Аеродром
                           
4891 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam namesten stan 77m2 Aerodrom - TC Biser do pazarceto

Izdavam celosno namesten stan vo Aerodrom 77 m2 pozadi T.C Biser do p...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се издава двособен наместен стан кај 3 Бисери

На 5 кат од 6, лифт, подрум, парно, интернет, кабловска. Преубав погл...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

16 мар 15:14Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Apa...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

04 дек 12:11Промовирано

Stan (100 m2) vo Aerodrom

Se prodava stan od 100 m2 so 10 m2 podrum vo naselba Aerodrom vo bliz...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 00:23Izdavam stan vo Aerodrom

Izdavam stan vo Arodrom, sproti Tri biseri. Ima 2 spalni, dnevna, kuj...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:02Se izdava stan / deloven prostor

Се издава празен стан во Мичурин, Аеродром веднаш после железничка ст...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:44prodavam,2 soben stan od 65 m2 na prv kat naselba vardarce

prodavam,2 soben stan od 65 m2 na prv kat pogoden za zivenje,izdavan...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:10ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО МИЧУРИН

СЕ ПРОДАВА четворособен стан во Мичурин, од 76m2, наспроти основното ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:41Nov stan vo Skaj City Kula C

Se izdava od Juni nov stan opremen so Ikea elementi vo kula C vo Skay...


650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:22Se iznajmuva dvosoben stan vo Aerodrom

Se iznajmuva nov stan vo Aerodrom -Niski reiziski trosoci -Posebn...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:06Nov nevseluvan stan vo Taftalidze

Se iznajmuva nov nevseluvan stan vo taftalidze - prizemje - niski re...


290 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:06Se izdava nov luksuzno overmen stan vo Aerodrom

Se izdava nov luksuzno opremen stan so posebna spalna soba vseliv ved...


340 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:06Се издава нов модерен стан во Џевахир.

Се изнајмува нов наместен стан во Cevahir Sky Sity зграда C, на 22 сп...


430 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:05Се издава нов стан, нова градба во Аеродром.

Се издава стан 50 м2 со 2 спални соби наместе,во нас.Аеродром на ул.М...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:05Се продава опремен стан во Аеродром од 43 м2 со паркинг

Се продава стан во Аеродром во непосредна близина на воените кули и п...


82.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:57  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo gradba 47m2 vo Aerodrom

Se prodava stan vo gradba 47 m2 so spalna soba i dve wc, stanot e na ...


80.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:56SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO MICHURIN

ШИФРА-1371 „ДЕЛТА“ агенција за недвижости, изнајмува намесетн двос...


260 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 16:18  НОВ ОГЛАС

Се продава нов стан во Мичурин

Се продава нов модерно наместен стан во Аеродром Мичурин кај железни...


1.850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:52  НОВ ОГЛАС

SE IZNAJMUVA NOV LUKS STAN VO CHEVAHIR SKY SITY BLOK A NAMES

Se iznajmuva nov stan vo Chevahir sky sity Blok A, Stanot e na 20 t...


650 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
800 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:50PRODAVAME NOV 32M2 DVOSOBEN STAN VO MICURIN

Prodavame stan vo Micurin vo Aerodrom . Stanot e novogradba ima 32m...


1.850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:47  НОВ ОГЛАС

Prodazba na nov gotov stan od 50m2 vo Micurin

Се продава нов готов стан од 50м2 во Мичурин на 3 кат во квалитетно и...


1.530 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:11  НОВ ОГЛАС

Се продава Стан во Аеродром, Скопје

Се продава стан во Аеродром. Локација: Во близина на хотел Русија ...


53.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:00KRATOK PRESTOJ - aerodrom (get kafe)

se izdava komplet namesten apartman so posebna spalna, internet, kabe...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:44IZNAJMUVAME NAMESTEN STAN VO AERODROM KAJ PIOM

Iznajmuvame namesten stan vo Aerodrom kaj Piom. Stanot ima 32m2 se n...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:42IZNAJMUVAME NOV STAN VO AERODROM KAJ PIOM

Iznajmuvame nov prazen stan vo blizina na Piom. Stanot e pogoden za k...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:42IZDAVAМ NOV STAN 50M2 FON I MERCEDES AERODROM NOVO LISICE

Издавам нов наместен стан кај Фон и Мерцедес во близина на Аеродром и...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:37PRODAVAME STAN VO DZEVAHIR VO KULA A

Prodavame stan vo Dzevahir vo kula A na 8mi kat Stanot se prodava na...


86.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:18Se izdava stan vo Micurin

Stanot e namesten i sloboden, so dve terasi koi ednata gleda prema vo...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:30Izdavam Nov Dvosoben Stan 57 m2 so Garaza Lisice

Odlicna lokacija! Dnevna! Spalna! Kupatilo! Terasa! Klima! Gara...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:23KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:08NOV TROSOBEN AERODROM SO GARAZA

SIFRA 19083 AGENCIJA VILA IZDAVA NOV NAMESTEN STAN VO STAR AERODROM ...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:03  НОВ ОГЛАС

Izdavam namesten stan 77m2 Aerodrom - TC Biser do pazarceto

Izdavam celosno namesten stan vo Aerodrom 77 m2 pozadi T.C Biser do p...


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Продавам стан во стар Аеродром

Продавам стан во стар аеродром, позади тобако 2 во високите кули. 12...


101.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава стан Тобако 2 NOV

Се издава стан кај Тобако 2- Порта Аеродром ,нов невселуван , целосно...


650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00СЕ ИЗДАВА ЕКСТРА НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРУН,СКОПЈЕ

СЕ ИЗДАВА ЕКСТРА НАМЕСТЕН СТАН ВО МИЧУРУН,СКОПЈЕ СТАНОТ Е КОМПЛЕТНО ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се продава дуплекс стан во Ново Лисиче

Se prodava stan dupleks 111m2 vo Novo Lisice pozadi benzinskata pumpa...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
166.500 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00KRATOK PRESTOJ-lux Apartment vo Jevahir

SHORT STAY-LUX APARTMENT VO JEVAHIR


1.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Izdavam Trosoben Stan Aerodrom Kapitol

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Agenci...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 12:58Apartman za kratok prestoj

Se iznajmuva nov namesten apartman za kratok prestoj so klima ,TV...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 12:49Se izdava nov nevseluvan stan

Se izdava nov nevseluvan stan kaj golemiot Tinex vo Aerodrom


290 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 12:17AERODROM kaj poliklinikata se iznajmuva nov opremen 50m2

AERODROM kaj poliklinika se iznajmuva nov stan 50 m2 celosno namesten...


16.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 12:12MICURIN se prodava nov nadgraden stan 75m2

MICURIN se prodava nov nadgraden stan 75m2 na 5-ti kat so parno lift....


75.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 12:11AERODROM sproti Rade Koncar 58m2

AERODROM spdoti Rade Koncar se prodava stan na 3/4 , 58m2 i 8m2 podru...


63.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
70.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 12:11Страна 1 од 123

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам