Кавадарци
                           
662 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Куќата е со приземје, спрат и подрум. Исто така има двор и гаража. Ку...


96.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

15 мар 20:55Промовирано

Se prodava lozje (лозје)

Se prodava lozje vo s.Dabniste so povrsina od 8dekari. 4dekara smede...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 17:51VIKENDICA NA TIKVESKO EZERO(BRUSANI)

SE PRODAVA VIKENDICA OD 160M2 NA DVA SPRATA OD PO 80M2 OD KOJ PRVIOT...


111 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

Денес 17:34Se prodava stara kukja vo s.Vozarci

Stara kukja so voda, struja, kanalizacija,industriska voda


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 16:56Se prodava kuka

Prostor za ziveenje = 280 m2. Lokacija kaj zgradi Sileks - pozadi Ka...


155.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 13:29Prodazba na Placovi vo Mokliste

Se prodavat Plac vo Mokliste na 50 metra od Restoran Mokliste, pokraj...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:21Merter Apartments iznajmuva nov stan

💎MERTER SILVER PREMIUM💎 💎️️70m2 💎1 sprat 💎Nova gradba, prvo...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 13:13Se izdava nov, namesten stan

Se izdava nov namesten stan vo Gradskiot park sloboden od 01.06.2023


270 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 13:00Се продава куќа

Се продава куќа 330м2 двосемејна на два спрата, со стар и нов дел, ст...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 13:00СЕ ИЗДАВА ДУЌАН, СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава дуќан 21 м2 во строгиот центар. Реновиран, со тоалет, зашти...


13.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 12:57Se izdava sprat od kuka

Se izdava namesten sprat so dnevna kujna spalna detska soba kupatilo...


12.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 12:30Се издава стан

Се издава стан од 52 М2 во Лепотиците на приземје, јужна страна , пог...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 12:29Се продава куќа во С. СОПОТ

Се продава куќа во село сопот во горно мало на главна улица Куќата е...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 12:08Deloven prostor so vgradena komora

Se izdava nov dukan vo Kavadarci so povrsina od 58 m2 so sirok izlog....


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Денес 11:15Apartmani Kavadarci

Izdavam apartmani za kratok i podolg prestoj vo centarot na Kavadarci


1.250 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Соби

Денес 11:15Lozje Umata Kavadarci

Se prodava Lozje so povrsina od 13.517 na resavskiot pat blizu Kavada...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 09:18Lozje 11 dekari

Se prodava lozje 11dekari od sortata kratosija/vranec. Se naoga na as...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 09:18Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


40 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 09:17SE PRODAVA PLAC........

SE PRODAVA PLAC OD 6.149 m2 SPROTI NOVATA BOLNICA (DOMOVICA).


105 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 07:10SE PRODAVA PLAC $$$

SE PRODAVA PLAC NAD VATASKOTO IGRALISTE " GABER " 4065 m2 *115 evra z...


115 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 07:10Se prodava plac vo S.Dabniste-Kavadarecko

Placot vo momentot e lozov nasad pogoden za izgrqdba na vikendica I...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 00:40DELOVEN PROSTOR

Se izdava Dukan 50 m2 so prostor da se dodadat uste 50 Extra lokac...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 23:24Куќа на екстра локација погодна за деловен простор

se prodava kuka na glavnata ulica ,,Goce Delcev" br.19, vo blizina n...


99.889 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 22:46Нови Еко-Премиум Станови во завршна фаза

ECO-Premium Станови на топ локациjа. Се продаваат ECO-Premium стан...


890 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 20:41Se prodava dukjan / deloven objekt !!!

Se prodava dukjan koj se naogja na odlicna lokacija,nasproti staroto ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 19:57Se prodava plac na disanska 420m2

Info na 071/398-353


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:35Се продава нива/ градежно земјиште за плацеви или панели

Се продава нива/неизградено земјиште со површина од 4644 м2 во меснос...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:32zemja za fotovoltaicni paneli

Се продава/издава атрактивно земјиште од 7 декари (7000м2) за поставу...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 15:47Se iznajmuva

Se izdava deloven prostor od 50 m2 moze za bilo koja dejnost. Objekt...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 14:59Se prodava stara kukja

Se prodava vednash vseliva stara kuka vo blizina na centarot so dvorn...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 14:33* СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН *

Се издава на подолг период двособен наместен стан на 1ви спрат во куќ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 14:21KAVADARCI PLACEVI MOKLISTE NAD VATASKATA BRANA

PRODAVAM PLACEVI ,VO MOKLISTE NA POVECE LOKACII so razli...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:49Се издава дуќан во центар

Се издава дуќан на ул.Мито Х.Василев слободен од 01.04.2023г. погоден...


170 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 13:00Плац на Дисанска

Се продава плац на улица Дисанска под старечкиот дом (хотел). Телефон...


55 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 12:40Se prodava kuka Vatasa 160m2

Se prodava kuka, prizemje i kat 2x80m2 + dvorna povrsina od 220m2 vo ...


42.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 10:14Se prodava Plac

Se prodava Urbaniziran Plac so Markica so Asfaltirana ulica, Voda, Ka...


32 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 08:58Градежен плац на Дисанска

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 08:47SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR!

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO OPSTINA ROSOMAN, DUKANOT E NOVA GRADBA, VO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 08:41Куќа со плац (одлично за мала винарија)

Продавам Куќа од 360 м2 со двор од 3000 м2 , одлично за мала винарија...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 22:55СЕ ПРОДАВА НИВА

Хитно! Се продава нива под систем за наводнување во Љубаш М.В. Д'бк...


3.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 19:59See prodava gold plac of 3400 m2

See prodava gol plac od 3300m2 vtor red .Ima alsfaltiran pat do samio...


25 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 мар 18:32Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам