1037 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Ibiza 1.2tdi Ecomotive Copa

Nov uvoz Seat ibiza ecomotiv Copa 55kw(75k.s) dizel 2011god na pro...


51 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 17:37Audi A3 2.0 TDI Facelift Xenon,Led TOP

Nov uvoz Audi a3 2.0 140k.s TOP Sostojba 6 brzini Godina na proizvo...


89 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
91 €
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 17:37Freza 160cm slovenska

Prodavam freza 160cm slovenska so novi nozoj 077 712 850


По Договор
или предлог цена
Денес 15:18Imt 533

Prodavam 533 vo ispravna sostojba so dve lameli so kompresor blokot n...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 15:18IMT 539

Prodavam imt 539 vo odlicna sostojba 93 god so dukumenti prf sopstve...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 15:18Ford galaxy 2.0 2007god

Prodavm ford galaxy 2007 god vo odlicna sostojba full oprema registri...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 15:18Torpedo deutz 45 06

Prodavam torpedo 45.06 vo odlicna sostojba so kompresor 077 712 850


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Денес 15:18Suzuki vitara

Suzuki vitara 1.6 16V 1995 godina Registrirana cela godina Se gled...


6.800 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 12:54  НОВ ОГЛАС

Ford transit 8+1 2016

Ford transit 2016 euro 6 2x klima Novi glanc gumi 9sedista so B ka...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 12:46Mercedes Benz SPRINTER 316 maxi 2012 klima

*****SPRINTER**** Mercedes-Benz 316cdi maxii 2012godina euro5 12...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 12:45Mercedes sprinter 316 2010 maxi klima

Nov oglas SPRINTER 2010god Mercedes-Benz 316cdi maxii 2010god e...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 12:45Mercedes sprinter 316 maxi 2012 klima

*****SPRINTER**** Mercedes-Benz 316cdi maxii 2012godina euro5 12...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 12:45Mercedes-Benz SPRINTER 316 2016 maxii

*****SPRINTER**** Mercedes-Benz 316cdi maxii 2016godina euro6 1...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 12:45Mercedes SPRINTER 316 maxi 2013

💥💥💥SPRINTER💥💥💥 Mercedes-Benz 316cdi maxii 2013godina euro5 ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 12:45Ford

Klima nema ima kuka motor odlicen katoserija ima za sreduvajne


3.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 12:28  НОВ ОГЛАС

HERK 110CC

HERK 110CC 4 BRZINI MOB:078 761 575


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:23OPEL CORSA 1.7 CDTI 101KS

OPEL CORSA 1.7 CDTI 101KS 2005G FUL REGISTRIRANA MOB:078 761 575


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 12:23Valak

Se prodava valak BOMAG 135 AD 2006god Za povejke info na 071 238 48...


9.500 €
или предлог цена
Денес 11:54Bager

Se prodava bager Takeuchi 9.5tona 2006god vo ekstra sostojba Za povej...


26.000 €
или предлог цена
Денес 11:50Utovarna

Se prodava utovarna LIPKER vo ekstra dobra sostojba servisirana Za...


9.000 €
или предлог цена
Денес 11:50Ford transit

Se prodava Ford transit 2.0tdci 2007god tovarno so 275.000km Regist...


5.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 11:49Vw golf

Se prodava vw golf 5 1.9tdi 2007god vo sobracajna registriran do 16.0...


5.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 11:49Golf 6 1.6tdi 105ks NOV UVOZ

Golf 6 1.6tdi 105ks 2011/10Godinaa Komplet serviss Novi diskovi...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 10:46Seat leon 1.9tdi 105ks nov uvoz

Nov uvoz Top sostojba Plateni davacki do reg Povejke info 0716633...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 10:46Golf 6 1.6tdi 105ks bluemotion

Golf 6 1.6tdi 105ks bluemotion Nov uvoz


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 10:46Seat toledo 1.9tdi 105ks nov uvoz

Seat toledo 1.9tdi 105ks Topp sostojba Bez nikakvi vlozuvajna Plat...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 10:46Golf 2.0 2010

Prodavam golf 2010 2.0 vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 07:33Golf 6 2.0 2009

Prodavam golf 6 proizveden 2009 godina ,2.0 tdi, 81kw ful oprema vo o...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 07:33Audi A3 2012

Prodavam Audi A3 proizvedeno 2012 godina 1.6 tdi , 77 kw , greaci na ...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 07:33Golf 6 2009

Prodavam golfovi 6 2.0 tdi proizvedeni 2009 godina , 81 KW vo odlicna...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 07:33Golf 6 2012

Prodavam golf 6 1.6 tdi 77 kw proizveden 2012 godina do registracija ...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 07:33Prikolka 3t 5m 230sm

Vo odlicna sostojba


3.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Приколки

Денес 07:23Lanci

Lanci


200 €
или предлог цена
Денес 07:23PRSKLA 600L 12ME RAM

Vo dobra sostojba v pumpa barajte na ovoj br071222007


650 €
или предлог цена
Денес 07:22PRIKOLKA od ch

Ekd


2.000 €
или предлог цена
Денес 07:22PRIKOLCA 8T KIPER

Kipa na 3 strani


2.600 €
или предлог цена
Денес 07:22KOSACKI CH

Vo odlicna sostojbs


900 €
или предлог цена
Денес 07:22LUCERKA DETELINA

Vo rolni 071222007


6 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

Денес 07:22TOVARNA UTOVARNA VILJUSKAR

2 utivarni jcb sega uvezeni


Денес 07:20TOVARNA JCB 407B

Vo odlicana sostojba


Денес 07:20Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам