Куманово
                           
1309 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Stari lozja

Urbaniziran plac od 1245 m2, m.v Stari lozja,super lokacija!


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 мај 22:28Промовирано

Се продава Кука во Зелен Рид

Куката е со два влеза погодна за живеење на две фамилии со квадратура...


300.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330.000 €
Куманово

Куќи / Вили

08 мај 13:00Промовирано

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 M2 NA DVA SPRATA ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

2 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 17:16Куќа Kukja Kuca Kuka ul. Bajram Sabani Kumanovo

Се продава куќа со двор во Куманово на ул.Бајрам Шабани, со: - 41 м2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 16:34.... PRODAVA SE PLAC .....UL...120....ISPOD KASARINA...

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA KARPOS(RAJKOVA KUKA) NA ULICA 120 SKA ISPO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 16:10Prodava Se Stan

Prodava se Trosoban Stan 73 kvadrata na Ul. Niksicku 6/1-21 Trgovski ...


52.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 15:37Се продава нива

Се продава ниви во село Пчиња 1700м2.


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 14:55Се продава плац

Се продава плац на Говедарски пат. Блиску до поранешен ЧИК, и со можн...


43 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 14:55Се продава викендица

Се продава викендица на пчински пат со плац 3700м2


29.600 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Денес 14:55Се продава дуќан

Се продава дуќан во ТЦ Гарнизон. 1200еур по м2


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 14:54se prodava sprat od kuka vo nas

se prodava sprat od kuka vo nas. babin dol inf.075334248 070334248 ce...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 14:25SE IZDAVA PLAC, MARKICA ZA GRADBA 10.000m2+

se izdava plac so markica za gradba na deloven objekt 10.000m2 so moz...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:39Se prodava Pasiste vo Ovce pole/Kumanovo

Prodavam pasiste 18216m2/Prvatizirano zemjiste 1/1 ima i del so suma ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:38Hitno se prodava stan

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:28KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 M2 NA DVA SPRATA ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00EDNOSOBEN STAN STROG CENTAR

Ednosoben stan vo strog centar (karshi sud) so prekrasen raspored.


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:00Се продава наместен стан 65m2 - Октомвриска Револуција 47

Се продава комплетно наместен стан на I (прв) кат од 66m2 + подрум (4...


74.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 12:59Се продава градежна парцела

Се продава градежна парцела од 500м2 , урбанизирана и легализира на л...


50 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 12:49Деловен простор карши СУД

Се издава дуќан со квадратура од 14м2 со добра локација, пред Тобако ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 12:44Niva vo s.Celopek

Niva plac vo s.Celopek na 250 metri od asvalt pogodna za vikendica il...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 11:32Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac

Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac kaj doktor Kelesh od 57m2 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 11:05NIVA-PLAC VO s.ROMANOVCE DO AVTOPAT KUMANOVO- SKOPJE

PRODAVAM NIVA-PLAC VO SELO ROMANOVCE OD 13268m2 VIKANO MESTO SREDNA K...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:15Se prodava Niva (OVOSTARNIK) vo selo Kokoshinje

Se prodava Niva od 4000 m2 vo selo Kokoshinje so Ovostarni nasadi (ov...


8 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 09:22Stan na super lokacija

Se prodava stan na super lokacija, stanot e 62m² , 5m² terasa koja n...


58.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 09:14Се издава дуќан

Се издава дуќан на улица Октомвриска Револуцуја бр.49


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 07:48Се Издава магацински простор

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џа...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:48Niva vo Dolno Konjare na izlez od Kumanovo

Се продава нива на почетокот од регионалниот пат Куманово-Крива Палан...


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 07:29Се издава стан под кирија за деловен простор!

СТАН ПОД КИРИЈА - ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР УЛ. ИЛИНДЕНСКА ББ СПРАТ 1 БР 3 Л...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:21Се издава стан под кирија за деловен простор!

СТАН ПОД КИРИЈА - ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР УЛ. ИЛИНДЕНСКА ББ СПРАТ 1 БР 3 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 23:21Izdavam kuca nad Sokolanski park

Izdavam kuca nad Sokolanski park,potocno ul,Slavisa Vajner".Kucata e ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 23:00Plac imot niva za fotovoltaici

Se prodava parcela od 42.822 m² pogodna za fotovoltaici, 5ta klasa ze...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 22:59Se prodava stan

Se prodava stan sto momentalno funkcionira kako dva zasebni(postoi na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 22:14Se prodava nov vednas vseliv stan

Se prodava stan Informacii : 078273662


870 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
910 €
Куманово

Станови

Вчера 21:18Se prodava niva vo s. Ml. Nagoricane, Kumanovo

Se prodava niva so povrsina od 9098m2 vo s. Mlado Nagoricane, Kumanov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 19:33KUPUVAM GARSONJERA PONUDETE !

KUPUVAM GARSONJERA ILI DVOSOBEN STAN DO 40 M2 . PONUDETE PLAKJAM VEDN...


30 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 18:53SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZA KRATOK PRESTOJ

Се издава луксузно наместен стан за краток престој од неколу дена или...


30 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 18:53Se prodavaat dva placa nad pekara đjoše

Se prodavaat dva placa nad pekara đjoše so golemina po 450m2,urbaniz...


100 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:42SE PRODAVA NIVA 6599 M2 VO BABIN DOL

Parcelata se naogja na vlezot vo Babin Dol do samiot asfalten pat, pr...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:38Vikendica so ovostarnik vo D. gjugjance sv. NIKOLSKO

Info samo na ovoj broj 077511756 077511756 PLAC od 1550m2 so vi...


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Вчера 18:14Prodavam kombiniran stanben i deloven prostor

Info samo na ovoj broj 077511756 077511756 Se prodava dukjan i st...


49.000 €
или предлог цена
Вчера 18:14SE PRODAVA INVENTAR OD DUCAN

SE PRODAVA INVENTAR OD DUCAN,MNOGU MALKU KORISTEN I MNOGU SOCUVAN.IMA...


4 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 17:32Kupuvam ili iznajmuvam garaza na Oktomvriska R. - Kumanovo

Kupuvam ili iznajmuvam garaza na Oktomvriska Revolucija - Kumanovo К...


10.000 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

Вчера 16:52Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам