Карпош
                           
6465 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan 49 m2 ATRIA - Odlicna cena!!!

Се продава наместен стан во населба Александрија, во зграда Атриа, ве...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

23 јун 19:59Промовирано

SE IZDAVA STAN NA PRIZEMJE ZA FIRMI

SE IZDAVA STAN NA PRIZEMJE SO DVE PARKING MESTA VO MALA ZGRADA SO 6 S...


220 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 фев 13:00Промовирано

Se izdava stan na 2-ri kat vo Karpos 4

Se izdava stan vo Karpos 4 na 2-ri kat. Stanot e celosno namesten so ...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Стан во Гранд Престиж

Се продава наместен стан во Гранд Престиж населба Тафталиџе југоисточ...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 20:35ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе 1 до ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:06ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa луксузен стан во Центар Буњ...


580 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:03Дарма Дома издава нов 4_ собен стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Центар...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:03ДАРМА ДОМА издава нов стан во Дебар Маало !

Дарма Дома издава нов стан во Дебар Маало, кај Кино Карпош , поседува...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:00ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Дарма Дома издава НОВ стан во Капиштец кај Зебра, поседува 70 м2, 3 с...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:59Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Тафтал...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:54Taftalidje- se prodava stan od 70 m2

Taftalidje se prodavaat stan od 70 m2 so dve spalni, terasa, kupatil...


1.850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:51ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода кај Шампионче , поседува 55...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 18:01ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нова ГАРСОЊЕРА во Карпош 3 kaj ОКТА, поседува 35 м...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:31Стан во Карпош 2

Се продава стан во Карпош 2 Станбена површина 71 м2 + подрум 6м2 ...


98.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
99.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:30ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 4 , поседува 50 м2, 2 соби, днев...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:29Дарма Дома издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов стан во Карпош 4 во Антико, поседува 60 м2, 2 с...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:29ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов лукдузен стан во Тафтал...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:27Se izdava stan 50m2 - Kozle

Se izdava namesten stan vo Kozle na odlicna i mirna lokacija. 50m2 ra...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 17:23  НОВ ОГЛАС

Se iznajmuva namsten stan vo karpos 1

Kompletno namesten stan vo karpos 1


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:47KUPUVAM STAN

kupuvam stan vo karpos 4 vo crvenite kuli.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:45се издрава комплетно опремен стан во Влае

Се издава комплетно опремен стан во Влае (40 м2). Контакт Горица 0...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:38Се издава убаво среден луксузен стан во Козле.

Се издава луксузно наместен комотен двособен стан во Козле на само 50...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:18  НОВ ОГЛАС

Се издава комплетно опремен стан Карпош 1 Технички

СЕ ИЗДАВА НОВ УРЕДЕН СТАН, КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН, 80М2, НА РУЃЕР БОШКОВИЌ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 16:12  НОВ ОГЛАС

ODLICHEN DUPLEKS VO KARPOSH 1

SILVER City Partner agencija izdava ODLICHEN DUPLEKS 80m2 VO KARPOSH ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:52  НОВ ОГЛАС

НОВ,ПРАЗЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ЛОКАЦИЈА ВО ВЛАЕ

* ШИФРА 6325 Импулс недвижности издава сосема нов,празен двособен ст...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:51ДВОСОБЕН СТАН НА СУПЕР ЛОКАЦИЈА ВО КАРПОШ 4

* ШИФРА 6303 Импулс недвижности издава двособен комплетно опремен ст...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:49Се издава стан во Тафталиџе на улица Париска

Се издава стан во Тафталиџе во близина на гимназијата Ѓорѓи Димитров ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:46  НОВ ОГЛАС

Дарма Дома издава нов стан во Хром !

ДАРМА ДОМА агенција издава нов стан во Населба Хром , Располага со 50...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:42ДАРМА ДОМА издава 4_собен стан во Тафталиџе !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе 1 кај...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:40Se iznajmuva prazen stan vo Karposh 4

Se iznajumva prazen stan vo Karposh 4 (Ul Neveska br 4)- 3/4 kat; tri...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:25  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава луксузен 4_собен стан во Центар !

Дарма Дома издава луксузен стан во Центар-ТАФТАЛИЏЕ КАЈ МЛЕЧЕН НА РУЗ...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:12ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома агенција издава нов ОДЛИЧЕН стан во Тафталиџе 1 на Прашка ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:12ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов луксузен стан во Аеродр...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 15:12Se prodava dvosoben stan 50 m2 vo Taftalidze 1 kaj Nova

s 810 Se prodava stan 50m2, so 1 spalna soba. Na 5 kat, so lift. I...


83.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:41Prodavame stanovi vo gradba vo Vlae

s 641 Prodavame stanovi vo gradba vo Vlae, so slednive kvadraturi:...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:41Lux Apartman za nokevanje vo blizina na City Mall

se izdava luksuzen apartman Dolce Casa vo Karpos 4 , vo blizina na Ci...


35 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:36Урбан Ливинг продава стан во Влае позади Зур Маркет

Урбан Ливинг продава стан во Влае, позади Зур Маркетот. Станот е 84м2...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:17  НОВ ОГЛАС

Урбан Ливинг продава стан во Влае позади Зур Маркет

Урбан Ливинг продава стан во Влае, позади Зур Маркетот. Станот е 71м2...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:14  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !

Дарма Дома издава нов луксузен стан во Карпош 4 , во City Garden, пос...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:12Урбан Ливинг продава стан во Влае

Урбан Ливинг продава стан во Влае, позади Зур Маркетот. Станот е 50м2...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:09  НОВ ОГЛАС

Nov namesten dvosoben 45m2 Taftalidze -Mlecen

sifra 23592 Se izdava nov nevselen kompletno namesten dvosoben sta...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:07  НОВ ОГЛАС

EXTRA STANCE NA TOP LOKACIJA - MIDA!!!!

Izdavam stan od 40m2 celosno opremen, posebna mala spalna i terasa....


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 14:02  НОВ ОГЛАС

UBAVO NAMESTEN 4-SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1, MLECHEN

ШИФРА- 1366 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен чет...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:59  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 162

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам