Тетово
                           
586 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan od 112m2 na 1 KAT novogradba

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan na 1 kat od 112m2 izgr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00Промовирано

LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Денес 09:40Промовирано

Se izdava stan so 3 sobi vo Przova bavca

Stanot se izdava isklucivo na podolg vremenski period, so depozit i n...


170 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 18:36  НОВ ОГЛАС

Се продава стан во строг центар на Тетово

Се продава стан на улица Маршал Тито бр. 8 - 1 спрат, стан бр. 2 - ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00Stan od 112m2 na 1 KAT novogradba

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan na 1 kat od 112m2 izgr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00CHANAK prodava extra dupleks vo strog centar na top lokacija

👍EXTRA ponuda vo CHANAK agencija👍 -Prodažba na stan DUPLEX vo stro...


126.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00FENOMENALEN STAN 58 M2 FULL OPREMEN VO STROG CENTAR

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan-novogradb...


78.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00NOVOGRADBA so dve spalni vo strog centar VEDNAŠ VSELIV

TOP TOP TOP ponuda vo CHANAK agencija 💣💣💣 Prodažba na stan NOVOGR...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00NOV STAN SO 2 SPALNI SPROTI TEKSTILNO

📣INTERESNA PONUDA vo agencija CHANAK PRODAŽBA NA NOV STAN NA 3 KAT,...


73.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00CHANAK PRODAVA FULL OPREMEN STAN PO 750 EURO ZA M2

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan ,komplet ...


750 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR TETOVO

Se prodava stan vo centarot na gradot nad kafic Infinity poveke info ...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:09LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Денес 09:40Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


63.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 19:46Се продава реновиран стан во Центар

Се ПРОДАВА реновиран стан во Центар. Станот има 87 м2, на 3-ти кат и...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 16:58Се издава стан веднаш позади зградата на Општина Тетово

Се ИЗДАВА стан од 40 м2 во зграда на локација веднаш позади зградат...


200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 16:57Nov stan od 112m2 vo strog centar na Tetovo

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan od 112m2 izgraden so v...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:02Se iznajmuva stan od 44m2 vo Tetovo - Tetovcanka

Se izdava stan od 44m2 so edna spalna soba vo Tetovo vo blizina na Ži...


230 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:01SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 107 m2

Objekton e so povrsona od 107m2 i + podrum od 8m2.Se naoga kaj "VERO...


1.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 08:02Se prodavaat stanovi vo izgradba na ul.: 29 Noemvri, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija n...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 19:31Stanovi vo izgradba

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na apartmani vo izgradba so lokacija...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 19:31Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 19:29Se prodava stan od 78m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


89.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 19:28Se prodava stan zatvorena karabina vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan zatvorena karabina vo: Blok...


795 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 19:27Se prodava stan na ul.: 29-ti Noemvri vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: 29-ti Noemvri vo Te...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 19:27Se prodava objekt(zgrada) + lokali na Ilindenska, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Objekt (zgrada) + lokali na Ilin...


1.599.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 19:26Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 19:26Se prodava stan na ul.: Jane Sandanski vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: Jane Sandanski vo T...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 19:26Se prodava stan vo gradba vo Strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan-novogradba vo Strog Centar ...


129.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 19:26Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 19:26Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan,graden 1998god,moderno renoviran celosno vo 2...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 16:23Banesë në Tetovë 100m larg USHT

Shitet banese ne Tetovë, 100m prej fakultetit te shkencave natyrore. ...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 мар 15:51Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

17 мар 23:30Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


750 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
59.999 €
Тетово

Станови

17 мар 22:51Se prodava luksuzen stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


116.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 мар 14:19Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


72.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 мар 14:19Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Przhava Bavca vo Tetovo....


72.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 мар 14:18Banes me qira ruga ilindenska Tetovo.

Stanot se izdava kompleten e opremen, ima 85m2, vo ilindenska ulica o...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 мар 12:53Premuim ponuda na stanovi vo gradba na odlična lokacija

Premuim ponuda vo CHANAK agencija 🥇 Prodažba na stanovi vo gradba v...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 мар 10:02TOP deloven prostor-NOVOGRADBA vo centar na prometna ulica

👍ATRAKTIVNA ponuda vo CHANAK agencija👍 -Prodažba na deloven prosto...


179.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 мар 10:00NOVOGRADBA SO 3 SPALNI POZADI PUNTO VERDE

👉EKSKLUZIVNA PONUDA na STAN- NOVOGRADBA samo vo agencija CHANAK Se ...


136.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 мар 10:00Komplet opremen stan so 2 spalni kaj Sudot vo Tetovo

Fenomenalna ponuda vo agencija CHANAK📣📣Prodažba na stan-novogradba ...


74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 мар 10:00Duplex so 4 spalni vo strog centar so extra cena

👉NEVEROJATNA ponuda vo CHANAK agencija👈 Prodažba na DUPLEX stan vo...


94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

17 мар 09:59Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам