132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

traktor fiat

Se prodavat Masini info tel:075-831-502.


12.345 €
или предлог цена
31 мар 21:49hurliman t-6200

Traktori uvezeni od🇨🇭 🇨🇭 info tel:075-831-502.


75.831.502 €
или предлог цена
31 мар 21:45Audi A4 2.0tdi automatik

☑️ Audi A4 2.0tdi ☑️ 140hp automatik ☑️ God : 2005 ☑️ Km : 208.xxx...


5.800 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

31 мар 18:35Hover board

Donesen od Germania Kako nov Bez problemi So led Komplet so pun...


120 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Електрични скутери

31 мар 11:23Kawasaki 125cc Kross

070329054 So mk dokumenti Ne registriran Spremen za sezona Javete...


1.199 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Мотори (над 50 cc)

31 мар 11:22R19 5x120 EXE PEGASUS EXE8

R19 5x120 4 x 8.5j et15 EXE PEGASUS EXE 8 Made in Japan Pa guma / ...


123 €
или предлог цена
31 мар 09:46R19 -- KESKIN KT9 -- 5x120 & 5x112

R19 5x120 & 5x112 Keskin KT9 8j et45 Orginall made in Germany 5x120...


123.456 €
или предлог цена
31 мар 09:46Fiat 500

Fiat 500 1.0 70ps God : 2009 Km : 185.xxx Komandi na volan Servisi...


4.900 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

30 мар 19:44Bandasi za atego i federi

Dobri


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

30 мар 13:51Cilindri

Cilindri


1 €
или предлог цена
30 мар 13:51Bomag 100

Vo mnogu dobra sostojba uvezeno svajcarija servisiran


1 €
или предлог цена
30 мар 13:51Paletarki

2 paletarki ednata 3 ton edna 2 tona


1 €
или предлог цена
30 мар 13:51Jcb 3cx 2003

Jcb registriran dobra sostojba


31.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
32.000 €
30 мар 13:51Carnel

2008 registriran bez nadgradba 29 m3 so nadgradba 50 m3 n...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

28 мар 12:30Man 8 180

Man uvezen 2009 sper na federi


11 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

28 мар 12:30Volan za Bmw e60

Volan standard za Bmw e60 Komplet so Air bag Vo dobra sostojba i sit...


1 €
или предлог цена
28 мар 12:10Stopovi Hella za Bmw e60

Stopovi Hella za Bmw e60 Orginallni Hella Made in Germany Bes nikakva...


123.456 €
или предлог цена
28 мар 12:10Jastuci za kamion, Rezervoar, Klipovi, Far, Retrovizori

Jastuci za kamion novi ne montirani Amortizeri Rezervoar Alluminski 6...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

28 мар 12:10Fellgi r17 5x120 7.5j et20

R17 5x120 7.5j et20 Bridgestone 215/55/17 guma dimri / zimski gum...


123.456 €
или предлог цена
28 мар 12:09mercedes benz A160cdi 2006

A160 cdi servis ulje filteri motor na lance Komandi na volan elek...


3.400 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

28 мар 11:30Mercedes sprinter 515

Sprinter 515 2007 I regjistruar Karton të Gjelbërt 17ulse Ne gje...


По Договор
или предлог цена
Желино / Тетово

Автобуси

23 мар 12:01Fiat 500 1.4 sport 100hp

Fiat 500 1.4 sport 100hp 6 brzini God:2008 Km:216.xxx Panorama Klimat...


5.500 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

16 мар 13:09Celicni bandasi za mercedes.15ki plus Ratkapni

Celicni bandasi za mercedes.15ki plus Ratkapni


1 €
или предлог цена
14 мар 19:18Man tgs 26 440 kran

man tgs 26 440 kran god 2009 broj tel 075 209 672


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

13 мар 13:11jeep compas 2.0 td

cena za zamena (8000 evra) full oprema 4x4 tempomat klima grejac...


7.500 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

13 мар 08:26Seat Altea 2.0tdi 140ps

☑️ Seat Altea 2.0tdi 140ps ☑️ God : 2006/5 ☑️ Km : 257.000 ☑️ Tempom...


4.300 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

10 мар 19:42bandasi za bmw

prodavam bandasi 20 coll corniche monza za bmw i drugi modeli pred...


По Договор
или предлог цена
10 мар 16:04Bmw 120d 163ps 2005

Bmw 120d 163ps 2005 260.xxx Greaci na sedista Klima Xenon bixenon ...


5.500 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

09 мар 19:47Bmw e60 535d ///M

Bmw e60 535d ///M 300 hp 2005 Registracija do 23/01/2024 (cela godin...


123.456 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

07 мар 17:01Fellgi r17 5x108 & 5x112

Fellgi r17 7.5j et42 5x108 & 5x112 Pasirat na Ford, Peugeot 5x108...


123.456 €
или предлог цена
07 мар 17:00Fellgi r17 5x120 Audi, VW

Fellgi r17 7.5j et56 Made in Germany So zimski gumi (2 dobri 2 ne se...


1.234 €
или предлог цена
27 фев 10:01Delovi za ok city

Delovi za ok city


1 €
или предлог цена
23 фев 21:50Agregat

070256279


2.200 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Останато

21 фев 18:59Fellgi S-line r17 -- 5x112 Audi, VW

Fellgi S-line r17 7.5j et33 So letni gumi Se prodavat ili mozhe zame...


1.234 €
или предлог цена
20 фев 14:12Audi A4 b8 2.7tdi automatik

☑️ Audi A4 b8 2.7tdi automatik ☑️ God : 2008 ☑️ Km : 204.xxxx so ser...


10.500 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

17 фев 18:37jcb 4cx 2005

jcb 4cx 2005 broj na tel ---075 209 672


1 €
или предлог цена
02 фев 14:47Ford Focus 2.0tdci avtomatik

Ford Focus Automatik 2.0tdci 85kw God:2012/11 Km:219.xxx Donesen ...


6.500 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

31 јан 14:31ATV STELS GUEPARD TROPHY 850G PRO EPS

☑️ New ☑️ Atv Stels 850G Guepard Trophy ☑️ Pro Eps 69ps ☑️ God:202...


11.000 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Мотори (над 50 cc)

31 јан 13:39Gume 175/65/14

Gume 175/65/14 Гуми 175/65/14


1.500 МКД
или предлог цена
29 јан 10:24Opel Corsa 1.3 Cdti 2015

Opel corsa 1.3 csti Donesena od Germania Plateni sote davacki do re...


7.900 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Автомобили

12 јан 10:54Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам