Подкатегорија:
                   
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOVARNA UTOVARNA VILJUSKAR

2 utivarni jcb sega uvezeni


Вчера 20:14TOVARNA JCB 407B

Vo odlicana sostojba


Вчера 20:14TOYOTA 25 DIZEL EKSTRA

Ekstra


Вчера 20:14Utovarna

Se prodava utovarna LIPKER vo ekstra dobra sostojba servisirana Za...


9.000 €
или предлог цена
03 јун 09:28Bager

Se prodava bager Takeuchi 9.5tona 2006god vo ekstra sostojba Za povej...


26.000 €
или предлог цена
03 јун 09:28JCB 408

JCB 408 tovarna i viljuskar 5.6 tona za povise info 070308106


02 јун 21:08Valak

Se prodava valak BOMAG 135 AD 2006god Za povejke info na 071 238 48...


9.500 €
или предлог цена
02 јун 11:54Valjak bomg

Bomag donesen od ch 3 tonski 1995


6.700 €
или предлог цена
31 мај 09:53Utovarna tovarna fiat alis FR7

Fiat alis fr7 vo perfektno sostojba korpa se otvara 7 tona teska, fit...


31 мај 09:52Viljuskar 3 tonski

Sega uvezen 900 sati yungerlih vo perfektna sostijba 2000 god 3 tona...


31 мај 09:52Utovarivac zetelmeyer

Zetelmeyer zl 602 1997 god so korpa na otvaranje i viluski Jcb s...


14.999 €
или предлог цена
27 мај 09:45Valjak DYNAPAC 2002 GOD

Valjak DYNAPAC 3200 kg Dupli vibracii 2002 godina Deutz motor...


9.000 €
или предлог цена
27 мај 09:45Mercedes atego 918 kiper

Mercedes atego 918 original kiper so klima retarder tempomat webas...


23.999 €
или предлог цена
27 мај 09:45Utovarni Zettelmeyer,Jcb

Utovarni 5500kg Zettelmeyer zl 602 1999god 1m³ so viluski do 2500k...


16 €
или предлог цена
17 мај 18:35Valjak

Se prodava valjak BOMAG BW 135 AD 2006god Za povejke info na 071 23...


9.500 €
или предлог цена
09 мај 09:50Bomag Valjak

Se peodava Bomag valjak. Donesen od CH


1.750 €
или предлог цена
03 мај 20:59Vrsime uslugi so valjaj 3 tonski

Tri tonski so vibrci na dvata valjaci sirina 120 cm prilep i okolina ...


12 €
или предлог цена
23 фев 22:54Viljuskar stil

Viljuskar stil vo dobra sostojba za povise info 070308106


11 фев 19:49MERCEDES 608 SO KRAN

Vo kstra sostojba


8.000 €
или предлог цена
10 јан 10:48JCB 3CX 2017 GOD

JCB 3CX 2017 GOD 68.6 KW Klima Webasto Brza spojka Viluski za ...


55.000 €
или предлог цена
09 дек 17:48Viljuskar stil

Viljuskar stil za povise info 070308106


03 дек 15:22Dumper

Uvezen od ch 2 kubici sandak dizel 2 cilindri


25 ное 20:51GRADEZNI MATERIJALI

Salofki 2m 32eu


32 €
или предлог цена
24 ное 09:03Jcb 3cx 2004 jcb 2017 jcb 1980

Se prodavat bageri rovokopaci jcb 3 cx . Jcb 3 cx 2004 god - 29 9...


20 €
или предлог цена
23 окт 12:39Libher 312 A

Bager vo bez prekorna sostojba So 5000 sati.


3 €
или предлог цена
11 окт 10:52VILUSKAR VALJAK

Doneseni od germanija tel dino071330007Adis071222007


23 сеп 10:54VILUSKAR VALJAK

Doneseni od germanija tel 071330007 071222007 Valjak 3 ton - 6 500 ...


23 сеп 10:54Caterpillar 428

Возилото е во одлична состојба - Корпа со отворање - 4 х 4 - Теле...


По Договор
или предлог цена
01 мар 07:50Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам