Кисела Вода
                   
407 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Плац во Говрлево

Се продава плац во Говрлево место Гребиште


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:42Се продава Плац со куќа

Плац со куќа,цена по договор


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Se prodava gradezna parcela vo Sopiste

Se prodava gradezena parcela vo Sopiste, vtor od glavniot pat od 524 ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 12:38ZEMJA VO SOPISHTE

Se prodava plac vo Sopishte so pogled kon Skopje, pogodna za izgradba...


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:45  НОВ ОГЛАС

Se prodava niva/plac pomegju Dracevo i Novo Lisice

Se prodava niva 810m2 so imoten list pomegju Dracevo i Novo Lisice,vo...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:48Placevi,nivi vo Dracevo na nekolku lokacii

Prodavam placevi vo Dracevo na poveke lokacii K.P. 6560 8553m2 157m...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:44ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ДРАЧЕВО

ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ЗОРАН ТЕЛ:075/444-783


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:18Placevi Dracevo

Се наоѓаат на влезот во населба Драчево на крајот на улица „ Малешевс...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:01DRACEVO se prodava NIVA/PLAC

KP. STUDENICHANI KVADRATURA 2551м2. IMA PAT I BUNAR(VODA). SO CHIST...


25.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:40DRACEVO se prodava NIVA/PLAC

KP. DRACHEVO 2, KVADRATURA 4473м2 PO ELABORAT. DO GLAVEN PAT POSLE P...


200.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 21:40ДОЛНО КОЊАРИ- DOLNO KONJARI ниви

Се продаваат ниви во Долно Коњари - 687 КОРИЈА РУПА 4072 м2 - 706 ...


111.111 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:08Стајковци нива

Се продаваат ниви во Стајковци место викано ОРМАН ТРЛО парцели број 2...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 16:08SE PRODAVA PLAC VO NASELBA DRACEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA DRACEVO NA UL.MALESEVSKA SO PAT POGODEN ZA...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:02SE PRODAVA PLAC VO NASELBA DRACEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA DRACEVO NA UL.MALESEVSKA POGODEN ZA GRADBA...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:01Plac Dracevo, Плац Драцево

Se prodava plac 2600 m2, cist imoten list, vo gradezen reon, na mir...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:59Plac vo Pintija

Plac 3733/3 498 m2 vo n.Pintija transformiran vo gradezen reon Gradb...


65 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 11:27NIVA VO OGNJANCI

Se prodava niva vo Ognjanci 3300m2 vednash do Vardar Cena 5e m2


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:12Плац во Пинтија во мирен урбан дел со куќи од 840 м2

Се продава градежен плац со убав поглед во Пинтија, Кисела Вода, на у...


42.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:29Placevi Dracevo

Се наоѓаат на влезот во населба Драчево на крајот на улица „ Малешевс...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 00:25Okolcuvanje, Fizicka delba, Premer

Vrsham Okolcuvanje, Fizicka delba i Premer na placevi , nivi i stanbe...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

06 фев 13:05Продавам атрактивен плац во Припор

Се продава атрактивен плац во Припор 1000м2 Цена по договор То...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

06 фев 13:00Prodavam plac vo Dobri Dol

Prodavam delliv plac na vikendasko mesto vo s. Dobri dol. KP 1684 i K...


30 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

06 фев 12:30Se prodava Plac 880 m²

Plac 880m² vo dracevo tel.za kontakt 070 665 516


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

06 фев 11:49Se prodava plac vo Dracevo 347m2

Се продава плац во Населба Драчево, по имотен лист 347м2, во градежна...


35.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
37.000 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

06 фев 11:32PLAC 2300 M2 DRACEVO PELENICA

PLAC 2370 DRACEVO PELENICA Povici do 18:00 casot


38 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

06 фев 09:44Се изнајмува во Илинден

Се изнајмува или продава земја во Илинден Белимбегово 3500 m2.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 19:21PLAC ZA GRADBA VO CRNICE - A1

Se prodava plac za gradba vo Crnice na atraktivna lokacija so sledniv...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 18:42PLAC ZA GRADBA VO CRNICE - A1

Se prodava plac za gradba vo Crnice na atraktivna lokacija so sledniv...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 18:41PLAC ZA GRADBA VO CRNICE - A1

Se prodava plac za gradba vo Crnice - A1 kategorizacija so cista imot...


200.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 18:40ПЛАЦ ЗА ГРАДБА - А1

Се продава плац за градба со категоризација А1 во Црниче со чиста имо...


160.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 18:40PLAC ZA GRADBA VO CRNICE - A1

Se prodava plac za grabda vo Crnice - A1 so slednive gradezni karakte...


160.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 18:40Plac vo Pintija

Се продаваат плацеви во нас. Пинтија. 1. 413м2 65 евра м2 2. 675...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 18:37Се продава нива н.Усје место викано дракодол

Се продава нива н.Усје место викано дракодол 1577m2, K.P.1114 цена по...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 18:26Плац во Кисела вода

Се продава плац за градење спротивно цементара


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 17:55Се продаваат плацеви на Теферич-Сопиште-Кисела вода

Се продаваат плацеви во Сопиште -Кисела Вода -Теферич. *Катастарски...


97 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 11:08plac vo ljubos (batinci)

placot e na glaven pat na asfalt so komlet dokumenti(imoten list)


22 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 10:15Плац со чист имотен лист бр.195016

Се продава плац во населба Драчево на ул.Малешевска, погоден за изгр...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 09:43Niva vo Jurumperi na patot za d.lisice2121m.

Nivata e 2121m.transformirano zemjiste vednas prenoslivo so cist imo...


21 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 09:23ATRAKTIVEN PLAC VO PRIPOR

Na asfaltna ulica so priklucok za voda, odvod,struja ima odobrenie za...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 22:06Se prodavaat nivi vo selo Mrsevci

Се продаваат 3 ниви околчени во село мрсевци со цела документација. ...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 21:18Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам