Кавадарци
                           
132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava Nov stan 60 m2 I garaza podrum 18 m2 so dalecinsko

Stanot e Nov so nova kujna so site novi aparati za domakinstvo nikoga...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 20:42Се издава пристојно наместен нов стан

Се издава стан во куќа, нова градба, со нов намештај и нови електричн...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 13:07* СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА *

Се издава ново наместена гарсоњера за долг или краток период во призе...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 10:35Se izdava nov stan

Stanot se naoga vo novite zgradi na zikol Tel.za kontakt 078/312-868


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 10:17Se izdava stan

Se izdava stan sproti crkvata na bulevar Makedonija broj 3/3 na prize...


170 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 09:54Нови Еко - Премиум Станови во завршна фаза

ECO-Premium Станови на топ локациjа. Се продаваат ECO-Premium стан...


840 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

29 мај 18:11Se izdava stan vo noviot centar na Kavadarci

Se izdava stan vo zgrada vo noviot centar na ul. Bulevar Makedonija...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Кавадарци

Станови

29 мај 12:58Стан

Се издава ненаместен стан во Кавадарци на ул. Бел Камен 3/13


6.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

29 мај 11:26Se izadava renoviran stan

Se izdava renoviran stan, opremen so mebel.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

29 мај 10:55Се издава стан празен или наместен

Се издава наместен стан, во зградите на Жикол. Градба 2023. Содржи дн...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

28 мај 10:59Стан во Силекс

Се ИЗДАВА сончев наместен стан на прв спрат во Силекс, со греење на к...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

24 мај 13:47* СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КУЌА *

Се издава гарсоњера во куќа, во близина на автобуската станица. Посед...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

24 мај 11:26СЕ ИЗДАВА СТАН ОПРЕМЕН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ

СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН СТАН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ СЕ ИЗДАВА ЗА ПОДОЛГ ВРЕМЕНСКИ П...


220 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

23 мај 07:56PRODAVAM STAN

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN SO POVSINA OD 54 M2 VO ODLICNA SOSOTOJBA-KO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

22 мај 17:48Se izdava stan

Se izdava stan vo centar na gradot.Stanot e celosno opremen.Za povece...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

22 мај 14:21Se prodava stan vo selo Dracevo

Се продава стан во село Драчево, Скопје. Комплет реновиран. Цена по...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

22 мај 11:51Нов Кондоминиум во Кавадарци

Ideal Homes продаваат 2 Спрата Кондоминиум со 2 станбени единици во п...


115.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

21 мај 19:43Se izdava stan vo centarot na gradot

Stanot e prazen, se naogja vo strog centar vrz skara zlatna ripka. St...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

20 мај 12:57СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА 80М2/SE IZDAVA SPRAT OD KUKA 80 М2

Издавам спрат од куќа од 80/м2 за домување или деловен простор во бли...


350 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

19 мај 12:59Se izdava sprat od kuka

Se izdava namesten sprat so dnevna kujna spalna detska soba kupatilo...


10.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

17 мај 11:34Prodazba na luksuzne stan vo strog centar

Luksuzno opremen renoviran pvc site prozorci i vrati, strog centar, O...


85.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

15 мај 13:57Se izdava namesten stan spremen za vseluvanje

Se izdava namestan stan kaj Belka zgradite. Stanot e spremen za vse...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

14 мај 23:16SE IZDAVA STAN 65M2 EKSTRA LOKACIJA

SE IZDAVA NAMESTEN STAN OD 65M2 NA EKSTRA LOKACIJA SPROTI OSNOVNOTO U...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 мај 16:47Se izdava namesten stan vo centarot na gradot

Stan od 140m2 vo centarot na gradot na ulica Ilindenska Kompletno ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

11 мај 13:00Se Izdava

Se izdava


12.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

10 мај 23:56Se kupuva stan

Se kupuva stan vo Negotino Kavadarci do 30 kvadrati Goce 070554494


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

08 мај 17:47Se izdavaat 2 novi stanovi pogodni i za kancelarii

Se izdavaat 2 novi stanovi po 40m2 prazni na prizemje pogodni za kanc...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

04 мај 20:04STAN OD 106m2 DO NOVATA CRKVA

STAN OD 106m2 DO NOVATA CRKVA -Se prodava namesten stan vo noviot c...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

03 мај 10:29Се издава стан

Се издава стан на приземје веднаш до ресторан Ексклузив


9.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

02 мај 13:52Kupuvam stan

Kupuvam stan vo Kavadarci ili zaseben sprat od kuka. Kvadratura 40 - ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

28 апр 12:22Se izdava nov stan!

Se izdava Nov - (Prazen) Stan vo Kavadarci, 90 m2, na ulica Ilindensk...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

26 апр 11:31ПРОДАВАМ СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Се продава и издава веднаш вселив стан во строг центар на Кавадарци, ...


75.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

26 апр 00:26Se izdava stan vo nov centar

Stanot e namesten: kujna, dneven prestoj, toalet, terasa i dve spalni...


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

25 апр 17:04НАЈДОБРА ПОНУДА НА НОВИ ТРОСОБНИ СТАНОВИ ВО ИЗГРАДБА!

Најдобра понуда на нови станови во изградба во Кавадарци! Станови ...


840 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 апр 10:58НАЈДОБРА ПОНУДА НА ДВОСОБНИ СТАНОВИ ВО ИЗГРАДБА!

Најдобра понуда на нови станови во изградба во Кавадарци! Станови ...


840 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 апр 10:58Iznajmuvam stan vo kavadarci

potreben mi e stan pod naem vo kavadarci po moznost na prvi ili vtori...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

10 апр 19:20* СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН *

Се издава на подолг период двособен наместен стан на 1ви спрат во куќ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

07 апр 11:15Се издава стан

Се издава стан во Кавадарци, станот располага со спална соба, детска ...


160 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

04 апр 10:12Se prodava stan vo S.Konopiste

Се продава стан во с.Конопиште.


18.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

03 апр 14:07Se prodava stan

Se prodava kompletno namesten Stan von zgradite Belka. Tel. za Kontak...


37.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

02 апр 19:39Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам