Подкатегорија:
                   
63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1.999 €
или предлог цена
Денес 07:46Deloven prostor vo Tetovo – gorna čaršija.

Se prodava deloven prostor vo Tetovo – gorna čaršija. Delovniot pr...


99.000 €
или предлог цена
03 фев 21:36Се издава деловен простор во близина на зградата на Општина

Се издава деловен простор во непосредна близина на зградата на Општ...


1 €
или предлог цена
02 фев 07:43изнајмува деловен простор

Jepet me qera ambjent zyre ne katin e pare me keto karakteristika: ...


120 €
или предлог цена
01 фев 13:00Se izdava magacin / garaza vo Karposh 4 / TC Antiko

Se izdavaat 4 garazhi , od koi 3 se spoeni edna do druga , i imaat mo...


99 €
или предлог цена
30 јан 18:34DELOVEN PROSTOR LOKAL KAJ AMSM TETOVO AJDUCKO

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POGODNO ZA FRIZERSKI SALON, KANCELARIJA, STUD...


120 €
или предлог цена
29 јан 11:34Atraktiven lokal so TOP NAMALENA cena vo strog centar

🆒 SALE% SALE% SALE% 👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK SE PRO...


144.999 €
или предлог цена
25 јан 13:00Deloven prostor so TOP NAMALENA cena-STROG CENTAR

🆒 SALE% SALE% SALE% 👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK SE PRO...


84.999 €
или предлог цена
25 јан 13:00Se prodava lokal/deloven prostor od 119m2 vo Centar,Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal/Deloven Prostor vo Tetovo....


180.000 €
или предлог цена
24 јан 18:16ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА УЛ. ИЛИНДЕНСКА ГТЦ

Деловен Простор - запишан на ИЛ 30531 КО ТЕТОВО - 3, во вкупна површи...


3.939.382 МКД
или предлог цена
20 јан 15:44Se prodava Lokal od 30m2 super cena

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na lokal - deloven prostor vo blizin...


30.000 €
или предлог цена
27 дек 13:04Atraktiven lokal so povolna cena vo strog centar

🆒 SALE% SALE% SALE% 👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK SE PRO...


144.999 €
или предлог цена
24 дек 10:12Deloven prostor od 120m2 vo Tetovo

Se prodava deloven prostor na glavna ulica vo blizina na Tetovčanka. ...


215.000 €
или предлог цена
22 дек 16:28Prodažba na lokal vo blok 70 (sproti Sistina oftalmologija)

Prodažba na lokal vo blok 70 ( sproti Sistina oftalmologija ) 📏PO...


58.999 €
или предлог цена
29 ное 10:47Deloven prostor Centar Tetovo

Se izdava pod kirija Deloven prostor od 101m2 vo atraktiven del od Ce...


5 €
или предлог цена
19 ное 15:47EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR SPROTI OPŠTINA-NOVOGRADBA

📢📢📢EKSKLUZIVNA ponuda vo CHANAK agencija📢📢📢 SE IZDAVA delove...


По Договор
или предлог цена
05 ное 13:00Se izdava lokal vo strog centar

SE IZDAVA deloven prostor vo strog centar, na 100 m od opštinata vo ...


По Договор
или предлог цена
20 окт 13:00Se IZDAVA lokal vo strog centar po mnogu povolna cena

SE IZDAVA deloven prostor po mnodu povolna cena vo strog centar vo Te...


По Договор
или предлог цена
20 окт 13:00Se izdava deloven prostor od 170m2 vo Tetovo

Se izdava deloven prostor vo Tetovo. Delovniot prostor se sostoi o...


1.200 €
или предлог цена
19 окт 13:58Се издава деловен простор на ул. Јане Сандански во Тетово

Се издава деловен простор во Тетово на ул. Јане Сандански. Деловниот...


300 €
или предлог цена
30 сеп 12:15Lokal na prizemje vo trgovski centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal vo Trgovski Centar vo Teto...


260.000 €
или предлог цена
28 сеп 22:25Deloven prostor od 76m2 vo Tetovo

Se prodava deloven prostor vo centarot na Tetovo. Delovniot prosto...


65.000 €
или предлог цена
31 авг 08:31Deloven prostor vo Tetovo

Se prodava deloven prostor od 107m2 na odlična lokacija vo Tetovo. S...


2.500 €
или предлог цена
22 авг 17:40Се издава деловен простор во куќа позади Тетовчанка

Се ИЗДАВА екстра реновиран деловен простор од 108 m2 во објект куќа, ...


350 €
или предлог цена
10 авг 13:38Se prodava deloven prostor vo Gorna Carshija vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal/deloven prostor vo Gorna C...


85.000 €
или предлог цена
10 авг 11:56Lokal deloven prostor vo Gorna Čaršija

Prodažba na lokal/deloven prostor vo agencija Chanak 📏POVRŠINA: ...


84.999 €
или предлог цена
29 јул 13:00Prodažba na deloven prostor - mezanin

Prodažba na deloven prostor - mezanin 📏POVRŠINA: 63 m2 ⛳️ LOKACI...


89.999 €
или предлог цена
10 јул 01:46LOKAL-DELOVEN PROSTOR NA GLAVNA ULICA VO CENTAR

Prodažba na deloven prostor vo centar, na edna od najbaranite lokacii...


84.999 €
или предлог цена
10 јул 01:44Prodažba na deloven prostor vo strog centar

Prodažba na deloven prostor vo strog centar na odlična lokacija 👍 ...


64.999 €
или предлог цена
10 јул 01:39Se izdava deloven prostor od 150m2

Се издава деловен простор од 150м2 приземје и плус 60м2 подрум(по пот...


По Договор
или предлог цена
04 јун 17:50Деловен простор, локал карши Авто Стар Плус Технички

Се издава атрактивен деловен простор со квадратура од 12 м2, на ул...


По Договор
или предлог цена
11 апр 15:06Coworking простор Тетово

EN - https://i-solve.info/coworking AL - https://i-solve.info/sq/cow...


5 €
или предлог цена
04 апр 10:44Prodažba na deloven prostor-mezanin, za najrazlični dejnosti

Prodažba na deloven prostor - mezanin, za najrazlični dejnosti!!!! ...


1.550 €
или предлог цена
08 мар 15:27Stomatoloska ordinacija zabna ambulanta

Se izadava pod naem kopletno opremena i razrabotena stomatoloska ambu...


По Договор
или предлог цена
27 фев 21:27Deloven prostor od na 1 kat vo najstrog centar

Prodaden! deloven prostor na 1 kat vo najstrog centar na Tetovo, ren...


69.999 €
или предлог цена
19 фев 12:45Prodažba na deloven prostor

Prodažba na deloven prostor 📏POVRŠINA: • 60 m2 deloven prostor...


90.000 €
или предлог цена
12 фев 13:00Dukjan od 9m2 vo Tetovo

Se izdava dukjan vo Tetovo. Dukjanot ima vkupna površina od 9m2 i ...


100 €
или предлог цена
02 фев 08:58Lokal od 121m2 vo blizina na poshta

Prodaden, lokal od 121m2 na 1 kat vo blizina na poshta so pogled na g...


100.000 €
или предлог цена
03 јан 12:40Se prodava Lokal od 25m2

Se prodava lokal vo GTC na 2 kat, moznost za zamena so stan. Cenata n...


25.000 €
или предлог цена
18 дек 11:53Se prodava razraboten restoran za svadbi

>>>Unikatna ponuda se prodava razraboten restoran za svadbi, na odlic...


1.799.900 €
или предлог цена
18 дек 11:52Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам