Подкатегорија:
                   
89 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR NA ULICA O. REVOLUCIJA

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR NA ULICA OKTOMVRISKA REVOLUCIJA SO KVADRAT...


1 €
или предлог цена
Денес 16:44Се издава стан под кирија за деловен простор!

СТАН ПОД КИРИЈА - ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР УЛ. ИЛИНДЕНСКА ББ СПРАТ 1 БР 3 Л...


1 €
или предлог цена
Денес 12:49Се продава деловен простор во строгиот центар на КУМАНОВО

Се продава деловен простор во строгиот центар на градот Куманово, во ...


1 €
или предлог цена
06 јун 15:16Се Издава магацински простор

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џа...


1 МКД
или предлог цена
06 јун 09:38Kancalarii i magacin vo Kumanovo 170m2

Izdavam deloven prostor od okolu 170 m2 . Kompletno namesten i oprem...


400 €
или предлог цена
05 јун 06:46Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 52m2 i podrumski del od 43m2 na bul.Okto...


1 €
или предлог цена
04 јун 21:22Se prodava ili Izdava deleoven objekt !!

Se prodava ili izdava deloven prostor.Vo koi se vkluceni sobi za pres...


290 €
или предлог цена
03 јун 09:57Se prodava il dava s kirija

Se prodava ili se dava s kirija objekt od 850 m2 vo inustriska zona ...


1.400 €
или предлог цена
03 јун 09:56Prodavam kombiniran stanben i deloven prostor

Info samo na ovoj broj 077511756 077511756 Se prodava dukjan i st...


49.000 €
или предлог цена
01 јун 18:14Se izdava magacinski prostor

Se iznajmuva industriski magacinski prostor od 200 m² so dopolnitelna...


10 €
или предлог цена
01 јун 10:08Se izdava magacin od 200 m2 vo s. Vojnik do mlin

Se izdava deloven prostor od 200 m2 opstina staro nagoricane opremeno...


По Договор
или предлог цена
31 мај 14:15KUMANOVO CENTAR

Iznajmuvam deloven prostor vo Kumanovo, centar, pocetok na ul. Mosa P...


1 €
или предлог цена
30 мај 14:05PRODAVAM - MENUVAM ZA KOLA, IZDAVAM

Menuvam trafika za kola ili drugo - dajte ponuda , izdavam za 3000 de...


700 €
или предлог цена
25 мај 14:12Se izdava objekt za rabotilnica, fabrika ili dr.

►Se izdava deloven prostor vo industriska, Bedinje Kumanovo, na najub...


По Договор
или предлог цена
24 мај 16:44Se izdava objekt za magacin vo Kumanovo.

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
24 мај 16:44Se izdava deloven prostor vo Kumanovo

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
24 мај 16:43Se izdava dukan Bul.Oktomvriska revolucija 80 m2

Sproti gradska pekara Glavna uluca 2 vleza 80 m2


450 €
или предлог цена
23 мај 21:32Индустриски објект во индустриска зона Карпош

Се продава нов индустриски објект во индустриска зона Карпош, ул.7 б...


1 €
или предлог цена
23 мај 11:12Се издава/продава деловен простор.

Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите маш...


1.100 €
или предлог цена
21 мај 19:40Se izdava deloven prostor 330m2 vo naselba Karposh

Se izdava deloven prostor pogoden za kancelarii, izlozben ili magacin...


1 МКД
или предлог цена
21 мај 19:40ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ СО СИЛОСИ ВО КУМАНОВО

Деловни објекти + 3 Силоси запишан на ИЛ 1201 за КО Биљановце - ВОНГР...


19.589.235 МКД
или предлог цена
18 мај 11:05ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КУМАНОВО

Деловен Простор запишан на ИЛ 71110 КО Куманово, во вкупна површина о...


3.660.921 МКД
или предлог цена
17 мај 09:25Prostori

Se izdava prostoria struja industriska vodo vo ulaz na dvete strani...


123.456.789 €
или предлог цена
24 апр 13:08Prostoria

Se izdava prostoria od 840m2 bez stubovi 2 ulaza struia voda ulaz so ...


1.350 €
или предлог цена
11 апр 00:40Се издава деловен простор од 15 м2, лоциран во судската пала

Се издава деловен простор од 15 м2, лоциран во судската палата, ведна...


250 €
или предлог цена
08 апр 21:04Se iznajmuva stanben ili deloven prostor

Se iznajmuva stanben ili deloven prostor vo centar na Kumanovo, ulica...


По Договор
или предлог цена
30 мар 10:23Се продава деловен објект.

Ви проследуваме понуда за продажба на недвижен имот. Се продава дело...


270 €
или предлог цена
28 мар 16:38Objekat

Se prodava objekt 1400m2 -dvor 3000m2 ? Sredeno sfe komplet renoviran...


123.456.789 €
или предлог цена
12 мар 22:44Podrumski Deloven prostor na Treta MUB

Se prodava! Podrumski (deloven) prostor so povrsina od vkupno 111 m2...


665 €
или предлог цена
10 мар 10:35SE PRODAVA OBJEKT

Prodavam objekt na 15 km od Kumanovo vo opstina Staro Nagoricane vedn...


1 МКД
или предлог цена
08 мар 08:13Iznajmuvanje na Magacinski prostor

Se izdava deloven objekt za magacin ili proizvodstven pogon nova gr...


150 МКД
или предлог цена
07 мар 20:33Objekt

Se prodava objekt od 1320 m2 vo industriska zona kumanovo poseduva go...


250 €
или предлог цена
05 мар 12:58Се издава простор 145м2 за одредени деловни дејности

Се издава простор 145м2 за одредени деловни дејности. Просторот се на...


1 €
или предлог цена
09 фев 09:59SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA KUMANOVO LOKALITET ,,STAR P...


1 €
или предлог цена
02 фев 14:25Se prodava deloven objekt

Se prodava deloven objekt na Ul. Mosa Pijade karsi kiflara Fres Ze...


20.000 €
или предлог цена
22 јан 17:03Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven objekt:povrsina 52m2i podrumski del 43m2 na bul Okt...


400 €
или предлог цена
14 јан 10:18Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 35 м2 во петтокатница на плоштад.


1 МКД
или предлог цена
26 дек 20:40Se prodava deloven prostor

Se izdava deloven prostor ,pogoden za sekakov vid na rabota,raspolaga...


По Договор
или предлог цена
20 дек 15:39se izdava deloven prostor

se izdava deloven prostor 54 m2 lokalitet star palas, vtor sprat


300 €
или предлог цена
16 дек 14:49ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 55 м2 КУМАНОВО

Во центарот на Куманово под поранешен ресторан "Рим Парис" на "Трет...


1.111.111 €
или предлог цена
13 дек 14:58Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам