Теарце
                   
36 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw x3 3.0 moze zamena

Bmw x3 3.0 automatik Moze zamena so ponova kola Servisirana komplet...


10.500 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

24 мар 10:38E36 BMW 316i 75kw benzin plin

Pali vozi. Registrrirano do 15.03.2023. Samo kesh


1.300 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

23 мар 12:04Seat Leon 1.9 TDI moze zamena

Seat Leon 1.9 2007 261 000 km Smenet llamella kais ..ulje filteri Re...


4.500 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

22 мар 22:56Shitet/Se prodava Ford Mondeo 2.0 TDCI

Se prodava Ford Mondeo 2.0 TDCI 131 ps, na lance, god. 2006, pominati...


1 МКД
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

22 мар 18:17BMW DIZEL

Bmw Dizel PALI VOZI


2.500 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

21 мар 17:43Bmw 530

Kolata e servisirana vo dobra sojstoja Bez Zamena 071 363 773


6.200 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.700 €
Теарце / Тетово

Автомобили

17 мар 12:58RENAULT LAGUNA 2.2 DCI

RENAULT LAGUNA 2.2 DCI 150 ps Klima,greaci na sedista,original kuka...


3.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

14 мар 13:00Golf 5 1.6 tfsi, zamena

Socuvan Golf 169.000 km Cena 4300 Kolata e tip top bez mana mnogu c...


4.500 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

19 фев 17:19Mercedes SLK200

Se prodava mercedes slk200 so 120kw. Sostojbata e perfektna so 130.0...


9.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

29 дек 14:39Prodavam Audi A4

6300 eu


6.300 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

18 ное 22:14SEAT IBIZA 1.2

SEAT IBIZA 1.2 BENZIN AUTOMATIC 2011 sport Makedonska registracija


5.500 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

17 окт 21:33Suzuki Vitara

moze i zamena so mala kola


4.600 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

11 окт 14:52suzuki Maruti Gipsi

moze i zamena so mala kola


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

02 окт 19:12VW Golf na dobra sostojba

sve e ok


7.800 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

29 сеп 21:24Vw golf 6R 2.0

🇨🇭🇨🇭Vw golf 6R 2.0 🇨🇭🇨🇭


20.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

28 сеп 10:00Mercedes c220 Avantgarde

Mercedesot e ekstra socuvan, bez zamenk


По Договор
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

10 сеп 19:29OPEL ZAFIRA 2.2 BENZIN-PLIN ATEST REG. 9-2022g.

Opel Zafira 2.2 benzin-plin motor na lance,ekonomicna, 7 sedista, ate...


2.800 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

14 јан 14:34Golf 6 viti 2011

Golf 6 tdi


7.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

07 јан 11:20Ford Focus 2.0 tdci avtomatik 2010 Za Delovi

Ford Focus 2.0 Tdci avtomatik 2010 Za Delovi


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

04 ное 14:08SUBARU FORESTER DELOVI

DELOVI ZA SUBARU FORESTER


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

12 окт 22:49BMW - 316i M-Packet

Shitet Makina BMW- E46 316i M-Packet Viti:12/2003. Makina Eshte Ne Gj...


5.300 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

04 окт 13:00Peugeot Partner 1.6HDI - 2016god

Peugeot partner 2016 - 1.6hdi 90 Tempomat- navigacija - parking senzo...


4.500 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

27 авг 15:02BMW E91 318d 2011 god

BMW to e vo odlicna sostojba, EURO5, moze da se vidi i proba vo sekoe...


8.200 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

08 авг 01:08PASSAT B6 DSG

PASSATOT E VO ODLICNA SOSTOJBA FULL OPREMA -XENON -GREACHI NA ...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

22 јун 20:08MERCEDES GLK350

FULL


15.900 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

24 мај 16:54Golf V Plus 1.9 TDI

Golf V Plus 1.9 TDI - Tempomat - Klima - Greaci na sedista - L...


3.900 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

25 фев 13:00Automat ne 2.0 cdi

E seevisuar vetura eshte ne gjendje shume te mire per vozitje.


6.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

30 јан 14:44Кола е подобра состојба

Сервисиране све За повише иформаци контактирајте на тел бр:070524693


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

04 јан 22:471.6 Tdi 2011 mundet ndrim me golf 7

Servis komplet i bere


7.300 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

12 окт 08:05Se prodava Shitet Smart For Two

Mundet ndrim


1.400 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

12 авг 10:54Bmw 320i

Bmw e46 320i +plin 99god. 320.000 km novi zimski gumi,ulje filtr sme...


2.700 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

19 фев 15:50Audi A6 3.0 TDI Quattro

Ne gjendje te rregull E importuar nga Zvicra Liber servisi


По Договор
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

04 фев 00:06Bmw 118 d 2008 god

Se Prodava BMW 118 d 2008 god Zimski gumi Registracia do 11...


5.300 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

11 дек 14:25VW GOLF 1.9 TDI105 KS COMFORTLINE-08

_________. PRODADENA. ________ -DONESEN SO VOZENJE 1400 KM


5.600 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

15 авг 12:08VW GOLF 5 1.9 TDI - 2008

***PRODADENA*** -DONESEN SO VOZENJE 1400 KM -KUPENA OD PRV SO...


5.600 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

11 авг 17:23VW GOLF 1.9 TDI Blue Motion Highline-08

_______ PR0DADENA _________


5.800 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Автомобили

06 јул 09:25Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам