Скопје Центар
                           
13597 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR

SE IZDAVA RENOVIRAN STAN OD 65 M2 VO STROG CENTAR. STANOT E PRAZEN. S...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

04 фев 09:20Промовирано

Стан Центар 65м2 / Stan Centar 65m2

Се продава стан во центар во градски ѕид моментално се реновира всели...


1.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 09:32Промовирано

Se izdava renoviran stan vo Karpos 4

Се издава целосно реновиран и наместен стан во Карпош 4 на Ул. Никола...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

25 јан 22:52Промовирано

Se prodava namesten stan

Se prodava stan vo blok C DZEVAHIR SKY CITY


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 07:06Prodavam dukjan

Prodavam dukan vo Centar TC.Bunjakovec Po 2,200 evra od m2,na agol ...


63.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 00:08DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR IZDAVAM

Izdavam deloven prostor od 20m2, vo Delovniot centar PALOMA BJANKA na...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 23:40Parkirno mesto, garaža vo centar

Se iznajmuva parking mesto vo nov objekt na Elisie Popovski, vo cent...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Вчера 23:32Се издава стан деловен простор

Добра локација, обезбеден паркинг, тераса 10м2. Карши гимназија Jоси...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:12Купувам гаражно место во Дебар Маало

Купувам паркинг место во Дебар Маало, пожелно во близина на кино Карп...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Гаражи

Вчера 20:31Se izdava

Se izdvava i se prodava deloven prostor vo GTC Mavrovka 330 m sopstve...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 20:07Se prodava i se izdava

Se iznajmuva i se prodava deloven prostor v...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 20:05Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Вчера 20:02Kupuvam stan do 50.000e

Centar,karpos,aerodrom. Kes.


50.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 20:01Se izdava stan vo Centar pred Narodna banka

Se izdava stan vo Centar pred Narodna banka nov i kompletno moderno o...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:49STAN VO KISELA VODA - 73 M2

Se prodava stan vo gradba vo Kisela voda od 73 m2 na 2 sprat vo objek...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:04STAN KAJ PESTALOCI

Se prodava celosno opremen stan kaj Pestaloci na 1 sprat vo objekt so...


106.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 19:01  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan nad Bilna Apteka vo Centar

Се продава стан погоден и за канцеларии и за живеење од 74 м². Нема а...


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:56STAN NA PARTIZANSKA

Se prodava stan na bul.Partizanski odredi vo neposredna blizina na Un...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:50STAN VO KTK

Se prodadava stan vo odlicna sostojba vo KTK od 44 m2 na 2 / 5 kat so...


81.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:50PREUBAV STAN VO KAPISTEC

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Kapistec od 94 m2 od koj 88 m2...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:50STAN NA BUL.KLIMENT OHRIDSKI

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Centar nasproti Soboren hram v...


117.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:49STAN VO BLIZINA NA DRZAVNA

Se prodava stan vo neposredna blizina na Drzavna od 49 m2 na 5/5 kat ...


65.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:49STAN KAJ BUNJAKOVEC

Se prodava stan kaj Bunjakovec vo faza na zavrsna gradba - dupleks - ...


270.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:49STAN VO GRADA VO KAPISTEC - 104 M2

Se prodava stan vo gradba vo Kapistec gotov vo oktovmvri 2024 godina ...


252.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:49STAN VO GRADBA VO KAPISTEC - 119 M2

Se prodava stan vo gradba vo Kapistec gotov vo oktovmvri 2024 godina ...


255.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:49STAN VO GRADBA VO KAPISTEC - 49 M2

Se prodava stan vo gradba vo Kapistec gotov vo oktovmvri 2024 godina ...


98.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:49STAN VO GRADBA VO KAPISTEC - 93 M2

Se prodava stan vo gradba vo Kapistec gotov vo oktovmvri 2024 godina ...


201.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:48STAN VO GRADBA VO KAPISTEC - 93 M2

Se prodava stan vo gradba vo Kapistec gotov vo oktovmvri 2024 godina ...


201.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:48STAN NA SLAVEJKO ARSOV

Se prodava stan na ul.Slavejko Arsov od 80 m2 vo mal objekt na 2/4 sp...


130.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:48STAN NA VODNO

Se prodava stan na ul.Slavejko Arsov pod kompleks Panorama od 186 m2 ...


180.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:48STAN NA VODNO

Se prodava stan od 49 m2 na 2/2 sprat vo objekt so lift i greenje na ...


62.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:48STAN KAJ SOBOREN HRAM

Se prodava celosno opremen stan vo odlicna sostojba vo neposredna bli...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:48STAN KAJ KATOLICKA

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo neposredna blizina na Katolick...


85.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:47STAN NA PRIZEMJE OD 54 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt na 5 kata so ...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:47STAN NA PRIZEMJE OD 67 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt na 5 kata so ...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:47STAN NA 1 KAT OD 50 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:47STAN NA 1 KAT OD 36 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:46STAN NA 1 KAT OD 62 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:46STAN NA 1 KAT OD 42 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:45STAN NA 2 KAT OD 79 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:45STAN NA 3 KAT OD 52 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:45STAN NA 5 KAT OD 69 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:45STANOVI VO GRADBA VO KIRAMIDNICA - 81 M2

Se prodavaat stanovi vo graba vo Kiramidnica vo objekt so lift i parn...


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 18:43Страна 1 од 340

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам