2040 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4 TDI SO KLIMA SUPER SOSTOJBA

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2002 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA PODVOZJE I MOTOR S...


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

18 мар 08:22Промовирано

Mercedes Benz Ml 320 cdi

Mercedes Ml 320cdi 2006god Registriran cela god diesel 224ks ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

08 мар 23:11Промовирано

Top MAZDA 6 2.0 DIESEL

MAZDA 6 2.0 DIZEL VO TOP SOSTOJBA EXTRA SOCUVANA ▶️REG. 03/2024 ▶...


3.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:24Промовирано

GOLF 6 1.6 TDI

GOLF 6 1.6 TDI 2011 GOD VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SERVISIRAN...


7.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:38Aluminski banazi za ford

Aluminski bandazi za ford fiesta Felgite se skoro novi i so novi gumi...


Денес 18:01Ford fiesta 1,6 diz 95 ps tempomat

Fiestava e vo odlicna sostojba so full oprema So zelen karton Smenet ...


6.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 18:01Gumi 255 35 19

Gumite se vozeni edna sezona 2 kom 225/40/19 2 kom Za bmw f30


220 €
или предлог цена
Денес 18:00  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA

Se prodava Opel Corsa 1.2 benzin / plin so atest Duplo pedali so ates...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:59Top MAZDA 6 2.0 DIESEL

MAZDA 6 2.0 DIZEL VO TOP SOSTOJBA EXTRA SOCUVANA ▶️REG. 03/2024 ▶...


3.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:24Letni gumi Tigar Sigura 175/70 R14

Gumite se vo odlicna sostojba . Cenata za 4 gumi e 60 evra.


15 €
или предлог цена
Денес 16:07Felni 15" so letni gumi 195/65 R15 5x114.3 za Hyundai, Kia,

Aluminiumski felni 15" vo odlicna sostojba kako i letni pnevmatici Ha...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Денес 16:07Golf 19 Tdi 105 ks full got 2007 Full

Vozilloto je vo solidna sostojba ot oprema ima:Abs.Esp.Servo.Tempomat...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:54Hamachi Martineli 50c. 2tak

2012 god. 15.000 km


450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
470 €
Денес 15:49VW Golf 3 1.9 TDI 90 KS Full 1997

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:41  НОВ ОГЛАС

Bmw 320d ***2001***

Bmw e46 320d 136ks Reg:10/2023 so zelen Karton info:070258885 M...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:00Drven Volan Mahagon internacional za po stari koli.

Volan od drvo, (Mahagon) Internacional, može da se menuva gllavata n...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:52Al.Bandaži za Audi 19ki so Novi Sava Gumi 255 35

Aluminski Bandazi za Audi 5x112 8.5J ET 38 Jwl Wia: Originall...


Денес 14:51PLINSKI URED LANDI OMEGAS PLUS

PLINSKIOT URED E VO ISPRAVNA SOSTOJBA.


130 €
или предлог цена
Денес 14:29Alfa 159 2.4 jtdm 200KS AVTOMATIC TOP

ODLICNA SOSTOJBA MOTOR BRZ, MENUVAC ODLICEN ODLICNO SOCUVANO VNATRE I...


4 €
или предлог цена
- 92 % Попуст
49 €
Тетово

Автомобили

Денес 14:05Zemiodellski mashini (site versti)

Site versti za zemiodellski mashini plug,senovertac ,perskalica prik...


1 €
или предлог цена
Денес 13:52Bmw e46 318 benzin plin moze i zamena

Bmw e vo odlicna sostojba red servisi klima funkcionalna moze i zamen...


2.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:40Peugeot 107 CH Reg cella godina...

Peugeot 107 1.0 Benzin God.2012 Reg cella godina Abs Airbag El ...


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:02  НОВ ОГЛАС

VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110ks 2009

- VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110ks 2009 - KOLATA E REDOVNO SERVISIRANA ...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Mitsubishi pajero 2.5td

Mitsubishi Pajero 2.5td intercooler 1996 registrim + karton te gjelbe...


8.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Golf 19 Tdi 110 PS God 1999 Kabriolet

Vozilloto je Vo ekstra sostojba ot oprema ima :Abs.Servo.Greaci na se...


2.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:26Sedishte za Biciklo

Sedishte za Biciklo za pozadi za decata


50 €
или предлог цена
Денес 12:05  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 7

Се продава одлично зачувана редовно сервисирана , без ниту една забе...


12.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:02Magneti za Skiji

Magneti Za Skiji So dve klucevi Novi


60 €
или предлог цена
Денес 12:01  НОВ ОГЛАС

DOBRi Biciklli

1 STOKE 2 CUBE 3 ROCKRiDER 4 WHEELER5


333 €
или предлог цена
Денес 11:54  НОВ ОГЛАС

BICIKLi Doneseni od CH.

Bicili su .ispravni Donesini od C.H Cena po biciklo Od 120 ...


150 €
или предлог цена
Денес 11:46  НОВ ОГЛАС

Elek.Biciklo...Elek trotinet

Elektricno Biciklo Mnogu ispravno Komplet je sa punjacom × shmigav...


333 €
или предлог цена
Денес 11:34  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA 1.7 CDTI FUL 2005/04G.

Corsata e vo dobra sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.350 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:24KIA RIO 1.5 CRDI FUL KAKO NOVO

Kiata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.550 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:24RENAULT MEGANE 1.9 DCI FUL TOP SOSTOJBA

Meganot e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozj...


1.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:24VW.TOURAN 1.9 TDI 77KW.DSG 2007/06G PERFEKTEN

Touranot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor menu...


4.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.850 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:24OPEL ZAFIRA A 20 DIZEL FUL ODLICNA

Zafirata e vo odlicna sistojba kako nadvoresno vnatresno motor podovz...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:24OPEL VECTRA 2.2 BENZIN PLIN ODLICNA

Vectrata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno.Ima f...


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:24OPEL VECTRA 1.8 BENZIN

Vectrata prema godinite e vo solidna sostojba.Od oprema poseduva serv...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:24RENAULT KOLEOS 20DCI 4X4 150KS KAKO NOV

Koleosot e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvoz...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:24Renault clio 1.5 dci

Renault clio 1.5 dizel 2013 god voziloto e vo besprekorna sostojba se...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:11GOLF 6 1.6 TDI 2009 GOD

GOLF 6 1.6 TDI 77KW 105 k.s 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJ...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:10VW Golf 7 2.0 TDI

Marka: VW Model: Golf 7 Tip motor: 2.0 TDI Bluemotion technology Sila...


13.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:53Opel corsa 1.5 td 1999 god full oprema odlicna

Se prodava. İnfo 070 640 777 Opel corsa 1.5 td izuzu motor Odl...


1.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:41Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам