Охрид
                   
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCANIA 6X4 KIPER 15m3

Scania R480 6x4 kiper 2008 godina Kamionot e vo perfektna sostojba s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Камиони

30 мај 20:53Промовирано

Prevoz Transport so tamce kiper

Prevoz na: Pesok Sut Mebel (selidbi) Gradezni materijali I slic...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

02 јун 21:05Sanduk Sandak 6.5m

6.5m na 2.5m 85cm shasija Broj za kontakt: 077702473


1.050 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

02 јун 16:18Mercedes - Man - Iveco - Daf otkupuvam

- Ako Imate kamion za prodavanje pustete mi sliki Na Viber 075 212212...


2.000 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

31 мај 17:56Shlep, Vlechna,Slep,Vlecna Sluzba Servis Reno Ohrid

Po najpovolni ceni vrsime transport na sekakvi motorni industriski i ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

31 мај 15:12Vlecna Slep Sluzba Servis Ohrid 24/7

Nosivost do 6t sekakvi vozila GOCE 078277648 GJOKO 075460511


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

31 мај 15:12Kiper za Man TGA cetiri osovini 2006 g.

Kiper za Man tga 18 m3, so 4 osovini 075227560


9.000 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

31 мај 14:30Mercedes 12.17 kiper kran

Mercedes 1217 kiper kran,vo soobrakjna nosivost 5t 1986g.vo pervektn...


13.900 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

30 мај 21:45MAGIRUS KIPER

Magirus merkur oltajmer 1963g super sostojba,170ks,servo,vozdushna ra...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

30 мај 21:45SCANIA 6X4 KIPER 15m3

Scania R480 6x4 kiper 2008 godina Kamionot e vo perfektna sostojba s...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Камиони

30 мај 20:53MAN F2000 27.343 6x4

MAN F2000 27.343 6х4 Произведен 1996 EURO 2 343 кс Менувач ZF-1...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

30 мај 09:27Камион MAN

Продавам-менувам(трактор, џип) камион MAN 19.281, носивост 9.5т. Во д...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

30 мај 09:26Sanduk kipper kiper Mercedes 1217

Prodavam sanduk 3 strani so se pomoshna shasija Dolzina e 4.26 m ...


1.900 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

22 мај 12:18Iveco eurokargo

Kamionot so kran, top sostojba registriran cela godina. Kamionot e na...


16.500 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

22 мај 06:59Tam tamce omce zastava sistem za kipanje

Prodavam sistem za kipanje za tam zastava omce


По Договор
или предлог цена
Охрид

Камиони

20 мај 21:43Tam tamce 80 ka

Se prodava tamce 80ka vo odlicna sostojba registrirano deferencijal o...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Камиони

20 мај 21:43Raba kiper troosovinec

Raba kiper troosovinec 320ks 1989g. Fuler menjac 4 brzi 4 spori i C b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Камиони

18 мај 22:20Raba kiper troosovinec

Raba kiper troosovinec 320ks 1989g. Fuler menjac 4 brzi 4 spori i C b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Камиони

18 мај 00:24MAN MERCEDES IVECO DEFERENCIJAL

DEFERENCIJAL NA DISKOVI VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA SO NOVI DISKOVI I N...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Камиони

17 мај 20:33Man 8 163 menjac menuvac

Мењач од Ман 8 163 1998 г 5 - брзини


400 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

17 мај 20:33Man 8 163 diferencijal

Диференцијал од man 8.163 1997 година 🛑Диференцијалот ваќа само з...


400 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

17 мај 20:33Volvo

Volvo 460ks Godina 2014g euro6 perfekno Pominato 868000km Ppikolka...


40.999 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

17 мај 14:03Man so motor 361

Se prodava man kamion so motor 361 Kontakt: 078833132


6.000 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

16 мај 20:59Prodavam sistem za kipanje za zastava

Prodavam sistem reduktor pumpa i kardan za kipanje


По Договор
или предлог цена
Охрид

Камиони

16 мај 16:24WOLKSVAGEN LT 46 2.8

Камиончето е во одлична состојба !! Година на производство 1997 , пр...


7.000 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

14 мај 16:55Termo king carrier supra 950

Delivi za hladnjaca


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Камиони

14 мај 07:48Slep Vlecna Sluzba 24/7h

Vlecna sluzba niz cela Mk za cena dogovor na telefon moze na fiskalna...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

13 мај 17:33STEYR 4x4 kran kiper

STEYR 4x4 kran kiper vo odlicna sostojba Info 078333364


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

10 мај 12:40Mercedes-benz Atego 15 24 mixer

Atego 15 24 mixer 4m3 vo odlicna sostojba Info 078333364


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

10 мај 12:40Lift rampa !!

Lift rampa vo odlicna sostojba !!!


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

10 мај 12:40Tam tamce

Se prodavaat dve gumi za tamce so so vnatresni i pojasi novi gumite s...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

09 мај 07:13Tam tamce

Se prodavat sistem za kipanje za tam tamce reduktor pumpa kardance i ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

09 мај 07:13Zastava 640 kiper

Zastava 640 so kiper sandak vo ispravna sostojba


2.200 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

06 мај 07:46Potisna za kamion FAP

Se prodava potisna za kamion FAP 420 mm.


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

04 мај 21:24AnlaserI za kamion

Se prodavaat anlaserI dvata se 24v. eden od atego a drugite se so...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Камиони

04 мај 21:24Kombiniran instrument I obrtomer

Se prodavaat kombiniran instrument I obrtomer za kamion 24v


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

04 мај 21:24Piksni I bolsni za tam

Se prodavaat piksni I bolsni za tam ф35 I 2 aksialni lageri.


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

04 мај 21:24Preden feder za kamion Tam 110t10

Se prodava preden feder za kamion TAM 110 T 10


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

04 мај 21:24Kardani za kamion I krikovi za kocnici

Se prodavaat dva kardani I krikovi za stelovanje kocnici.


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Камиони

04 мај 21:23Bandaz I poluosovina za iveko

Poluosovina za iveko. Bandazot e prodaden.


10.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Камиони

04 мај 21:23Kuka za kamion ili traktor ROCKINGER

Se prodava kuka za kamion ili traktor ROCKINGER


200 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

04 мај 21:23Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам