Куманово
                   
8478 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Astra H 1.6Twinport Benzin 77kw Staklo 2006

Opel Astra H 1.6 Twinport 77kw/105ks najdobri i najpogodeni opel Benz...


3.450 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:37Промовирано

Fiat Ducato Maxi 2011

Fiat Ducato e na top sostojba donesene od CH ,2011 godina ,170000 km...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 мај 10:46Промовирано

Bmw X5

Bmw x5 3.0sd 2008 година Увозен од швајцарија Регистрација до 05.2024


999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

26 мај 22:27Промовирано

Bridgestone swiss

Mnogu malce koristeni,


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
Денес 13:30Se prodava bmw 320 , e90

Bmw 320d E 90 2006/5 Reg.do januari 2024 Angel eyes Xenon Bi-xen...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:09Mercedes-Benz E 250 / 9-G Tronik / 2015

**** Kontakt samo na 077576666 **** Full oprema: Masazeri/greajci...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:06  НОВ ОГЛАС

Gumi 295/60/22.5

Se prodavat cetiri polovni gumi so dimenzija 295/60/22.5 Gumite se ...


100 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:03Gumi 215/60/17

Prodavam polovni gumi so dimenzii 215/60/17 osum komada Cena na Ed...


25 €
или предлог цена
Денес 13:02Tandem kuka

Kuka za tandem kamion so puknato kapace na Klin od pogolemite


150 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:02Bmw 320d

Bmw 320d (e91), 2008 godina, 177hp. Uvezena od Svajcarija!


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00DAF XF 106.460 - 15 Retarder (ADR)

Se prodava DAF XF 106.460 06/2015, euro 6 so avtomatski menuvac i ret...


30.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
31.500 €
Куманово

Камиони

Денес 13:00Vw Polo 1.8 Gti 110 Kw Auto Plac Zurich

Vw Polo 1.8 Gti 110 Kw PROIZVODSTVO 2007 GODINA POMINATI: 155.000...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Vw Polo 1.2 Tsi 66 Kw Auto Plac Zurich

Vw Polo 1.2 Tsi 66 Kw PROIZVODSTVO 2013 GODINA POMINATI: 234.000 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Gumi KUMHO ECSTA PS71 245/40 + 275/35 ZR19 Гуми

Комплет гуми користени пола година, купени од Словенија. Ја чувам сме...


320 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
340 €
Денес 13:00Volkswagen ID.3 Pro Performance, 150 KW, 58 KWh baterry

Volkswagen ID.3 Pro Performance, 150 KW (204KS) , 58 KWh battery. ...


42.990 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
43.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 308 1.6 HDi 66kw 2009 Swiss

Peugeot 308 1.6 HDi 66kw 2009 swiss NOV UVOZ OD SVAJCARIJA PLATENI S...


4.550 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.650 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Bmw 118d

Bmw 118d, noemvri 2009, 143 ps, 239’000 km so servisna kniska(svajcar...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00EXTRA, FULL, VREDI, KAKO NOVO MERCEDES E300 HYBRID / DIZEL

NAJOPREMEN, MAL POTROSUVAC, ODRZAVAN VO MERCEDES, MOBILIO GARANCIJA, ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Opel corsa d 1.2 benzin/plin

Opel corsa 1.2 2010 godina benzin/plin atestiran 59kw/80ps, kolata e...


3.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.650 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Seat Ibiza 1.4 TDI 2008

Tel: /// 071 208 237 /// Extra cena ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava

Se prodava ford tranzit 2.2 2009


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00VW Golf 5 2.0 TDI 8V 140KS 2007

Tel: 071 208 237 071 208 237 071 208 237 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА FIAT SEDICI 1.9 MULTIJET 4X4

Автомобилот е во одлична состојба, поседува full опрема ( клима, елек...


5.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Audi a3

Personalna kola, socuvana i servisirana


2.850 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Audi A4 2.0 2006

Se prodava Audi A4 2.0 2006 Avtot e vo odlicna sostojba , pali vozi...


4.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Drobalica Kamion 1016 Bager 5.5t

Drobalica Kamion 1016 Bager 5.5t


Денес 13:00PCM TUNER

Pcm tuner nov ne koristen komplet Moze cargo Info samo viber


600 €
или предлог цена
Денес 13:00Предни фарови за Цитроен С3

Нови фарови лев и десен за С3 Цитроен


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Fiat Punto 1.2 benzin/plin

Prodavam Fiat Punto 1.2 benzin/plin Registrirano do mart Naprav...


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00se prodava Tam

Tam.. kamionot e servisiran spremen za rabota4x4.075689342


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:00Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks x drive moze zamena

Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks xdrive registriran so zelen kar...


12.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:54Prodavam Suzuki Volosia 800

Motorot e na Germanski tablici . Donesen od Amerika i e vo perfektna ...


5.000 €
или предлог цена
Денес 12:47Golf 6 2008 godina 2.0 TDI

Se prodava Golf 6 - 2008 godina - cena 6700€ - 2.0 TDI, 81kw - po...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:45DAEWOO LANOS DELOVI

Se prodava Daewoo lanos na Delovi 1.5 benzin plin


12.345 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:36DAEWOO MATIZ DELOVI

Se prodava DAEWOO MATIZ Delovi motor i menjac prodaden ima blombina f...


1.234 €
или предлог цена
Денес 12:34Suzuki swift 1.3 99god Delovi

Se prodava Suzuki swift 1.3 benzin 99 god samo na Delovi motor e pro...


12.345 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:34Ford Fiesta 1.3 efi Delovi

Se prodava Ford Fiesta 98 god 1.3 efi motor na Delovi


12.345 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:34Fiat Punto 2 Delovi

Se prodava fiat punto 2 2001 god 1.2 8v motor samo Delovi


12.345 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:33Se prodava Punto 1

Se prodava Fiat Punto 1 1.1motor 98 god samo na Delovi


12.345 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:33DAEWOO LANOS DELOVI

Se prodava Daewoo Lanos 1.5 benzin plin samo na delovi


12.345 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:33Suzuki swift 1.3 99god Delovi

Se prodava Suzuki swift 1.3 benzin 2000god Samo na Delovi


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:33  НОВ ОГЛАС

BMW 118 facelift 2008 143 ks

UVOZ GERANIJA , SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA -SERVISNA KNISKA -K...


5.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:13Alfa Romeo Giulietta

Se prodava Alfa romeo giulietta veloce 1,4 170 ks so full oprema 175...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:01Страна 1 од 212

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам