Прилеп
                           
1082 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prekrasen stan na odlicna lokacija vo biznis centar vo PP

Se prodava prazen stan ,celosno renoviran vo 2017 godina Stanot ras...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 мар 20:05Промовирано

Se izdava ili prodava sprat od dujcan

Se izdava ili prodava sprat od dujcan vo starata carsija nakrsi dzami...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 мар 17:53Промовирано

Куќа до катастар

Се продава куќа на ул.Александар Македонски ( до катастар ) поволна и...


1 €
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 €
Прилеп

Куќи / Вили

09 мар 14:10Промовирано

Се продава викендица во Маркова Чешма

Се продава викендица и нива со површина 2,1 декари на стариот пат за ...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Денес 17:45Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 16:30Стан, соба, stan, soba за краток престој

Ново студио. Посебен влез, кујна, фрижидер, посебно WC со купатило. О...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 16:30Stanovi i Apartmani

Se izdavaat stanovi i apartmani na dnevna osnova. Poseben vlez, poseb...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 16:30Stan za prodazba vo Cumovcanec

Se prodava Stan vednas vselliv no so postara pokukjnina na 1 sprat. L...


42.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 16:30Novo Studio Apartman za kratok prestoj

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 16:30Se Izdava deloven prostor vo naselba tocila vo Prilep

Se izdava 2 po 80 kvadrati dujkani vo naselba tocila na glavnata ulic...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 14:41Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во При...


47.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 14:11Se prodava kukja

Se prodava kukja, mozi i namestena, vednas vseliva so ureden imoten l...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 14:05Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 13:48Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 13:48Apartmani Centar Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 13:48Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi, Aličair Celosna dokument...


19.999 €
или предлог цена
Денес 13:00Се изнајмува стан наспроти новата автобуска станица

Станот е наместен,има голема дневна, трпезарија и кујна, спална соба ...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 13:00SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na ubava lokacija blisku do centarot na gradot na gla...


54.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 11:42  НОВ ОГЛАС

Se izdava trosoben stan vo centarot na Prilep

Се издава нов стан во центарот на Прилеп(спроти поштата). Станот е 82...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 10:34  НОВ ОГЛАС

БАРАМ ЦИМЕРКА ЗА ТРОСОБЕН СТАН

Вработена девојка, толерантна и флексибилна, бара женска личност за 9...


6 €
или предлог цена
Прилеп

Цимер / ка

Денес 08:53kupuvam vikendica ili plac vo PLETVAR

kupuvam vikendica ili plac vo s.Pletvar ili okolinata. Informacii na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Денес 08:50Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот....


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 07:54Kujca

Se prodava kujca vo centarot na gradot vo blizina na crkvata paraklis


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 07:46Викендица во месноста Баба Чаир (жабино мало)

Се продава викендица во месноста Баба Чаир Цврста градба на два спра...


11.999 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

Денес 06:31Plac na extra lokacija(industriska zona)

Se iznajmuva!!!! Placot se naoga na K.O.Varosh Ulica Orde Chopela in...


1 €
или предлог цена
Денес 01:18Nov stan -Centar

Завршна фаза -Нова градба на стан во централно градско подрачје 98 m2...


100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 01:18Gradežen PLAC

Gradežen PLAC 310 kvadrati kaj oranžeriite nad bazentot mesto vikan...


5.000 €
или предлог цена
Денес 00:35NIVA,LIVADA

SE PRODAVA NIVA,LIVADA VO BLIZINA NA SELO LENISTE ,OD DESNATA STRANA ...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:58SE IZDAVA PORANESHEN MOTEL MELBURN

Se izdava Poraneshen MOTEL MELBURN poveke od 300m2 na 2 kata, Lokacij...


350 €
или предлог цена
Вчера 19:56Se izdava dukan vo novata katna garaza Prilep

I istiot se prodava ili zamena za stan


250 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 19:51СЕ ИЗНАЈМУВААТ СТУДИЈА ВО ЦЕНТАР

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od stara...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 17:01ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ ОД 741 М2 СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД И ГОТОВИ ТЕ...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 16:50SE IZDAVA 250m2-300m2

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot so povrsina od 250-30...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 15:11Хитно ,вселива куќа

Se prodava kujka cena po dogovor Tel za kontakt 075 234 326


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 14:30Се издава стан

Се издава стан ,нов,наместен Контакт телефон : 070 434 501 Ромео


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 14:02SE PRODAVA NOV STAN NA 1 KAT 89 kvadrati

Stanot e so vgradeno greenje , solarno, aluminiumski roletni , dabov ...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 13:36соби за издавање Прилеп

се издава куќа со 8 кревети капатило кујна со трпезарија машина за...


400 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 13:18Povekenamensko zemjiste na atraktivna lokacija

Namena: G-lesna industrija i servisni dejnosti Povrsina: vkupno 3.99...


15 €
или предлог цена
Вчера 13:03Се продава КУЌА

Се продава куќа во која што се живее. Куќата е во добра состојба, мож...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 13:00Земјиште за деловен простор

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:14Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


189.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 11:38Tipski Apartmani

Se izdavaa apartmani za prestoj celosno opremeni,so sopsten parkin...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 09:39plac vo industriska zona

se prodava ili iznajmuva placot se naoga na atraktivna lokacija u...


120 €
или предлог цена
Вчера 09:38Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам