Тетово
                   
1044 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mitsubishi pajero 2.5td

Mitsubishi Pajero 2.5td intercooler 1996 registrim + karton te gjelbe...


8.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

SEAT IBIZA 1.4 TDI SO KLIMA SUPER SOSTOJBA

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2002 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA PODVOZJE I MOTOR S...


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

18 мар 08:22Промовирано

GOLF 6 1.6 TDI 2009 GOD

GOLF 6 1.6 TDI 77KW 105 k.s 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJ...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:10Промовирано

Audi A3 2.0 tdi

Audi A3 2.0tdi G.2011 Starstop Komandi na volan Tempomat Navi d...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 16:21FIAT PUNTO 1.4 TURBO

Se prodava Fiat Punto 1.4 benzin Turbo,2009 godina ,uvezena od Svajca...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:40VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina

Se prodava VW EOS 2.0TDI 8V 2007 godina ,manuellen 6st menuvac,103kw-...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:39SKODA OCTAVIA 2.0 DSG 4x4

Se prodava Skoda Octavia 2.0 TDI,2017 godina,DSG menuvac pogon na sit...


17 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:39NISSAN MICRA 1.6SR

Nissan Micra 1.6 SR,benzin, 2006 godina,153.xxx km uvezeno od Svajcar...


4.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:39SEAT ALTEA 2.0 FR

Seat Altea 2.0 FR,125kw-170ps,2006 godina,manuellen menuvac 6st.,klim...


4.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:39SSANGYONG- ACTYON 20 HDi 4×4 God 2006

Vozilloto je vo solidna Sostojba ot oprema poseduva :Abs.Servo.Cd rad...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:13VW Golf plus

070 946 799


4.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.200 €
Тетово

Автомобили

Денес 15:00Opel Astra H GTC benzin plin

Prodavam Opel Astra H GTC, 2008 godina, 1.4 benzin/plin 66kw so lance...


3.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:20Bmw E90 320 D 163ks

Bmw 320 Prva Registracia vo mk Motor menuvac perfekten Zacuvan...


4.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 14:10VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110ks 2009

- VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110ks 2009 - KOLATA E REDOVNO SERVISIRANA ...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Mitsubishi pajero 2.5td

Mitsubishi Pajero 2.5td intercooler 1996 registrim + karton te gjelbe...


8.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00OPEL CORSA

Se prodava Opel Corsa 1.2 benzin / plin so atest Duplo pedali so ates...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:13GOLF 4

Golf 4 SDI 99 kolata e vo dorba sostojba Ima reg do 05 mesec Info...


1.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:38  НОВ ОГЛАС

4x100 16 felni, felgi, bandashi opel corsa astra meriva

felni 4x100 16 so odlicni gumi!! Opel Astra Corsa Meriva I osta...


270 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:05VW GOLF 7

Се продава одлично зачувана редовно сервисирана , без ниту една забе...


12 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.700 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:55VW GOLF 7.5 GTD 2.0 184 Ps DSG - 2017

𝗩𝗪 𝗚𝗢𝗟𝗙 𝟳.𝟱𝗚𝗧𝗗 𝟮.𝟬 𝟭𝟴𝟰𝗣𝘀 𝗗𝗦𝗚 -𝟮𝟬𝟭𝟳 🏁SPORT ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:43Bmw 318tds klimatronik 66kw

Se prodava bmw 318 tds 66kw / 88KS 97 godina, mnogu zacuvano vozilo s...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:33  НОВ ОГЛАС

Peugeot 107 CH Reg cella godina...

Peugeot 107 1.0 Benzin God.2012 Reg cella godina Abs Airbag El ...


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:11Ww Turan 1.9 Tdi 6 Berzini Higline

Registriran 1 God Novi Zimski Gumi,Ubav Enterier, Servisiran Proverka...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:02Suzuki Swift 1.3 Benzin 4x4 Swiss Keyles

Nosen od Swiss Plateno Do Registracia, Keyles Sistem Bez Kluc se Pali...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:02KIA RIO 1.5 CRDI FUL KAKO NOVO

Kiata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.550 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:55RENAULT MEGANE 1.9 DCI FUL TOP SOSTOJBA

Meganot e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozj...


1.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:55OPEL ZAFIRA A 20 DIZEL FUL ODLICNA

Zafirata e vo odlicna sistojba kako nadvoresno vnatresno motor podovz...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:55OPEL VECTRA 2.2 BENZIN PLIN ODLICNA

Vectrata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno.Ima f...


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:55OPEL VECTRA 1.8 BENZIN

Vectrata prema godinite e vo solidna sostojba.Od oprema poseduva serv...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:55RENAULT KOLEOS 20DCI 4X4 150KS KAKO NOV

Koleosot e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvoz...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:55OPEL CORSA 1.7 CDTI FUL 2005/04G.

Corsata e vo dobra sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.350 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:55Range Rover

Se prodava Range Rover 2009 godina 3.6 Dizel so 300KS Mehanicki Top...


11.999 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
13.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:28Top MAZDA 6 2.0 DIESEL

MAZDA 6 2.0 DIZEL VO TOP SOSTOJBA EXTRA SOCUVANA ▶️REG. 03/2024 ▶...


3.100 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:46Najubaviot Bmw 630i 2006 godina

Najubaviot 630 na pazarot,so realni 131000km so servisna istorija,se ...


12.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 20:54Audi A3 sportback 1.9 UNIKAT

Se prodava Audi a3 so projdeni 201000km kolata ja imam 3 godini i sek...


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:52AUDI A5 SportBack 2.0 TDI // Automatic //

AUDI A5 SportBack 2.0 TDI // Automatic // - 2011 - REG + ZELEN 17.10....


13.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:42  НОВ ОГЛАС

RENAULT MEGANE SCENIC 1.9 DCI

RENAULT MEGANE SCENIC 1.9 DCI - 2007 - REG 21.02.2024 - KLIMATRONIC -...


2.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:38  НОВ ОГЛАС

PASSAT B6 2.0 TDI 125kw // Automatic / F1 //

PASSAT B6 2.0 TDI 125kw // Automatic / F1 // - 2006 - REG + ZELEN 26...


5.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:33  НОВ ОГЛАС

GOLF 6 1.6 TDI

GOLF 6 1.6 TDI 2011 GOD VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SERVISIRAN...


7.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:38Ford fiesta 1,6 diz 95 ps tempomat

Fiestava e vo odlicna sostojba so full oprema So zelen karton Smenet ...


6.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:01Golf 19 Tdi 105 ks full got 2007 Full

Vozilloto je vo solidna sostojba ot oprema ima:Abs.Esp.Servo.Tempomat...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:54VW Golf 3 1.9 TDI 90 KS Full 1997

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:41Bmw 320d ***2001***

Bmw e46 320d 136ks Reg:10/2023 so zelen Karton info:070258885 M...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:00Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам