Аеродром
                           
6267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Popravka na PVC prozori i vrati. Brza i kvalitetna usluga

Popravka na PVC prozori i vrati. *** Zamena na skrseni delovi od meh...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

13 мар 16:55Промовирано

Се продава Стан во Аеродром, Скопје

Се продава стан во Аеродром. Локација: Во близина на хотел Русија ...


53.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

30 мар 14:09Промовирано

ЕВТИНО РЕНОВИРАН ПРАЗЕН СТАН -Скопјанка /Аеродром - 64м2

Се продавa стан СКОПЈАНКА во Аеродром 63м2 / цена 1380 евра /м2 Вед...


1.380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

30 мар 10:39Промовирано

Се продава четирисобен стан во Ново Лисиче / Novo Lisice

Се продава четирисобен стан (95м2 - 3 спални соби, дневна, кујна, 2 б...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:07Se prodava garazno mesto vo Aerodrom

Se prodava garazno mesto vo kompleks Urban garden vo Aerodrom na bul....


7.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 08:34***Plac vo gorno Lisice 2067m2 so objekt***

Prodavam zemjiste vo Gorno Lisice vo mestoto vikano Ograda koe se nao...


17 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 08:29PRODAVAM STAN DUPLEKS 100m2

Se prodava stan 100m2 na dve nivoa so centralno greenje, klima, lift,...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:27Нива-плац помеѓу Долно-Горно Лисиче место Бабајлија

Нивата е во втор ред Квадратура 844м2 со можност за уште 3 ниви по ...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:13Iznajmuvam plac

Iznajmuvam plac od 6000 m2 do asfalten pat pogoden za gradezni matr...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:12Издавам барака

Издавам комплет наместена трособна барака со посебен влез и дворно ме...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 03:16СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ - СПРОТИ РАМСТОР

ШИФРА: 2043S ЦЕНА: 85.800 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава тр...


85.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 01:15СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО CEVAHIR SKY CITY

ШИФРА: 2054S ЦЕНА: 86.000€ КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава намес...


86.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 01:13СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО CEVAHIR SKY CITY

ШИФРА: 2037S ЦЕНА: 120.600 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава...


120.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 01:13СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН - ВО НОВО ЛИСИЧЕ

ШИФРА: 2065S ЦЕНА: 100.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава тро...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 01:11СЕ ИЗДАВА ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - CEVAHIR SKY CITY

ШИФРА: 1496R ЦЕНА: 650€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


650 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
800 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 01:10СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО CEVAHIR SKY CITY

ШИФРА: 1138R ЦЕНА: 300€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 01:08СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - СПРОТИ CAPITOL MALL

ШИФРА: 1507R ЦЕНА: 350€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


350 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
370 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 01:08СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО CEVAHIR SKY CITY

ШИФРА: 1239R ЦЕНА: 550€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 01:07СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО CEVAHIR SKY CITY

ШИФРА: 1227R ЦЕНА: 490€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


490 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 01:06Издавам соба во спрат од куќа во населба Лисиче

За студентка или вработена со заедничко делење на дневна, кујна и куп...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

Вчера 22:22SE PRODAVA PLAC VO DOLNO LISICE

SE PRODAVA PLAC VO DOLNO LISICE 1250m2 cena 30evra za m2. KONTAKT ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:08Se izdava parking garaza

Podzemen parking vo novo lisice na bulevar fevruarski pohod vednas do...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Вчера 21:53PVC PROZORI I VRATI SO VRVEN KVALITET OD SALAMANDER I VEISS

Izrabotuvame prozori i vrati so vrven kvalitet od germanskiot profil ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 21:36Luksuzna Vila

Се изнајмува или продава луксузна куќа-вила во населба Лисиче. Се изн...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:16Луксузна Куќа во Лисиче

Се продава или изнајмува луксузна Куќа во населна Лисиче. Исклучиво з...


250.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:16MODERNO OPREMEN STAN 60 m2 NA 1 KAT SE IZDAVA

VO AERODROM VO ZGRADATA NA BANKITE SE IZDAVA MOSERNO OPREMEN STAN 60 ...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:43  НОВ ОГЛАС

prodavam stan vo dzevahir 67m 11sprat namesten

prodavam stan vo dzevahir 67m 11sprat kula a....namesten kompl...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:37  НОВ ОГЛАС

Se izdava nov luksuzno namesten stan na Gevahir Sky City

Se izdava nov luksuzno namesten stan na 8mi kat vo kompleksot Cevahir...


4 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:09Prodavam plac 520m2 vo Bel Kamen-Radišani

PRODAVAM PLAC 520 M2 VO BEL KAMEN-RADIŠANI NASPROTI BENZISKATA PUMPA ...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:47Се продава куќа

Се продава куќа на ул.Ѓорѓи Капче 47 во населба Лисиче ( последна 27ц...


123 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:25Se prodava niva

Se prodavaat 2 nivi so povrsina od 1200m2,vo s.Dobri dol na 15 km od ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:02  НОВ ОГЛАС

Се издава наместен стан во Аеродром.

Издавам наместен стан во општина Аеродром, во близина на ПИОМ, односн...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:56  НОВ ОГЛАС

Се издава стан 50м2 во нова градба во Аеродром.

Се издава стан 50 м2 со 2 спални соби наместен цел..


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:40  НОВ ОГЛАС

AПАРТМАН ЗА КРАТОК ПРЕСТОЈ

MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ ZA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:38Apartman za kratok prestoj

MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ ZA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:37Се издава убаво луксузно станче во Аеродром.

Станот се наоѓа на 200 метри од Џевахир кулите.


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:19  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan vo Novo Lisice

Se iznajmuva nov namesten stan od 67m2 vo Novo Lisice,vo zgrada na Ad...


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:48Se prodava komplet renoviran stan vo Novo Lisice

Se prodava komplet renoviran stan ( elektricna i vodovodna instalacij...


85.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:48Se izdava stan vo Aerodrom

Se iznajmuva namesten stan od 60m2 pozadi Tri Biseri vo mirna okolina...


240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:48SE IZDAVA 50m2

Se izdava deloven prostor 50m2 vo aerodrom sproti Equilibrium na prv...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 17:45Се продава плац во урбаниот дел на Стопански двор

Се продава плац во урбаниот дел на Стопански двор / Stopanski dvor. П...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 17:42Stan 88 m2 - N.Lisice karsi Lisa

Se prodava stan 88 m2 na dve nivoa vo Novo Lisice karsi Lisa vo crven...


93.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:29Stan na den- kratok prestoj

Izdavam stan na dnevna osnova. Prekrasen, luksuzno namesten, renovira...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:04Страна 1 од 157

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам