Струга
                           
335 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartman Evro Hotel

Apartman vo Evro Hotel so pogled na ezoroto Apartmanov poseduva cist...


27.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 мар 22:03Промовирано

Se prodava zemjiste na patot Ohrid-Struga (Mislesevo)

Se prodava zemjiste so povrisina od 3315 m2. Zemjisteto se naoga na m...


По Договор
или предлог цена
19 мар 12:04Промовирано

Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:26PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO

EXKLUSIVNOO MESTO PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO PRVA LINIJA 2175 m2 E...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:26СЕ ПРОДАВА НИВА/ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива/плац - КП 2219/2 со површина од 1.968 м2 до главниот ...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 14:07Shitet pllac 80m2 ne rrugen Boro Duni ne Struge

Shitet pllac prej 80m2 ne rrugen Boro Duni ne Struge.Cmimi 300 euro p...


24.000 €
или предлог цена
Вчера 13:30Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava delolven prostor vo atraktivna ulica vo Struga nasproti Ba...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 13:29Se prodava deloven prostor vo Struga

Se prodava deloven prostor vo atraktivna ulica vo Struga.Vo momentot ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 13:29Se izdava stan kaj Fatitrejd Struga

Se izdava stan kaj Fatitrejd struga 66 m2 stanot i 46 m2 terasa za po...


250 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:00Se prodava niva(plac) na samiot pat Struga-Ohrid

Se prodava plac na samiot pat Struga-Ohrid na 200 metra od ucilisteto...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:12Се Продава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга,со Прекрас

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро, ✅Станот се наоѓа на ул. Пар...


85.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 10:00Земјиште во Горно Татеши

Се продава земјиште во Горно Татеши Контакт Viber 00 43 676 5554979


10 €
или предлог цена
25 мар 18:15Се продава земјиште во Езерски Лозја

Се продава земјиште во Езерски Лозја во близина АС - кампот Контакт...


1 €
или предлог цена
25 мар 18:15Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste.


35 €
или предлог цена
25 мар 14:51plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 PLACOT E NA PRVA LINIJA NA KO...


25 €
или предлог цена
25 мар 13:35Mislesevo Struga !!!

Se prodava plac 1100 m2 vo centarot na selo Mislesevo - Struga, pozad...


80 €
или предлог цена
25 мар 11:28Plac vo Mislesevski Pat !!!

Prodavam plac vo Mislesevski Pat od 10800 m2,pogoden za izgradba na f...


50 €
или предлог цена
25 мар 11:27Plac do Yahja Kemal - 450 m2

Se prodava plac na Magistralen Pat, Pomdolje-Kafasan, do Yahja Kemal....


25.000 €
или предлог цена
25 мар 09:47Stan vo Struga

Vo plavi lameli -Stanot e kompletno renoviran 2020-ta i ne e koriste...


79.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
81.000 €
Струга

Станови

25 мар 05:45Baram stan pod kirija za dolg prestoj

Baram stan ili kuka pod kirija vo Struga Po moznost vo okolinata na ...


10.000 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

24 мар 20:11Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 мар 19:24PLAC VO STRUGA

Se prodava PLAC Vo Struga na glavniot pat Mislesevo za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
24 мар 19:24FOR RENT 2

Se izdava za podolg period Jepet me qira per perjudhe me te gjat K...


320 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 мар 03:33Купувам стан во Струга

Барам половен мал стан во Струга. Да не е на север и ништо повисок од...


25.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 мар 02:35СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


6 €
или предлог цена
23 мар 19:38СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С. МИСЛЕШЕВО

Се продава нива - КП 84/2 во с. Мислешево со површина од 4.219 м2. Це...


4 €
или предлог цена
23 мар 19:38Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

23 мар 13:31Gotovi Kuki

Izrabotuve sekakov vid na Gotovi montazni Kuki,komplet kluc na raka v...


300 €
или предлог цена
- 29 % Попуст
420 €
Струга

Куќи / Вили

23 мар 11:11Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

23 мар 10:26Нива Плац

Се продава нива со 2765м2 Во селото ЛОЖАНИ Струга Нивата се наоѓа...


По Договор
или предлог цена
22 мар 22:25Apartman Evro Hotel

Apartman vo Evro Hotel so pogled na ezoroto Apartmanov poseduva cist...


27.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

22 мар 22:03Stan Cena po dogovor

Stanot poseduva 2 spalni sobi,golema dnevna soba,2 tualeti,1 pomosnik...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

22 мар 21:52SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

SE IZDAVA MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ NA VASITE GOSTI I DELOV...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

22 мар 11:44SE IZDAVA STAN

Se izdava Stan od 57 m2, za kratok - PRENOCUVANJE ili podolg prestoj ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

22 мар 11:44Plac do Evro hotel Struga

Se prodava plac od 2130 kvadrati vo blizina na Evro hotel Struga 500 ...


70 €
или предлог цена
22 мар 10:01Se prodava niva vo s Livada

Se prodava niva vo s Livada nivata e 6000m cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
22 мар 10:00Se prodava Apartman vo Evrohotel

Se prodava ekstra apartman vo Evrohotel vo Struga.Renoviran so smenet...


28.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 мар 16:20Apartmani vo Radozda

Vila Srna apartmani so pogled na ezero kompletno opremeni ,kujna , tv...


1 €
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

21 мар 16:20NOV DUPLEKS STAN SO POGLED NA 100M OD EZERO

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpeza...


790 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
900 €
Струга

Станови

21 мар 14:40Продавам стан во Центар на Струга

Се продава стан во центар на Струга со прекрасен поглед на две страни


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
900 €
Струга

Станови

21 мар 13:48FOR. RENT

Se izdava na podold period namesten Jepet me qira per perjudh me te g...


300 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 мар 13:00Se prodava nov stan so imoten list vo Struga

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

21 мар 11:12Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам