Старо Нагоричане
                           
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM NIVI CENA PO DOG. PO VIDUVANJA NA LICE MESTO HITNO

PRODAVAM NIVI VRTETE NA OVOJ BROJ 076 238 501. NE NA TOJ DOLE ...


99.999 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 17:52SE PRODAVA ZEMJISTE POGODNO ZA VIKEND KUKJI

SE PRODAVA ZEMJISTE VO SELO STARO NAGORICANI POGODNO ZA IZGRADBA NA V...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 17:03СЕ ПРОДАВА НИВА 5655m2 ДО АСВАЛТЕН ПАТ

СЕ ПРОДАВА НИВА 5655m2 НА ПАТ ОД НИКУЉАНЕ КОН ЧЕЛОПЕК ДО САМИОТ АСВАЛ...


2 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:14СЕ ПРОДАВА ЛОЈЗЕ И ОВОШТАРНИК

Се продава лојзе и овоштарник во село Челопек, парцелата е со површин...


12.345 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:14Prodavam niva vo SNagoricane na300m od pat za banja Strnovac

Se prodava niva vo op. Staro Nagoricane na 300M od patot za banja Str...


273 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
275 МКД
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 11:53Prodavam niva vo S.Nagoricane na50m od pat za banja Strnovac

Se prodava niva vo op. Staro Nagoricane na 40~50M od patot za banja ...


222 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 11:53Se prodava plac za vikendica

Se prodava plac na katastarska parcela 1380, imoten list 362 za KO Dr...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

04 фев 10:01Se prodavaat nivi vo mlado nagoricane

Se prodavaat nivi vo mlado nagoricane mala poganci so broj na imoten ...


3 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

03 фев 23:36Prodavam zemja (nivi)

Vo s.Strnovac i s. Makres Kumanovsko -- 10 555 m2 x 1 evro 300m od ...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

03 фев 19:48Prodavam DVE nivi vo s. Makres Kumanovo

Opstina staro Nagoricane s. Makres Ednata e 10.555 m2 drugata e 8303...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

03 фев 19:48Се продава лозје

Се продава лозје во село Тромеѓа 17000


4 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

02 фев 22:10Се продава плац !!!

Се продава плац во село Војник од 9006 м ,погоден за бизнис или остан...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

31 јан 14:01Се продава плац !!!

Се продава плац во градежен реон погоден за бизнис .Плацот е на самио...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

31 јан 14:01Се продава плац !!!

Се продава плац на автопат Куманово -Крива Паланка село Војник.Плацот...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

31 јан 14:01Placevi s.Vojnik

Se prodavaat placevi vo gradezen reon pogoden za biznis.Placevite se ...


7 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

31 јан 14:00SE PRODAVA NIVA VO MLADO NAGORICANI

--3636m2 NIVA VO MLADO NAGORICANI --22m / 176m.. --So cist imot...


2 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

29 јан 15:29Kupuvam VIkendica so plac po Normalna cena

Kupuvam vikendica ili stara selska kuca so plac ,voda,struja,pat po...


5.000 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

29 јан 12:32se prodavaat nivi vo Staro Nagoricani

Se prodavaat nivi i bavci vo selo Staro Nagoricani blizu banja Strnov...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

27 јан 13:56NIvi vo Mlado Nagoricane

Se prodavaat povece nivi na ralicni lokacii vo Mlado nagoricane, inf...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

24 јан 10:12Se prodava nivi vo selo koince Kumanovo

Se prodava nivi vo selo Koince kumanovsko 15000 m se naodja vo selo ...


120 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

22 јан 17:03Plac niva za vikendica vo s. Celopek,Kumanovo

Se prodava plac vo selo Celopek Kumanovsko na patot prema Pelince kaj...


7 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

13 јан 13:30Prodavam plac (niva) vo s. Vojnik

Prodavam plac (niva) vo s. Vojnik. Placot e do pat - Vojnik - Klecovc...


12 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

21 дек 20:11Prodavame dve nivi

Se prodavaat dve nivi edna do druga so vkupna povrsina od 2714 m2. Ni...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

15 дек 12:32Плац

Се продава плац во Општина Старо Нагоричане с.Челопек 3000 м2


8 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

14 дек 11:54kupuvam mesto vo rasin dol ili rid ili okolina na strnovac

kupuvam mesto vo rasin dol ili rid moze okolina na strnovac od 350 do...


93 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

09 дек 10:55Plac vo Mlado Nagoricane (Vojnik)

Plac vo Ml.Nagorichane,400m pozadi Braco prodavnica, ograden so beton...


10 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

09 дек 07:39PRODAVAM 2 NIVI VO MLADO NAGORICHANE

STAR BUNAR - 3700 m2 /// POD PRKINSKA CHUKA - 6900 m2 ZEMJODELSKO...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

14 ное 13:18Niva od 3000m2 vo Mlado Nagoricane

Se prodava niva od 3000m2 vo Mlado Nagoricane (potocno karsi mala Dzi...


2 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

10 ное 09:31Vikend kukja so plac

Se prodava vikend kukja od 80m2 vo selo Celopek i magacinski prostor ...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

29 окт 21:08Ovosen nasad - krusi

Se prodava sovremen ovosen nasad so krusi od 13000m2 organiziran kako...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

09 окт 12:09Се продава викендица во село Војник/Стрезовце.

Се продава викендица во село Војник/Стрезовце.


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

16 сеп 19:45Kupuvam zemljiste, niva

Kupuvam niva vo Staro, Mlado Nagoricane ili Vojnik so pat i realna ce...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

04 сеп 17:19Se prodava niva

Se prodava niva, so izlez na asfaltiraniot pat za Zebarnjak i spored...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

21 авг 16:02Се продава нива до р.Пчиња и Св.Јован Богослов

Се продава нива во с.Стрезовце до река Пчиња и Манастир Јован Богосло...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

15 авг 15:02Се продава плац во Кокино

Се продава плац во Кокино од 40 000м2 погодно за викенд населби или п...


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

02 авг 22:32Се продаваат ниви

Се продаваат ниви во с.Мл.Нагоричане и атар с.Војник Цена по догово...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

02 јун 20:34Се продава викенд куќа во с.Челопек

Се продава викенд куќа во општина Старо Нагоричане, село Челопек. Кв...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Викенд куќи

10 мај 19:07Се продава објект и плац во Пелинце

⚠️ Се продава имот во Пелинце. (1400m2 Градежно изградено земјиште и ...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

07 мај 13:03Se prodava lozje i niva

Se prodava lozje niva 3960m2 so okolu 500 lozovi nasadi. Mesto Crkv...


3 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

22 апр 17:23Se prodava lozje-niva 3960m2

Se prodava lozje niva 3960m2 so okolu 500 lozovi nasadi. Mesto Crkv...


3 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Плацеви и Ниви

22 апр 17:19Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам