMW 530D 218KS REGISTRIRANO DO 06.2023 SO ZELEN KARTON 4 SKROZ NOVI...


6.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 03:11RENAULT SCENIC 1.4 16V SO NOV ATEST MIMGAS PLINSKI URED

RENAULT MEGANE SCENIC 1.4 16V SO NOV ATESTIRAN PLINSKI URED 2006 G...


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 03:11Ford Focus 1.8 TDDI - 2003

Odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme.


2.050 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:59Peugeot 308 1.6 HDI

Се продава Peugeot 308 1.6 HDI 2014 година, максимално сочувана - AB...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.450 €
Кочани

Автомобили

Вчера 21:29Kia sportage

Kia sportage registrirana cela godina so zelen karton povekje info ...


15.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:17Se prodava RENAULT CLIO … 1.5 dci … 2006ta.

- Eden od najekonomicnite motori - Stegnato do maksimum - Podvozje,...


3.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:54Mercedes Benz E220 Cdi Bg Tabli

Mercedes benz e220 cdi Bg tabli registriran cela god so platen tehnic...


1.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:42PRODAVAM FIAT BRAVO 1.9 JTD REG CELA GODINA

PRODAVAM FIAT BRAVO 1.9 JTD 99 GODINA REG CELA GODINA MASINA MENJAC O...


1.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:26Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Кочани

Автомобили

Вчера 16:45Se prodava Fiat Stilo

Se prodava Fiat Stilo 1.9jtd 2001 god Registracija cela god 115...


2.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:22Nissan X TRAIL

ZELEN KARTON SERVISIRAN Mozna zamena za pomalo vozilo. ...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:37Peugeot 308 1.6 Hdi 90 ks 2009 god. Reg. Na mk tablici

✅ Voziloto e odlicno. ✅Ne e od uvoz. ✅ So 4 novi Gumi Sava eskimo S...


4.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.400 €
Кочани

Автомобили

Вчера 15:37Ekstra Nissan

Telefon 077-600-661


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:30BMW 530d GT 245ks 8G

BMW 530d GT Gran Turismo 245ks 8G menuvac 247000km so servisna kniska...


16 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:22Audi A5 3.0 QUATTRO 3 x S-LINE

Audi A5 3.0 Quattro 3 x S-Line Registrirano do 01.2024g Kompletno ser...


12.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:18Zastava 128 078669018

Zastava 128 078669018


300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:47  НОВ ОГЛАС

Volvo v50 1.6 ekstra

Voziloto e uvezena od CH 2019 god, Redovno servisirano so realni kilo...


4.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:32VW TOURAN

Vw touran 2.0 tdi 103kw - registriran do juli 2023 so zelen karto...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.000 €
Кочани

Автомобили

Вчера 13:22Opel insignia 2.0

✅ABS ✅118kw ✅ESP ✅auto hold ✅elektrika na staklo ✅elektricna ra...


6.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.550 €
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Kia Ceed prv sopstvenik

Se prodava Kia Ceed prv sopstvenik,so pominati 53387 km,prva registra...


6.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 €
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00FORD KUGA 2.0 140ps TDCi Titanium 4x4 SUV

Se prodava FORD KUGA 2.0 4x4 Kolata e vo Avstrija na Avstriski tabl...


14.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00Peugeot 407 2.0 - 100KW/136HP 2007/2008

Se prodava: Peugeot 407 2007/2008 2.0 - 100kw/136hp REGISTRACIJA d...


3.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00VW POLO 2009-2010 1.6 tdi 75ks EKSTRA

moze da se vide u sekoe vreme klimatronik menjan set zamaec lamela ...


6.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:49POLO 1.6 tdi 2009-2010 75ks

povekje informacii na 075662088 reg do 01.2024 god


6.149 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:49Zamena touran i toyota yaris

Zamenuvam touran 1.9 tdi 2007 i toyota yaris 1.0 2007 zacuvano kako n...


100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 12:41VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS 2009 GOD !!!

- UVEZEN OD SPANIJA - 🇪🇦 - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA...


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:53OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 110 KS 2011 GOD COSMO !!!

- UVEZENA OD ITALIJA - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA - ...


6.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:53AUDI A3 2.0 TDI 170 KS 2007 GOD SPORTBACK !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJ...


5.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:53AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2010 GOD AVTOMATIK !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - OR...


8.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:53HYUNDAI TUCSON 2.0 BENZIN - FABRICEN PLIN 141 KS 2009 GOD

- UVEZEN OD ITALIJA - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA - ...


7.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:53FORD FOCUS 1.6 TDCI 2009 GOD TITANIUM !!!

- UVEZEN OD ITALIJA - 🇮🇹 - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA ...


4.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:52Mercedes C220 Avtomatik

💥MERCEDES C220 125kw/170hp 2009g💥 ✔️REGISTRIRAN DO 04.04.2023 -4x ...


9.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:33Vw Golf 5 1.9 105hp

💥💥VW GOLF 5 1.9 105hp 2006g💥💥 -MK TABLI REGISTRIRAN USTE 10dena ...


4.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.500 €
Кочани

Автомобили

Вчера 11:33AUDI A4 2.0 190HP 2018G

Audi A4 2.0 190hp 2018g Full oprema za modelot Registrirana do 10...


21.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:33Vw Golf VI 1.6 2012g

-VW GOLF VI 1.6 105hp 2012g 💥LED PAKET💥 ✔️205.000km✔️REGISTRIRAN D...


8.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:33Audi A7 3.0 245hp 3X SLline 2013g

Audi A7 3.0 245hp 2013g 3X SLine Matrix svetla Memorii vo sedista...


23.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:33Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам