3595 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD KUGA 2.0 140ps TDCi Titanium 4x4 SUV

Se prodava FORD KUGA 2.0 4x4 Kolata e vo Avstrija na Avstriski tabl...


14.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW Polo 1.4 TDI 2006 God

✅1.4тди 75кс ✅дизел ✅мануел менувач ✅клима ✅електрика на прозори ...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

18 мар 10:09Промовирано

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007☆

☆HONDA CIVIC 2.2 DIESEL 140KS 2007 GODINA ☆ VOZILOTO E SO ISTECENA RE...


4.599 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:49Промовирано

FIAT PANDA 1.1 BENZIN UVOZ SVAJCARIJA

Gdjjnkv


3.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:53SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS. UVOZ GERMANIJA

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA SO VOZENJE VO ODLIČNA SOSTOJBA PLATEN...


4.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:53MERCEDES E 200 KOMPRESOR ***NOVA***

KOLATA E UVOZ GERMANIJA SEGA CARINETA I PLATENI DAVACKI KUPENA OD ...


6.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:53VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION UVOZ HOLANDIJA

NOV UVOZ HOLANDIJA PARKTRONIK GOD 2012 PLATENI DAVACKI KOMPLET M...


5.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:53FORD FUSION 1.4 TDCI NOV UVOZ

KOLATA E NOV UVOZ ITALIJA 1.4 TDCI ( 80 KS) ODLICNA SOSTOJBA PLATEN...


2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:52FIAT PANDA 1.1 BENZIN 112 000 KM

NOV UVOZ REALNI 112 000 KM SERVISNA KNISKA PLATENI DAVACKI ODLIČN...


2.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Кочани

Автомобили

Денес 18:52VW GOLF 2.0 TDI UVOZ GERMANIJA

GERMANIJA DONESENA SO VOZENJE PERFEKTNA SOSTOJBA ODLICEN MOTOR ...


4.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:52OPEL CORSA 1.3 CDTI 2009 GOD. ECOFLEX.

KOLATA E NOV UVOZ 1.3 CDTI ECOFLEX MOTOR PERFEKTEN MINIMALNA POTROS...


4.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 18:52FIAT SCUDO 2.0 MULTIJET SERVISNA KNISKA

PERFEKTNA SOSTOJBA PARKTRONIK KLIMA ELEKTRIKA DVE STRANICNI VRATI...


7.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 18:52VW TOURAN

Vw touran 2.0 tdi 103kw - registriran do juli 2023 so zelen karto...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 18:14BARAM KOMPRESOR ZA MOTOR ZA TRAKTOR 577

BARAM KOMPRESOR ZA MOTOR ZA TRAKTOR 577


1 €
или предлог цена
Денес 17:52SEAT EXEO 2.0 TDI 88kw/120ks 2011god

Godina na proizvodstvo 10/2010god Registracija do 07/2023 so zelen k...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 16:17Peugeot 308 1.6 Hdi 90 ks 2009 god. Reg. Na mk tablici

✅ Voziloto e odlicno. ✅Ne e od uvoz. ✅ So 4 novi Gumi Sava eskimo S...


4.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:50Mercedes Benz C220 170HP AUTOMATIK

Od oprema poseduva: - KLIMATRONIK - TEMPOMAT - DVOZONSKI KLIMATR...


9.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:25VW GOLF VI 1.6 TDI

Registriran do 12.2023 so zelen karton Od oprema ima: -BORD KOM...


8.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:25Prodavam gumi 195/55/16 1+1 ganc novi

Prodavam 2 gumi ganc novi nestavani na bandaz ama samo po Edna parovi...


35 €
или предлог цена
Денес 15:23Prodavam 16ki 5x100 Seat original so gumi Brigistone

Prodavam 4 bandazi so gumi original seat se fakaat i na golf 4 audi 3...


Денес 15:22Prodavam 14ki 4X100 original Vw 6X14j odlicni

Prodavam bandazi kako novi.. Samo perenje.. Ne se krivi ni vareni... ...


130 €
или предлог цена
Денес 15:22BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO

BMW 320D AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO Al bandasi El stakla Greaci n...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 15:19CITROËN C3 SOCIETE 1.2 PureTech 82HP FEEL NAVI

ОПИС Година: 2019 Марка: CITROËN Модел: C3 Гориво: БЕНЗИН Мо...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:50  НОВ ОГЛАС

CITROËN C3 SOCIETE 1.2 PureTech 82HP FEEL NAVI

ОПИС Година: 2019 Марка: CITROËN Модел: C3 Гориво: БЕНЗИН Мо...


10.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:46  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 208 AFFAIRE 1.6BLUEHDI 75HP

ОПИС Година: 2016 Марка: PEUGEOT Модел: 208 Гориво: ДИЗЕЛ Мо...


9.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:42  НОВ ОГЛАС

OPEL INSIGNIA SPORTS-TOURER 1.6CDTI 136HP AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: OPEL Модел: INSIGNIA Гориво: ДИЗЕЛ ...


15.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:39  НОВ ОГЛАС

CITROËN C3 SOCIETE 1.2 PURETECH 82HP FEEL NAVI

ОПИС Година: 2019 Марка: CITROËN Модел: C3 Гориво: БЕНЗИН Мо...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:34  НОВ ОГЛАС

Transporten lanec za Zmaj 135 133 Transporter

Transporten lanec za Zmaj 135 133 Skoro nov 30 dekara raboten


15.000 €
или предлог цена
Денес 14:32  НОВ ОГЛАС

VOLVO XC40 2.0 D4 190HP AWD [4x4] GEARTRONIC-8 AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: VOLVO Модел: XC40 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...


28.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 14:31  НОВ ОГЛАС

Nissan X TRAIL

ZELEN KARTON SERVISIRAN Mozna zamena za pomalo vozilo. ...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:20Aluminiumski bandazi 16ki orginal za MERCEDES

Bandazite se orginal Mercedes izvadeni od C klasa


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:07Se prodava Kia Ceed prv sopstvenik

Se prodava Kia Ceed prv sopstvenik,so pominati 53387 km,prva registra...


6.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.300 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:00FORD KUGA 2.0 140ps TDCi Titanium 4x4 SUV

Se prodava FORD KUGA 2.0 4x4 Kolata e vo Avstrija na Avstriski tabl...


14.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 407 2.0 - 100KW/136HP 2007/2008

Se prodava: Peugeot 407 2007/2008 2.0 - 100kw/136hp REGISTRACIJA d...


3.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00VW Polo 1.2 TDI Bluemotion

Колата поседува многу фабричка опрема и тоа : - АBS и ESP - Hill as...


5.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:51CHEVROLET AVEO 1.2i + LPG екстра состојба

Итно и БЕЗ ЗАМЕНИ , поради купување на ново возило . CHEVROLET AVEO ...


4.999 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

VW GOLF VI 2.0 TDI 110 HP

Golfot e vo odlicna sostojba God.Proizvodstvo.2010/9 Registriran N...


7.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:24Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:11Peugeot 206 1.4 benzin plin dizna full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba bez nikakva maana full oprema plin dizna...


1.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:49BMW 118d facelift

✅REG DO 14.01.2024g ✅6 STEPEN MENJAC ✅PARKING SENZORI NAPRED i NAZA...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:42VOLVO + POLUPRIKOLKA SCHMITZ MEGA

Se prodava kamijon Volvo 2011 god mega Poluprikolka SCHMITZ 2007 god...


24.500 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

Денес 10:51VW Touran 1.6 TDI - DSG 2012* 7 sedista

VW Touran 1.6 TDI - DSG 7 brzini 2012g so 7 sedista 4 novi zimski gum...


10.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.300 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:39Audi A5 3.0 QUATTRO 3 x S-LINE

Audi A5 3.0 Quattro 3 x S-Line Registrirano do 01.2024g Kompletno ser...


12.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:39Страна 1 од 90

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам