Куманово
                           
195 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupuvam stan do 45 do 60 m2

Kupuvam ponov ili renoviran stan od 45 do 60 m2, dvosoben so terasa, ...


1.300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 19:43Stanot e vo centar vo vnatresnosta na Makedonija

Stanot e vo Resen.Cenata e za na namesten


450 €
или предлог цена
- 31 % Попуст
650 €
Куманово

Станови

Денес 15:20Kupuvam stan od 70 do 80 kvadrati

Plakam kes moze i 2 po 50 kvadrati


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:51Se prodava stan na Oktomvriska revolucija

Se prodava stan na oktomvriska revolucija se naogja na prv sprat ne ...


72.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:42Se prodava stan vo trgovski kaj dim market od 68 kvadrati

Se prodava stan vo trgovski kaj dim market Titova mitrovicka broj 6 ...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:42Se prodava stan / стан

Prodavam dvosoben stan od 60 m2 na ul. Done Bozinov(na 250 metri od p...


900 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:21IZDAVA SE STAN

Izdava se stan na Oktomvrisku revoluciju karsi gradsku pekaru. Stan e...


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 11:19  НОВ ОГЛАС

Stan na Extra lokacija

Se prodavaat 2 stana ( 60m2 i 100m2) na 2ri i 3 ti sprat so parking m...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 10:34Hitno se prodava stan

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 10:24Stan so moznost za gradba

Se prodava stan so dvorno mesto od 260m2 so moznost za gradba A2, P 4...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 22:20Стан во централно градско подрачје !!

Се продава стан на 3 МУБ 67 во одлична состојба ! Стан 62м² + 5м² те...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 17:04Iznajmuvam 2 apartmani vo centarot na Kumanovo

Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na gradot, na plostadot vo zgrada...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 16:442 STANA KAJ DR KELESOV

Се продаваат 2 стана на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/24 и 23 еден до друг ...


90.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 16:11Se prodava stan

Se prodava stan sto momentalno funkcionira kako dva zasebni(postoi na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 јан 20:21Se prodava nov stan.

Nov stan so cist imoten list 90m2 povekje info 071353579


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

27 јан 10:19Kupuvam stan od 65 do 80 kvadrati

Kupuvam stan na prizemje, 1 sprat ili 2 sprat!


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 јан 22:31Izdavam ednosoben stan za kratok dolg prestoj

Ednoseben stan na kruzen tok, na bul. 3 mub ,pozadi restoran Doma, ko...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Куманово

Станови

26 јан 12:07Izdavam apartman studio stan kratok dolg prestoj

Garsonjera namestena na bulevar 3 mub do alfa ,silk road banka , st...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 јан 12:06Se prodava namesten stan

Se prodava stan od 120m2 ( 114m2 stanbena povrsina i 6m2 balkon ) . ...


700 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 јан 11:02Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran so namestaj nov ne koristen :kujna,det...


1.250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

25 јан 17:47Se bara stan pod kirija

Baram stan pod kirija


120 €
или предлог цена
Куманово

Станови

25 јан 09:09Se prodava NOV stan od 90m2

Se prodava NOV stan od 90m2 na ulica Mosa Pijade 174g povekje info 07...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

25 јан 07:57Se izdava trosoben stan

Se izdava namesten stan .Stanot e kompletno opremen so nov mebel i p...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 јан 20:59Se izdava kompletno namesten stan

Se izdava namesten stan .Stanot e opremen kompletno so se sto e potre...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 јан 20:59SE PRODAVA STAN VO CENTAR

40m2, 3 sprat juzna strana, podrum 6m2 namesten Cenata e fiksna 07...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 јан 16:50Se prodava Stan

Se prodava Stan vo strog centar na ulica Done Bozinov nad kruzniot te...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.100 €
Куманово

Станови

22 јан 11:53STAN DUPLEX VO CENTAR ZAMENA ZA KUCA

Stanot se naogja vo centralno gradsko podracje potocno pozadi gimnazi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.099 €
Куманово

Станови

21 јан 18:56se prodava nov namesten stan od 43m2

Se prodava kompletno namesten nov stan od 43m2 na ul.Mosa Pijade, na ...


61.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 јан 14:17Se iznajmuva apartman ili sprat kako deloven prostor

Se iznajmuva namesten apartman kako sprat od kukja so poseben vlez od...


400 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 јан 13:00Se prodava stan

Se prodava renoviran stan vo naselba Goce Delcev Info na 070390643


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 јан 21:44Купувам стан од 40 до 60 м2

Преферирани опции: - една спална - тераса - полу наместен или наме...


880 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 јан 16:11Se izdava stan

Se izdava stan pot kirija za dolgo prestoj stanot e mobilirano cel k...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 јан 13:32Se kupuva stan do 60 kvadrati

Kupuvam stan do 60 kvadrati Samo da ne e na posleden sprat od zgrada


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 јан 11:35shiten banesat dhe toka-ara

shitet toka ne Lubidrag me 36.500 m2 si dhe banesat ne kumanove 51m2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 јан 13:00Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac

Se prodavaat 2 stana na dve razliciti lokacii


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

07 јан 19:24SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Se izdava celosno opremen luksuzen stan za kratok prestoj . Se izda...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

07 јан 17:56KUPUVAM GARSONJERA PONUDETE !

KUPUVAM GARSONJERA ILI DVOSOBEN STAN DO 40 M2 . PONUDETE PLAKJAM VEDN...


30 €
или предлог цена
Куманово

Станови

07 јан 17:56Se izdava stan

Stanot e namesten se naoga na mosa pijade kontakt Dragan tel 078301613


100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

06 јан 13:00Se izdava stan na Oktomvriska (do ordinacija Dr.Bato)

Se izdava stan na bulevar Oktomvriska Revolucija 3. Stanot se naogja...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

02 јан 17:59Se prodava stan od 58 m2 + 7m2 podrum

Se prodava stan od 58 m2 + 7m2 podrum. Stanot sodrzi spalna, dnevna, ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 јан 13:00Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам