Скопје Центар
                           
10950 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVAAT 5 APARTMANI NA VODNJANSKA

Se izdavaat 5 apartmani na vodnjanska vo blizina na Medicinski fakult...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

08 мар 09:45Промовирано

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR

SE IZDAVA RENOVIRAN STAN OD 65 M2 VO STROG CENTAR. STANOT E PRAZEN A ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

09 мар 10:16Промовирано

СЕ ПРОДАВА АПАРТМАН НА ВОДНО, НАМЕСТЕН СО ПАРКИНГ

Комплетно опремен апартман на улица Елисие Поповски, блиску до Водња...


59.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Продавам стан во Нас. Пролет Центар

Станот се наоѓа во близина на Веро Џамбо, Олимписки базен, ОУ 11 Окто...


115.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 05:06NAMESTEN STAN VO KAPISTEC

Se izdava celosno opremen stan vo Kapistec so 1 spalna soba,kujna so ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:37STAN VO GRADSKI DZID

Se izdava opremen stan vo Centar vo Gradski Dzid za delovna namena od...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:35PRAZEN STAN NASPROTI DRZAVNA

Se izdava prazen stan vo Centar nasproti Drzavna Bolnica vo BISI obje...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:34MODEREN STAN VO CENTAR

Se izdava celosno opremen moderen stan vo Centar vo neposredna blizin...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:34PRAZNI STANOVI VO CENTAR

Se izdavaat 2 novi dosega nevseluvani poluprazni stanovi vo Centar. S...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:34GARSONJERA VO CENTAR

Se izdava celosno opremena i vednas vseliva garsonjera vo Centar vo n...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:32STAN VO BLIZINA NA RAMSTOR

Se izdava celosno opremen stan vo objekt so lift i greenje na struja ...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:32NAMESTEN STAN VO KAPISTEC

Se izdava celosno opremen stan vo Kapistec od 62 m2 na 1 sprat vo obj...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 23:32PONUDA NA STANOVI VO KISELA VODA

Se prodavaat novi - vednas vselivi stanovi vo Kisela Voda na 8/8 spra...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:59STAN VO KISELA VODA - 73 M2

Se prodava stan vo gradba vo Kisela voda od 73 m2 na 2 sprat vo objek...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:59STAN VO GRADSKI DZID

Se prodava celosno renoviran stan vo gradski dzid od 75 m2 na 1 sprat...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:56STAN KAJ PESTALOCI

Se prodava celosno opremen stan kaj Pestaloci na 1 sprat vo objekt so...


100.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:56STAN NA PARTIZANSKA

Se prodava stan na bul.Partizanski odredi vo neposredna blizina na Un...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:56Stan 50 Divizija, Centar, Skopje

Се продава одличен стан во Центар на ул. 50та Дивизија (кај МВР и кли...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:55PREUBAV STAN VO KAPISTEC

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Kapistec od 94 m2 od koj 88 m2...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:55STAN NA BUL.KLIMENT OHRIDSKI

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Centar nasproti Soboren hram v...


117.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:55STAN VO BLIZINA NA DRZAVNA

Se prodava stan vo neposredna blizina na Drzavna od 49 m2 na 5/5 kat ...


65.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:55STAN KAJ BUNJAKOVEC

Se prodava stan kaj Bunjakovec vo faza na zavrsna gradba - dupleks - ...


270.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:55STAN VO GRADA VO KAPISTEC - 104 M2

Se prodava stan vo gradba vo Kapistec gotov vo oktovmvri 2024 godina ...


252.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:55STAN VO GRADBA VO KAPISTEC - 119 M2

Se prodava stan vo gradba vo Kapistec gotov vo oktovmvri 2024 godina ...


255.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:54STAN VO GRADBA VO KAPISTEC - 49 M2

Se prodava stan vo gradba vo Kapistec gotov vo oktovmvri 2024 godina ...


98.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:54STAN VO GRADBA VO KAPISTEC - 93 M2

Se prodava stan vo gradba vo Kapistec gotov vo oktovmvri 2024 godina ...


201.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:54STAN VO GRADBA VO KAPISTEC - 93 M2

Se prodava stan vo gradba vo Kapistec gotov vo oktovmvri 2024 godina ...


201.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:54STAN NA SLAVEJKO ARSOV

Se prodava stan na ul.Slavejko Arsov od 80 m2 vo mal objekt na 2/4 sp...


130.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:54STAN NA VODNO

Se prodava stan na ul.Slavejko Arsov pod kompleks Panorama od 186 m2 ...


180.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:54STAN NA VODNO

Se prodava stan od 49 m2 na 2/2 sprat vo objekt so lift i greenje na ...


62.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:54STAN KAJ SOBOREN HRAM

Se prodava celosno opremen stan vo odlicna sostojba vo neposredna bli...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:54STAN KAJ KATOLICKA

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo neposredna blizina na Katolick...


85.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:53STAN NA PRIZEMJE OD 54 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt na 5 kata so ...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:53STAN NA PRIZEMJE OD 67 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt na 5 kata so ...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:53STAN NA 1 KAT OD 50 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:53STAN NA 1 KAT OD 36 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:53STAN NA 1 KAT OD 62 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:53STAN NA 1 KAT OD 42 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:53STAN NA 2 KAT OD 79 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:53STAN NA 3 KAT OD 52 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:53STAN NA 5 KAT OD 69 M2

Se prodava stan vo gradba vo Madzar Maalo vo mal objekt od 22 stana n...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:52STANOVI VO GRADBA VO KIRAMIDNICA - 81 M2

Se prodavaat stanovi vo graba vo Kiramidnica vo objekt so lift i parn...


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:34Se izdava luksuzen stan,3spalni,pogled,Centar

Se izdava luksuzen stan vo ekskluzivna zgrada vo Skopje,geanica megju...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:08Страна 1 од 274

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам