Кисела Вода
                           
3990 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam dukan vo Kisela Voda

Se izdava dukan vo Kisela Voda super lokacija , do Bazaro. Cena: Po d...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

18 јан 23:32Промовирано

PRODAZBA NA STANOVI VO GRADBA KAJ ADORA

Се продаваат станови во градба во К.Вода во близина на Адора, на мирн...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

16 јан 13:31Промовирано

Se prodava stan vo pripor

Се продава комплетно наместен стан од 50m2 во нова зграда над хотел N...


85.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Izdavam sprat od kuka

Izdavam namesten sprat od kuka na prizemje kompletno namesten. Stano...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 19:12Se prodava gradezna parcela vo Sopiste

Se prodava gradezena parcela vo Sopiste, vtor od glavniot pat od 524 ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 18:31Се продава наместен стан во Припор , 54м2

Се продава стан , 54м2 во населба Припор , комплетно наместен со погл...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 18:20  НОВ ОГЛАС

Stan 60m2 + garaza 22m2(pripor)

Stan 60m2


75.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 18:08Се продава еднособен стан во Припор/Кисела Вода

Се продава еднособен стан (посебно спална и дневна со кујна) во Припо...


44.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 17:58  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva

Se iznajmuva 3 sobna baraka, full opremena, vo Pintija, na Boris Traj...


13.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:52  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan vo kisela voda pred sampionce renoviran namesten ce...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 17:47  НОВ ОГЛАС

Продавам плац 758 м2 на патот за Сопиште

Плацот се наоѓа спроти последна автобуска станица 24 во Припор и е во...


75.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:37СЕ ИЗДАВА ДУЌАН/ SE IZDAVA DUKJAN

Се издава дуќан во Кисела Вода на улица Иван Козаров.Цената не е фикс...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 16:54Prodazba na stan,stanovi nova gradba vo kisela voda

Prodazba na stanovi stan vo kislea voda nova gradba poveke informacii...


11 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 16:09Se prodava dukjan vo kisela voda

Se prodava dukjan so sopstveno WC 077991868 Vo naselba kisela voda ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 16:09Prodavam niva vo blizina na Dracevo

Prodavam niva vo blizina na Dracevo Mesto vikano BABAJLIJA Kontak...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:39Prodavam plac pomegu Dracevo i Dolno Lisice

Prodavam plac pomegu Dracevo i Dolno Lisice Mesto vikano PESOCI ...


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:39Prodavam niva vo blizina na Dracevo/Cuprijan

Prodavam niva vo blizina na Dracevo Mesto vikano Cuprijan Kontakt t...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:3932 м2 НОВ наместен СТАН ВО К.Вода

51 000 со паркинг простор и мебел на 3ри кат , Кисела Вода на 1км о...


51.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
52.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:23Се продава стан спроти сала Расадник

Се продава стар стан 52 м2 спроти сала Расадник во Б блоковите во Кис...


49.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
50.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:23Se prodava kukja vo Przino

Se prodava kukja na dobra lokacija, so odlicen pogled na grad Skopje,...


240.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:22Se prodava kukja vo Dracevo

Se prodava kukja, nikogash ne vselena vo blizina na postata i ambulan...


110.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:17Se iznajmuva Vila Teferic2

Se iznajmuva vila Teferic2 za sekakov vid na organizirani proslavi. K...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Викенд куќи

Денес 14:40Se prodava Plac 880 m²

Plac 880m² vo dracevo tel.za kontakt 070 665 516


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:38Se prodava garazha vo Przino / Przhino

Garazha od celosno zatvoren tip 17m2


5.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

Денес 14:36  НОВ ОГЛАС

atraktiven stan kisela voda do vero

se prodava atraktiven stan novogradba so pogled na celo vodno do vero...


69.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:29Se prodava stan na odlicna lokacija

Se prodava stan na prv kat so odlicen raspored 2 golemi spalni (mozno...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:12Plac vo naselba Usje

Prodavam plac vo naselba Usje od 367m2 ima asvaltiran pat struja voda...


70 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:04Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

Денес 13:57SE PRODAVA NOVA GARSONJERA VO KISELA VODA!

SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA 32 KVADRATA SO IMOTEN LIST, SO PAR...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:15Prodavam kuka vo pripor

Se prodava kuka od 220m2 vo Pripor,dvor od 900m2 hortikulturno ureden...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:08HITNO se prodava KUKA vo DRACEVO 160m2 + dvor 430 m2

HITNO SE PRODAVA KUKA VO NASELBA DRACEVO 160M2 + DVORNO MESTO 430M2 ...


113.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Najdobra cena za stan vo Skopje

Продажба на стан од 58м2 со прекрасен и отворен панорамски поглед на ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава нов стан во нас. Кисела Вода

Се продава нов стан во населба Кисела Вода (2022 година) од 74 м2 на ...


1.690 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам атрактивен плац во Припор

Се продава атрактивен плац во Припор 1000м2 Цена по договор То...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00СТАН 50М2 КИСЕЛА ВОДА -РАСАДНИК

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НАСЕЛБА КИСЕЛА ВОДА -РАСАДНИК СО ПОГЛЕД НА САЛАТА ...


78.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodava stan vo pripor

Се продава комплетно наместен стан од 50m2 во нова зграда над хотел N...


85.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00SE IZDAVA BARAKA/KUKJA VO DRACEVO

Barakata e 65m2 so 350m2 dvor,celosno opremena i namestena za ziveenj...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:44Se prodava stan 50m2 so 50m2 dvor vo kukja vo Crnice

Fenix nedviznosti prodava stan vo kukja so povrsina od 50m2 i 50m2 dv...


77.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:20  НОВ ОГЛАС

Se izdava dukan

Se izdava dukan vo naselba 11 oktomvri Vo trgovskiot centar so odli...


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 12:19Dneven i kratok prestoj

Посебна спална соба со голем брачен кревет, димензија (160 на 200 см)...


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:53DRACEVO se prodava NIVA/PLAC

KP. DRACHEVO 2, KVADRATURA 4473м2 PO ELABORAT. DO GLAVEN PAT POSLE P...


200.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:39Dupleks vo KISELA VODA 85m2 1200evra

Vo odlichna sostojba,zgradata e pravena 2011 godina.So stanot doagja ...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:23se prodava deloven prostor 17m2

Se prodava deloven prostor,,,kaj stara rampa do zgradata PEGLA DO NLB...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 11:20Страна 1 од 100

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам