Охрид
                           
1669 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан Охрид-Питу Гули 110м2

Се продава просторен стан на улица Питу Гули- Охрид, во близина на но...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

31 мај 11:40Промовирано

Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

01 јун 09:20Промовирано

Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 мај 14:03Промовирано

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid Kontakt na telefon 078 762 343


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:40IZNAJMUVAM APARTMAN VO STROG CENTAR OHRID

iznajmuvam kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet o...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:37Нови Апартмани во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 нови апартмани во строгиот центар на Охрид, на само ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 20:06Se izdava stan vo ohrid

Stan na ulica turisticka nad kam market so pogled na ezero i gradot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:49За подолг период

Се изнајмува стан од 1 јули на подолг период од минимум 1 година. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:46Stan vo Centar do Ohridska Banka so besplaten Parking!!!

Se iznajmuva stan vo centarot na Ohrid na 2 minuti peshki do Ohridska...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Охрид

Станови

Денес 19:38SE IZDAVA APARTMAN/STAN VO CENTAR POZADI SKALESTA ZGRADA

Sezona 2023. Dvosoben opremen stan/apartman, 60m2, komotna dnevna so...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:18PRODAZBA NA STAN VO CENTAR ZGRADA PECIJARE

Kompletno opremen(dnevna so nova kujna po merka, spalna soba i detska...


142.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 19:18Се Издаваат Апартмани во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 нови апартмани во строгиот центар на Охрид, на само ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:42Стан во строг центар

Станот е лоциран веднаш до Комерцијална Банка, и полигонот за мали сп...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:30Мало викенд станче Андон Дуков

Станот е лоциран во камп-населба Андон Дуков,во близина на Болницата ...


29.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:29Se prodava Stan

Хитно! 👉Се продава наместен стан кај хотел Фламенго(стар Дончо) Ох...


50.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 18:15Stan vo gradbs

Se prodava stan vo pocetna gradba vo Bejbunar. Stanot e sever-jug, ...


1.090 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:44APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 17:12Stan Centar Ohrid

.


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 15:39Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:54Garsonera na samiot kej Klara

STUDIO 3 Во месец јуни до 15 јули... 1000 денари од ноќевање За...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 14:19# SE PRODAVA STAN VO OHRID-STROG CENTAR OD 97m2+8m2 PODRUM

SE PRODAVA trosoben proshiren stan od 97 m2 + 8m2 podrum vo centar na...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:06Kupuvam stan od 50 do 60m2

Kupuvam stan od 50 do 60m2 na potegog od pazarot do Biljanini izvori....


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:02Apartman vo Ohrid, 2-6 lica

Можност за спиење до 6 лица! Целосно опремен апартман: една спална с...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Се издава стан за туристи

Се издава комплетно наместен стан во центар на Охрид (позади Охридска...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Се изнајмува стан за одмор во Охрид

Се изнајмува дво-собен целосно опремен стан во Центар кај Охридска ба...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Се издава стан во строг центар со подземна гаража

Се издава апартман во строг центар, во старата чаршија. Апартманот р...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Se prodava stan vo Ohrid 45m2

Se prodava stan vo Ohrid 45m2 kompletno namesten na mnogu mirna lokac...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:00Iznajmuvame Dvosoben Apartman - Stan

Iznajmuvame nov i luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na Ohrid...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:35STANOVI NA ODLICHNA LOKACIJA VO CENTAR NA OHRID

Se prodavaat stanovi vo gradba vo centar na Ohrid pozadi skalestata z...


1.520 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 12:00Охрид / Ohrid - Охридати со двор

Се изнајмува пријатен стан на приземје со одлична локација во Охридат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:56  НОВ ОГЛАС

Moderno opremen stan centralno podracje

Se prodava stan od 47 kvadrati potpolno opremen so namestaj, kujna, p...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:26Se iznajmuva trosoben stan za odmor vo Ohrid

Trosoben Stan za iznajmuvanje vo centar na Ohrid. Dve spalni sobi, dn...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:15Apartman vo CENTAROT NA OHRID

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid potocno pozadi ohridska ba...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:13Апартман Плодин

Се издава стан во строгиот центар на Охрид, на главната улица во Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:08Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 11:07Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:50Stan vo centar

Se izdava prekrasen stan za turisti ,vednas do hotel Flamengo vo Ohr...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:28Apartman Tiffany Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:18SE PRODAVA TROSOBEN STAN OD 80 M2

Se prodava trosoben stan od 80 m2 , stanot se naoga na dobra lokacija...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:41Nova ponuda na stanovi

Se prodavaat stanovi so kvadraturi od> 40m2, 49m2,50m2, 52m2, 56m2, ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:40SE PRODAVAAT STANOVI VO OHRID

Se prodavaat stanovi vo Ohrid vo Centar, Biljanini izvori , ohridati ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:40НОВО ВО ОХРИД СТАНОВИ ВО ГРАДБА

Површината на становите е од 39 м2 (двособени станови)до 85 м2(Четвор...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:40Prodavam nov stan vo Ohrid 79 m2 so pogled prema ezero

Prodavam trosoben stan vo Ohrid so pogled prema ezero 79 m2 (66+13 t...


89.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
91.000 €
Охрид

Станови

Денес 09:40Страна 1 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам