Аеродром
                           
6225 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам стан во стар Аеродром

Продавам стан во стар аеродром, позади тобако 2 во високите кули. 12...


101.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:29Промовирано

Nov luks stan vo Cevahir sky

Se izdava nov luksuzen stan vo cevahir sky 53m2 vo kula B


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

14 мар 13:14Промовирано

APARTMAN NA DEN (aerodrom)

izdavam kompet namesten apartman na den vo aerodrom kaj skopjanka, na...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:32STUDIO ZA KRATOK PRESTOJ- aerodrom-palma

se izdava namestena garsonjera so internet i kabelska so besplaten pa...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:32Se prodava stan vo gradba 47m2 vo Aerodrom

Se prodava stan vo gradba 47 m2 so spalna soba i dve wc, stanot e na ...


80.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:56NEVSELUVAN STAN VO AERODROM , MICHURIN, ELENA LUKA

ШИФРА- 1185 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува нов досега ...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:43Se izdava Nov stan vo Aerodrom

Se izdava nov stan vo Aerodrom -Opremen -Terasa Mali reziski trosoci


320 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:30ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО МИЧУРИН

СЕ ПРОДАВА четворособен стан во Мичурин, од 76m2, наспроти основното ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:57Zamena na kuca

Nudam zamena na kuca za soodveten stan vo Skopje ili Ohrid,kucata ima...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:542-SOBEN STAN VO NOVO LISICE, REONSKI CENTAR

36106-NOVO LISICE-Reonski centar Aerodrom, 61 m2, 2-soben, na 6 kat v...


79.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:45DELOVEN PROSTOR-AERODROM

ШИФРА- 312 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува празен канцел...


3.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:35SE PRODAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO N.LISICHE POZADI LISA

ШИФРА-1178 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава двособен стан в...


89.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:35Деловен простор

Се продава или издава наместен деловен простор во ТЦ Скопјанка. Те...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:33PRAZEN CETVOROSOBEN STAN VO AERODROM, SO 2 PARKING MESTA

ШИФРА- 1048 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнјамува празен четво...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:33CETVOROSOBEN STAN VO AERODROM, SO 2 PARKING MESTA

ШИФРА- 1048 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнјамува празен четво...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:33SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM KAJ EKVILIBRIUM-TOBAKO

ШИФРА-1201 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава трособен стан в...


1.240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:32SE PRODAVA NEVSELUVAN LUX TROSOBEN STAN VO AERODROM-FON

ШИФРА-1097 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава трособен НОВ не...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:32ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО БЛИЗИНА НА ТРИ БИСЕРИ

ШИФРА- 497 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава атрактивен дело...


540.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:32SE PRODAVA NAMESTEN STAN POZADI TREND-AERODROM

ШИФРА- 1130 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ продава трособен наместен стан во ...


125.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
130.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:31Stan vo Novo Lisice

Se prodava stan 2 spalni sobi.. 106 m2(84 povrsina na ...


125.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:27Se izdava namesten stan 75m2 Aerodrom Kapitol

sifra 23 407 Se izdava 3-soben od 75m2 renoviran kompletno opremen...


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:22Се продава Стан во Аеродром, Скопје

Се продава стан во Аеродром. Локација: Во близина на хотел Русија ...


53.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:20PARKING PROSTOR GARAZA vo Aerodrom KUPUVAM

--PARKING PROSTOR GARAZA vo aerodrom KUPUVAM. --ponudete moze i vo i...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 15:19Aerodrom 147m2 opremeni kancelarii vo novogradba

242...Партенон Недвижности продава деловен простор канцеларии во Аеро...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:17Продажба на стан во Аеродром

Се продава стан во Аеродром ,на ул.Коста Новаковиќ ,наспроти поликлин...


1.450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:14Se prodava komplet renoviran stan vo Novo Lisice

Se prodava komplet renoviran stan ( elektricna i vodovodna instalacij...


85.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:10SE IZDAVA MAGACIN VO AERODROM

SE IZDAVAАТ MAGACINI/ POGODNI I ZA RABOTILNICA VO DELOVEN OBJEKT VO A...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Магацини

Денес 14:46Kratok prestoj i nokevanje

Rezervacija na 070-647-337 Se izdava moderen i luksuzen apartman za ...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:33Prodavam dukan 29m2 na prizemje so dvor vo Aerodrom

Prodavam dukan 29m2 na prizemje so dvor ograden ,moznost za priklucok...


40.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 14:26Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica p...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

Денес 14:25SE PRODAVA ODLICEN STAN NA VLEZ OD N.LISICE KARSI PSS

Se prodava odlicen stan na ODLICNA MESTO POLOZBA NA vlezot od N.Lisi...


80.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:08Se izdava nov luksuzno overmen stan vo Aerodrom

Se izdava nov luksuzno opremen stan so posebna spalna soba vseliv ved...


340 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:46garsonjera vo centar

ubavo opremena garsonjera so odlicna cena vo centar


199 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:46Apartmani za kratok prestoj

Изнајмувам нов наместен апартман за краток престој, дневно, неделно, ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:44Kancelariski - okeanski prostor,Aerodrom

Prosotorot e na 1kat vo deloven objekt, delumno e renoviran, moze da ...


4 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:40AERODROM TROSOBEN SO GARAZA

SIFRA 19083 AGENCIJA VILA IZDAVA NOV NAMESTEN STAN VO STAR AERODROM ...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:40Deloven kancelariski prostor 170m2 Aerodrom

renoviran kancelariski prosotor vo Aerodrom, vo delovna zgrada pozadi...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:39Dukan 49m2 na prizemje,Aerodrom do Kapitol

se iznajmuva deloven prostor od 49m2, otvoren vo izlog, na prizemje ,...


420 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 13:39Се продава плац

Се продава плац во Волково на одлична локација со површина од 572 мет...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:38Se izdava nov trosoben stan vo Aerodrom, Tobako 2

ИД 259906- Се изнајмува нов трособен стан во Аеродром, Тобако 2 со по...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:32  НОВ ОГЛАС

Izdavam garaza tobako 2 zgrada ramstor market

Izdavam podzemna garaza tobako 2 aerodrom do stopanska I sparkase ba...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 13:26SE IZDAVA GARAZA VO AERODROM

Se izdava parking mesto vo podzemna garaza na -2 vo novite zgradi na ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 13:08Страна 1 од 156

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам