Кисела Вода
                           
2775 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam-menuvam stan-garsonjera

Prodavam stan-garsonjera na 1 kat 26m2 i 6m2 terasa logja(neto 30m2) ...


29.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

20 мар 23:16Промовирано

Се продава стан 67м2

Се продава стан од 67м2 и подрум 5м2 .Локација 11Октомври - згради бл...


1.280 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

10 мар 14:20Промовирано

Dupleks vo KISELA VODA 85m2 1200evra

Vo odlichna sostojba,zgradata e pravena 2011 godina.So stanot doagja ...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Prodazba na stan,stanovi nova gradba vo kisela voda

Prodazba na stanovi stan vo kislea voda nova gradba poveke informacii...


11 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 14:33PRODAVAME DUPLEKS VO KISELA VODA OD 52M2KAJ EKONOMSKOTO

Станот е на 2 нивоа, дневната соба со кујна е 40м2, а спалната на гор...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:58PRODAVAME STANOVI VO GRADBA VO KISELA VODA NA CHESMA

Prodavame stanovi vo gradba vo Kisela Voda na odlicna lokacija,5 minu...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:58SE PRODAVA NOV STAN VO KISELA VODA VO NOVA ZGRADA

Se prodava stan vo Kisela Voda sproti Meckarov. Stanot e nov nevsele...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:55Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Се продаваат станови во градба на улица Борис Трајковски бр. 8, Ки...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:47Станови во градба К. Вода-2 спални - Димо Хаџи Димов

Се продаваат станови во градба на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П + 3...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:47PRODAZBA NA NOVI STANOVI KISELA VODA SAMPIONCE

Стартување со изградба на објектот декември 2022г. Локација: ул. Дим...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:41Se izdava Stan vo kisela voda

Se izdava Stan vo kisela voda vo blizina na cementara 85m/2 so 5m/2 t...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:41PRODAZBA NA STAN OD 54m2 NA 1 KAT VO KISELA VODA - SAMPIONCE

Se prodava stan 54m2 so dve spalni sobi na prv kat vo nova zgrada 202...


82.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:38Stan za kratok prestoj i nokjevanje

Grkov Apartment се наоѓа во Кисела Вода на Рампа, во нова зграда од 0...


23 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:15Dupleks vo KISELA VODA 85m2 1200evra

Vo odlichna sostojba,zgradata e pravena 2011 godina.So stanot doagja ...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Стан кај Чешма, К.Вода

Нов невселен стан, 49м2, јужен со поглед кон Водно. Градба на Атлас ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodavaat stanovi vo gradba kisela voda

Se prodavaat stanovi vo gradba Kisela Voda 1400e m2 , dokazan invest...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Stan vo Kisela Voda

Се продава стан во Кисела вода кај Шампионче, 75 м2, на приземје, три...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Стан во Кисела Вода

Станот има три спални соби, кујна со трпезарија и дневен простор, ход...


55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ КИСЕЛА ВОДА КАЈ ТЕХНИЧКИ - 67М2

Се продава стан во Кисела Вода кај технички. Станот е со површина од ...


85.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:47ПРОДАВАМЕ ДУПЛЕКС 3 СПАЛНИ КИСЕЛА ВОДА ДОМ ЗА СЛЕПИ - 80М2

Се продава стан во Кисела Вода кај Дом за слепи. Станот е со површина...


70.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:47NASKORO GRADBA VO K.VODA - CESMA

***** ГРАДБА ВО К.ВОДА КАЈ ЧЕШМА ВО ЗГРАДА ПР+4+ПОТ СО ЕДЕН ВЛЕЗ , П...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:42STANOVI VO NASELBA KISELA VODA

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:36PREKRASEN STAN VO RASADNIK 61 m2-KAJ MECKAROV

VO K.VODA-RASADNIK SE PRODAVA PREKRASEN NAMESTEN STAN 61 m2 NA 2 KAT....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.350 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:35PREKRASEN STAN 61 m2 VO RASADNIK

SE PRODAVA KOMPLET OPREMEN STAN VO KISELA VODA-RASADNIK, ZGRADA NA BA...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:35Trosoben stan vo Kisela Voda

Se iznajmuva stan so dve posebni sobi koi se povrzani so sunja i dnev...


190 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:26IMAME POTREBA OD PRAZNI STANOVI ZA IZNAJMUVANJE

Agencija ima potreba od prazni stanovi za iznajmuvanje lokaciski Kise...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:23Duplex STAN 43m2 K VODA NA CHESHMA

Се продава стан Duplex во Кисела Вода на Чешма, на 1,5км од Центар ...


1.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:22TROSOBEN KISELA VODA KAJ OPSTINATA

SIFRA 19345 AGENCIJA VILA PRODAVA TROSOBEN STAN VO KISELA VODA KAJ O...


71.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:22SE PRODAVA ODLICEN STAN 53M2 1 SPALNA K.VODA RASADNIK

Se prodava stan vo Kisela Voda, Rasadnik, zgradata kaj Stokoomak. Sta...


72.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:59ПРОДАВАМЕ СТАН 3 СПАЛНИ КИСЕЛА ВОДА ДОМ ЗА СЛЕПИ - 88М2

Се продава стан во Кисела Вода кај Дом за слепи. Станот е со површина...


85.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:49  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗНАЈМУВА НАМЕСТЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА-51М2

СЕ ИЗНАЈМУВА НАМЕСТЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА,51М2 НА 7 КАТ СО ЛИФТ И ЦЕН...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:46СЕ ИЗНАЈМУВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО КИСЕЛА ВОДА,/ЧЕШМА -62,57М2

СЕ ИЗНАЈМУВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО КИСЕЛА ВОДА /ЧЕШМА ОД МАЈ -2023 ГОД. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:45СЕ ИЗДАВА

СЕ ИЗДАВА стан во нaселба.Лисиче, во близина на трговскиот центар и п...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:31Izdavam stan

Se izdava stan vo Kisela Voda sproti opstinata 68 m2,namesten na tret...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:26Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат стано...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:10Станови во градба К. Вода -1 спална- Димо Х Димов

Станови во градба во Кисела Вода, на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:10se trosoben stan Kisela Voda Rampa

Продавам стан (59 м2) со 2 спални соби, дневен престој со трпезарија,...


72.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:02  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA DUPLEKS VO KISELA VODA, MOZNA ZAMENA

SE PRODAVA STAN VO KISELA VODA, RASADNIK DUPLEKS -136m2 prvo nivo- 70...


125.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:49Se prodava stan stan 42m2,1kat,Kisela voda pozadi Komerc.ban

Se prodava star stan 42m2,vnatresna povrsina,8m2 podrum i 13m2 garaza...


62.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:48  НОВ ОГЛАС

Се издава нов стан во Кисела Вода

Се издава нов двособен стан во Кисела Вода -Посебна спална -Локацис...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:18Se prodava garsonjera

Се продава или изнајмува комплетно опремена гарсоњера во Кисела Вода ...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:15DELOVEN PROSTOR SE IZDAVA IZNAJMUVA + 3 PARKING MESTA

Се издава деловен простор на одлична локација во Скопје, Кисела Вода...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:34APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ, SHORT STEY FOR RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:23Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам