Кисела Вода
                           
4175 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

5 ГРАДЕЖНИ ПАРЦЕЛИ ЗА ДОМУВАЊЕ ВО СТАНБЕНИ КУЌИ

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ 9740 М2 НА ЕДЕН КУПУВАЧ, ЗЕМЈИШТЕТО СЕ ...


88 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 08:25Промовирано

Стан 66м2

Се продава стан од 66м2 и подрум 6м2 .Локација 11Октомври - згради бл...


1.340 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

16 мар 13:11Промовирано

SE PRODAVA LUKSUZNA KUKA CRNICE

Se prodava luksuzna samostojna kuka vo Crnice.Gradba 2010 g.a detalno...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

09 мар 21:49Промовирано

PRODAVAME DUPLEKS VO KISELA VODA OD 52M2KAJ EKONOMSKOTO

Станот е на 2 нивоа, дневната соба со кујна е 40м2, а спалната на гор...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:58PRODAVAME STANOVI VO GRADBA VO KISELA VODA NA CHESMA

Prodavame stanovi vo gradba vo Kisela Voda na odlicna lokacija,5 minu...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:58Плац во Пинтија

Продавам плац во Пинтија под ОУ Рајко Жинзифов на ул.Саса од 417м2 т...


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:56SE PRODAVA NOV STAN VO KISELA VODA VO NOVA ZGRADA

Se prodava stan vo Kisela Voda sproti Meckarov. Stanot e nov nevsele...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:55Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Се продаваат станови во градба на улица Борис Трајковски бр. 8, Ки...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:47Станови во градба К. Вода-2 спални - Димо Хаџи Димов

Се продаваат станови во градба на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П + 3...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:47SE IZDAVA IZNAJMUVA + 3 SOPSTVENI PARKING MESTA

Се издава деловен простор на одлична локација во Скопје, Кисела Вода...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:47PRODAZBA NA NOVI STANOVI KISELA VODA SAMPIONCE

Стартување со изградба на објектот декември 2022г. Локација: ул. Дим...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:41Se izdava Stan vo kisela voda

Se izdava Stan vo kisela voda vo blizina na cementara 85m/2 so 5m/2 t...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:41PRODAZBA NA STAN OD 54m2 NA 1 KAT VO KISELA VODA - SAMPIONCE

Se prodava stan 54m2 so dve spalni sobi na prv kat vo nova zgrada 202...


82.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:38Stan za kratok prestoj i nokjevanje

Grkov Apartment се наоѓа во Кисела Вода на Рампа, во нова зграда од 0...


23 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:15Magacini od 100m2 do 3000m2

1. Pintija, ponov objekt na glavna ulica so direkten pristap do maga...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Денес 13:04Garaza vo Przino

Garaza so Imoten list 12 m2 Prodavam garaza vo Przino od 12 m2. gara...


2.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

Денес 13:00Dupleks vo KISELA VODA 85m2 1200evra

Vo odlichna sostojba,zgradata e pravena 2011 godina.So stanot doagja ...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Deloven prostor Деловен простор 2000m2

🇲🇰Деловен простор погоден за магацин или производство, со сопствен ...


4 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 13:00Продавам деловен простор од 160м2 во Кисела Вода - Расадник

Деловниот простор се состои од споени 2 стана од 80м2, на улица 1512,...


224.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Iznajmuvam deloven prostor vo Kisela Voda povolno

Iznajmuvam nov deloven prostor pogoden za servis ili slicno, so dva v...


950 €
или предлог цена
Денес 13:00Стан кај Чешма, К.Вода

Нов невселен стан, 49м2, јужен со поглед кон Водно. Градба на Атлас ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodavaat stanovi vo gradba kisela voda

Se prodavaat stanovi vo gradba Kisela Voda 1400e m2 , dokazan invest...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Deloven prostor 170m2 so moznost za galerija-Shampionce

Se prodava deloven prostor na prizemje 170m2 so moznost za galerija, ...


1.850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Stan vo Kisela Voda

Се продава стан во Кисела вода кај Шампионче, 75 м2, на приземје, три...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава стан во Кисела Вода. ПОВОЛНО

Се издава еднособен стан целосно опремен. Поволен е за самци, парови ...


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Magacin za skladiranje 1320m so deloven prostor

Se izdava magacin 1320 m2 so kancelarii pozadi benzisnka pumna Shell ...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Денес 13:00Стан во Кисела Вода

Станот има три спални соби, кујна со трпезарија и дневен простор, ход...


55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ КИСЕЛА ВОДА КАЈ ТЕХНИЧКИ - 67М2

Се продава стан во Кисела Вода кај технички. Станот е со површина од ...


85.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:47ПРОДАВАМЕ ДУПЛЕКС 3 СПАЛНИ КИСЕЛА ВОДА ДОМ ЗА СЛЕПИ - 80М2

Се продава стан во Кисела Вода кај Дом за слепи. Станот е со површина...


70.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:47NASKORO GRADBA VO K.VODA - CESMA

***** ГРАДБА ВО К.ВОДА КАЈ ЧЕШМА ВО ЗГРАДА ПР+4+ПОТ СО ЕДЕН ВЛЕЗ , П...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:42Kukja vo Crnice - ITNO

Се продава куќа во Црниче (ЦВРСТА ГРАДБА СО ИМОТЕН ЛИСТ) од 132м2 на ...


200.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:37STANOVI VO NASELBA KISELA VODA

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:36PREKRASEN STAN VO RASADNIK 61 m2-KAJ MECKAROV

VO K.VODA-RASADNIK SE PRODAVA PREKRASEN NAMESTEN STAN 61 m2 NA 2 KAT....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.350 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:35PREKRASEN STAN 61 m2 VO RASADNIK

SE PRODAVA KOMPLET OPREMEN STAN VO KISELA VODA-RASADNIK, ZGRADA NA BA...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:35Trosoben stan vo Kisela Voda

Se iznajmuva stan so dve posebni sobi koi se povrzani so sunja i dnev...


190 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:26IMAME POTREBA OD PRAZNI STANOVI ZA IZNAJMUVANJE

Agencija ima potreba od prazni stanovi za iznajmuvanje lokaciski Kise...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:23Duplex STAN 43m2 K VODA NA CHESHMA

Се продава стан Duplex во Кисела Вода на Чешма, на 1,5км од Центар ...


1.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:22TROSOBEN KISELA VODA KAJ OPSTINATA

SIFRA 19345 AGENCIJA VILA PRODAVA TROSOBEN STAN VO KISELA VODA KAJ O...


71.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:22Se izdava/prodava deloven objekt

Se izdava/prodava deloven objekt od 2600m2 Pogoden za magacin,raboti...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 12:19Podrum se izdava

Se izdava podrum od 10M2 Kisela voda pozadi kinoto,vo zgrada nivo -1 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Денес 12:02  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA ODLICEN STAN 53M2 1 SPALNA K.VODA RASADNIK

Se prodava stan vo Kisela Voda, Rasadnik, zgradata kaj Stokoomak. Sta...


72.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:59ПРОДАВАМЕ СТАН 3 СПАЛНИ КИСЕЛА ВОДА ДОМ ЗА СЛЕПИ - 88М2

Се продава стан во Кисела Вода кај Дом за слепи. Станот е со површина...


85.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:49  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗНАЈМУВА НАМЕСТЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА-51М2

СЕ ИЗНАЈМУВА НАМЕСТЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА,51М2 НА 7 КАТ СО ЛИФТ И ЦЕН...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:46Страна 1 од 105

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам